local-stats-pixel

Izvēlies!23

19 0

Bez Dieva ir viegli, bet kad notiks, kas slikts, Tev nebūs neviena.
Es labāk lasu Bībeli, nevis šoka rakstus.
Labāk skaitu lūgšanas nevis lamuvārdus.
Labāk klausos Dieva slavēšanu nevis nepamatotu sevis pelšanu.
Labāk ciešu no interneta komentētājiem nekā no tuvākajiem.
Labāk domāju par evanģēliju nekā par ļaunumu.
Labāk esmu kristietis nevis terorists, dzērājies vai interneta ņaudētājs.
Labāk domāju par nesamaksātu 10. tiesu nekā par to, ka nedabūšu darbu.
Labāk piepildos ar svēto garu nekā ar šņabi.
Labāk stāstu cilvēkiem par Dievu nekā par to, ka nav kur dzīvot vai ka dzīve slikta.
Labāk tusējos draudzes neformālajos pasākumos, nekā sēžu un lasu entos rakstus spokos.
Tā var vēl ilgi turpināt.
Evaņģēlijs ir arī pienākums, bet, ja vēlies labas pārmaiņas, ir kaut kas jāadod. Tas, ko atdod ir laiks, kurš tāpat, ateisma gadījumā, tiks izlietots ne tām labākajām lietām.
Izvēle ir atkarīga no Jums.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 23

0/2000
Par rakstu nevar balsot ? Idzi na*ui es lieku - par ticības uzspiešanu,par dieva zaimošanu un par cilvēku zombēšanu es liktu mīnusu , ja varētu balsot .
3 1 atbildēt

Kautkā bišķi parāk fanātiski. 

2 1 atbildēt

Es labāk esmu ar Dievu, pasaules nosodīta nekā Dieva nosodīta, bet ar pasauli. Jēzus nav reliģija, tas ir mans glābējs.

1 0 atbildēt

"Labāk esmu kristietis nevis terorists"; "Labāk domāju par evanģēliju nekā par ļaunumu".. Zinot ko cilvēki darīja un dara ticības vārdā, man no šīm rindām paliek neomulīgi un pat mazliet baisi. Cik patiesībā terorisma izpausmju ir nācis no šī Dieva un viņa vārda. "Labāk klausos Dieva slavēšanu nevis nepamatotu sevis pelšanu.".. tieši tā, nevajag nepamatoti pelt, bet iet uz izaugsmi, savukārt reliģijā pārsvarā tieši nepamatoti nopeļ aizver acis, aizmiglo prātu, bieži mēdz būt divkosīga un katrs mācītājs to sagroza pēc savām interesēm. Labi, kamēr augšā ir labs cilvēks, bet pārsvarā cilvēki ir savtīgi un/vai subjektīvi. Labāk domāt ar savu galvu un audzināt sevī ētiku, nekā akli ticēt. "Bez Dieva ir viegli, bet kad notiks, kas slikts, Tev nebūs neviena." ja bez dieva būtu viegli, tad cilvēki tik kāri netiektos radīt sev simtiem Dievu un ticību. Protams, ka ir vieglāk iziet caur problēmām, ja šķiet, ka kāds tevi piesegs, pat ja tur patiesībā nekā nav. Daudzas sliktas lietas pieminētas, ko nedarīt, bet kapēc gan nevarētu to ievērot vienkārši, labākas pasaules un dzīves vārdā? To laiku, ko velti reliģijai varētu veltīt vienkārši mācot cilvēkiem, ka kļūstot labākiem un izpalīdzīgākiem pašiem paliks vieglāk dzīvot. Nevis (pa)sūtīt pēc palīdzības pie vusur(un nekur)esoša dieva, bet pašiem piedāvāt palīdzību. Mācīt viens otram, ka arī tāpat viss ir saistīts un katrai darbībai kautkur ir pretdarbība. Mācīties saprast vienam otru arī tad, ja kāds nedara gluži tā kā šķiet pareizi.  Un to  visu var darīt neievazājot aizspriedumainu, iebiedēšanu izmatojošu pret citādajiem neiecietīgu mehānismu.

1 0 atbildēt

Ir jāmācas izteikties, ne visi ir spējīgi gūt atklāsmi, ja mācīti ir noliegt patiesību emotion

0 0 atbildēt

izklausās, ka te centies uzspiest visiem ticību.

1 1 atbildēt
Tvaika iela pēc tevis raud!
0 1 atbildēt