local-stats-pixel

Ilgas //252

92 0

Atvainojiet, ka daļas netiek regulāri publicētas un starp tām ir lieli laika intervāli. Esmu uzsākusi studijas maģistrantūrā un tam visam paralēli vēl ir dāžadas nodarbes, kas saistītas ar darbu. Esmu pateicīga ikvienam, kurš turpina sekot līdzi un gaida jaunu daļu, bet es nevaru apsolīt, ka stāsta turpinājums tiks publicēts regulāri.

Ceru, ka saproti un neņem ļaunā! emotion

----------------------------------------------------

Ksenija ieliek ausīs garus, sudrabotus auskarus, kas iemirdzas pat pie mazākā gaismas kūļa. Tad sieviete ievelk dziļi elpu un nedaudz atkāpjas, lai nopētītu sevi milzīgā spoguļa priekšā.
Neticami, ka par visu parūpējās Elizabete – sagādāja kleitu, uztaisīja frizūru un parūpējās par grimu. Viņa nespēj atpazīt to sievieti, kas raugās pretī platām, mirdzošām acīm. Ksenija tik sen nav posusies un gājusi uz randiņiem.


-Tu izskaties vienreizīgi un noteikti viņam patiksi! - Elizabete ienāk istabā un nostājas draudzenei aiz muguras, uzlikdama rokas uz kailajiem Ksenijas pleciem.
-Ja nepatikšu, tad vismaz paēdīšu vakariņas. - Viņa atķiķina un pasmaida savu visžilbinošāko smaidu. Abas vairāku nedēļu garumā bija izmēģinājušas dažādas zobu balināšanas metodes līdz atrada ideālo.


Ksenija vēlreiz nobrauc ar rokām pār zīdaino kleitas materiālu. Tā nav pieguļoša, bet gan brīvi krītoša un spilgti sarkanā krāsā, kas lieliski saskan ar viņas lūpu krāsu. Tai nav lencīšu, piešķirot vēl vairāk elegances un glamūra.
Šajā apģērba gabalā sieviete sev patīk vēl vairāk kā jebkad iepriekš. Viņas korpulentās aprises veiksmīgi ir apslēptas, izceļot tikai sievišķīgās formas, ko noteikti ieraudzīs ikviens vīrietis restorānā.
Mati ir nedaudz ielokoti un saņemti uz augšu, atstājot abās sejas pusēs pa vienai šķipsnai, savukārt sievietes acis ir izceltas ar tumši brūnām ēnām, kas kontrastē ar perlamutro toni plakstiņa vidū. Skatienam flirtu piešķir mākslīgās skropstas, ko abas sievietes bija tik ilgi centušās dabūt pie Ksenijas īstajām.


-Tev viss izdosies. Tagad gan ej! - Elizabete iespiež Ksenijas rokās nelielu klaču un stumj draudzeni uz ārdurvju pusi.
Ksenija knapi pagūst iemaukt pēdas augstpapēžu kurpēs, kad jau atrodas ārpus dzīvokļa. Viņas satrauktā elpa atbalsojas šaurajā kāpņu telpā. Tad viņa dodas lejā, kur jau taksometrs gaida, lai vestu viņu pie nezināmā vīrieša, kas iepazīts interneta iepazīšanās portālā.


*
Hannas kailās pēdas skar mīksto zāli, kas patīkami kņudina lielus. Viņas vaigi no skriešanas ir piesarkuši. Meitene apstājas tikai tad, kad sasniegusi nelielo laipiņu, kas iestiepjas ezera vidū. Šo vietu viņa bija uzgājusi pavisam nejauši, kad Lana meiteni sūtīja uz veikalu.
Pa ceļam uz māju, Hanna bija starp niedrēm pamanījusi kaut ko vīdam un nemaz nezināja, ka šeit atrodas tik maģiska vieta.


Viņa dzird Brendona smago elpu tieši sev aiz muguras un soļu dipoņu, kas ar katru sekundi arvien vairāk pietuvojas Hannai. Meitene pasmaida un noplūc smilgu.
Brendons tikai izdveš kaut kādu dīvainu, ņurdnienam līdzīgu, skaņu un paklausīgi seko uz laipas, kas no karstajiem saules stariem ir pavisam uzkarsusi.


Hanna pirmā apsēžas un iemērc pēdas ūdenī, kas no sākuma šķiet stindzinoši vēss, bet jau pēc mirkļa patīkami atvēsinošs. Tad viņa uzšļāc pamatīgu daudzumu Brendonam virsū.
Viņš ir sašutis par šādu rīcību, tāpēc atriebjas meitenei tik ilgi, līdz abi ir viscaur slapji un Hanna ievēro, kā caur viņas balto topiņu izspiežas melnais krūšturis. Viņa uzreiz nosarkst, iedomājoties Brendona seju. Viņai taču nemaz nav īstu krūšu, un ir muļķīgi valkāt krūšturu, taču Hanna bija redzējusi, ka tā dara Alisei, lai gan viņai ir jau, ko rādīt.


Meitene uzreiz pieceļas kājās un uzgriež draugam muguru.
-Kāpēc tu slēpies? - Viņš jautā neiedomājami tuvu pie Hannas auss.
-Mums jāiet atpakaļ. - Viņa izgrūž un jau sper soļus pa slapjo laipu, bet Brendons meiteni saķer aiz rokas un pavelk atpakaļ.


Viņi kādu mirkli raugās viens otrā. Hanna Brendona acīs redz sevi un viņš – meiteni. Viņi ir kā vienota pasaule. Kā viens veselums.
-Tev nav jākaunas no manis. - Brendons saka tādā intonācijā, kādu Hanna nekad iepriekš nebija dzirdējusi. Drauga balss skan maigi kā visskaistākā melodija.
-Es tikai...Alise ir skaistāka. - Hanna nesaprot, kāpēc vispār šādā brīdi piemin Alisi, tomēr vārdus vairs atpakaļ nevar paņemt.


-Mani neinteresē tā caca. - Brendons pietuvojas vēl tuvāk. Viņi jūt viens otra elpu uz kakla. Tā ir kutinoša un satraucoša.
Tad Brendons satver savās rokās Hannas zodu. Meitenes sirds sitas kā negudra un vēderā kņudina. Viņa aizver acis.


*
Ksenijas satraukums pieaug tad, kad sieviete sper pirmo soli pāri kafejnīciņas slieksnim. Viņa bija cerējusi, ka tas būs restorāns, bet, aplūkojot necilo vietu, skaidrs, ka kavalieris neko vairāk nav iecērējis.


Nekā grezna – pie bāra pāris iereibušu veču, kas turpina pasūtīt grādīgos dzērienus līdz kritīs. Pie dažiem galdiņiem sēž cilvēki un visi kā viens blenž uz Ksenijas vakarkleitu un glauno izskatu, kas nepavisam nav atbilstošs šai vietai.


Viņai gribas pagriezties un doties prom, bet tajā mirklī kāds uzšvilpj no telpas tumšākā gala un māj ar roku.
Artūrs.


Sieviete izslienas taisnāk un dodas visiem garām ar paceltu galvu. Ne jau viņai jākaunas, bet tiem, kas te sēž novalkātās džinsu biksēs un kreklos, uz kuriem vīd taukaini plankumi.
-Sveika! - Saka vīrietis no interneta. Viņš noskūpsta Ksenijas vaigu, atstājot uz tā alus piegaršu.
-S...sveiks. - Viņa bikli atbild, atbīdīdama smago koka beņķi.


-Es tev pasūtīju alu un frī. - Viņš norāda uz "cienastu". Atklāti sakot, tas Ksenijai garšo labāk par jebkuru restorāna ēdienu.
Artūram ir nedaudz pāri 40, toties viņš ir stalts un pēc sejas pievilcīgs. Viņa bija gaidījusi, ka sastaps vīrieti ar milzīgu alus vēderu un ūsām, bet rezultāts ir labāks, nekā cerēts. Ksenija cer, ka šoreiz nebūs jāņem kurpes rokās un jāmūk prom.


-Kā tev te patīk? - Viņš jautā, ar roku pārlaizdams pāri visai telpai.
Kaut kur fomā sāk spēlēt kantrijmūziku un Ksenija paņem vienu no eļļā ceptajiem, taukainajiem kartupeļiem, kas garšo debešķīgi grēcīgi.


-Te ir forši. Labi, ka nevedi mani uz restorānu. - Viņa saka, pasmaidot.
-Man tur nepatīk. Visi iedomīgi un taisās baigie ētikas speciālisti. - Viņš atbild, uzrotīdams piedurknes un ķerdamies klāt bekonam.


Ksenija iemalko alu un aizver acis. Jau pēc mirkļa viņai ir vienalga, vai cilvēki turpina blenzt virsū.
Pēc vairākām stundām, kas pavadītas uz deju grīdas un noberztām kājām, Artūrs beidzot jautā, vai būtu īstais laiks nozust.
Ksenija pamāj ar galvu. Viņa tik sen ir gaidījusi mirkli, kad atkal varēs justies mīlēta kāda vīrieša skavās.
Kad Artūrs uzliek savu silto plaukstu uz viņas kailās muguras, sieviete notrīs.
Tad viņi pamet mazo kafejnīciņu un Ksenija jau zina, kas sekos tālāk. Iespējams, rīts liks visu to nožēlot, bet tagad, pie velna, viņa beidzot darīs, ko grib un nedomās par sekām.

92 0 2
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

Cik jauki, ka mums vēl ir rakstnieki. 

2 0 atbildēt

Ētikas speciālisti restorānā? Vai tomēr estētikas/etiķetes? emotion

0 0 atbildēt