local-stats-pixel fb-conv-api

Ēriks. Prologs3

28 2

ĒRIKS


Prologs


Ievācoties savā jaunajā dzīvoklī, lēnām iekārtoju savu jauno guļamistabu. Tā ir liela un tādos toņos, kādus es vēlējos, jo nedēļas laikā es nokrāsoju telpas un iedvesu jaunu auru telpā. Pagaidām guļamistabā atradās gulta, lielais skapis un nelieli plauktiņi, kurus pieskrūvēju pie sienām.

Ir pagājusi nedēļa, kopš es pametu savu pilsētu, kurā es dzīvoju un kura man saistījās ar nebeidzamām atmiņām 22 gadu garumā. Ventspilī es piedzīvoju gan laimes brīžus, gan skumjas un arī pārcietu salauztu sirdi, kuru es nenožēloju. Taču tagad esmu Rīgā, iespēju pilsētā, kur es vēlos sākt visu no jauna un esmu pilnībā tam gatavs!

Nākamā lieta, ko izņēmu no lielās somas, lai saliktu visu pa plauktiņiem, ir fotoalbums. Apsēdos uz nelielās gultas, kuru jau biju nopircis uzreiz šeit ievācoties. Atverot fotoalbumu pirmajās bildēs ir redzami mani vecāki un vidū es. Manas mammas Irēnas un tēta Salvja likteni piemeklēja nāve, traģiskā autokatastrofā, kur mira ne tikai viņi, bet arī citi autovadītāji. Vēl ar skumjām atceros bēres, kas notika tikai pirms nepilna gada, es to visu cenšos aizmirst, līdz ar to atstājot atmiņas Ventspilī. Nākamajās bildēs jau ir redzama mana bijusī draudzene Santa, kurā biju iemīlējies līdz ausīm, taču kā izrādās, viņa bija nekas cits kā sieviete, kura alka tikai pēc vīrieša naudas. To saprotot nekavējoties pārtraucu attiecības un izliku viņu no sava dzīvokļa. Mani vecāki bija ietekmīgi biznesmeņi, kuri atstāja savu būvmateriālu biznesu manās rokās, tāpēc biju nodrošinājies. Pēc notikumiem, kas jau mani bija sagrāvuši, pēc nepilna mēneša pārvācos uz šejieni, un te nu es esmu.

Irēna un Salvis gandrīz vienmēr bija sastopami lietišķās drēbēs un ar svaigu prātu, kā nekā abi vadīja biznesu un nodarbināja padotos. Jāteic, ka esmu pat ļoti līdzīgs tēvam - arī viņam bija tumši brūni mati ar pelēkzilām acīm. Vecāki vēl pirms manis laida pasaulē Elvi, kuram tagad ir 25 gadi. Diemžēl, man kontakts ar brāli tik pat kā nekad nav bijis.

Pēc divām stundām, pilnībā iekārtojot guļamistabu, biju apmierināts ar rezultātu – parastās spuldzītes vietā uzskrūvēju skaistu, apaļveidīgu lampu, uz plauktiņiem saliktu fotogrāfijas, saliku drēbes lielajā skapī un novietoju uz mazā galda dažādus nieciņus. Fotogrāfijas es nekad neuzdrošinātos izmest, jo tajās ir iemūžināti mani dzīves laimīgākie mirkļi.

Dzīvoklī, kurā ievācos, ir četras istabas- guļamistaba, vannasistaba un tualete, viesistaba un virtuve. Pulkstenis bija tikai 19:00, kad jau pusnaktī pabeidzu visu kārtot un biju pamatīgi noguris un izsalcis. Ieejot jaunajā virtuvē, varēja saprast, ka te mitinās pavārs – pie sienām pieliktas profesionālās pannas, uz galda ir garšvielu kaudzīte, statīvs ar dažādiem nažiem un galda piederumiem. Virtuve arī neizpalika bez sienas pulksteņa, glītām tapetēm un flīzēm. Man ļoti patīk gatavot un sevi lutinu ar eksotiskiem ēdieniem, kurus pratu pagatavot kopš laika, kad Ventspilī piestrādāju par pavāru restorānā, tur es guvu lielu pieredzi.

Ieejot viesistabā, kur uz sienām ir skaistas gleznas, liela lustra, ozolkoka parkets, liels un balts ādas dīvāns, kuram pretī ir televizors, kā arī rakstāmgalds ar portatīvo datoru un pie tā neliels paklājiņš, es uzreiz iekritu dīvānā un novērtēju paveikto. Biju patiesi gandarīts, ka visu paveicu ātri, viens pats izvēloties sienas krāsu, tapetes un mēbeles.

Es esmu daudzveidīgs, pat ļoti. Man patīk fotogrāfēt, sportot, palīdzēt cilvēkiem ar interjera izvēli un pat pieskatīt bērnus! Atceros, kad brālēns Solveigs bieži atstāja savu mazo meitiņu Doratiju pie manis, kad pats bijis aizņemts vai kaut kur izbraucis. Kā jau minēju, Ventspilī piestrādāju par pavāru. Man nekad nav bijusi noteikta profesija, jo visu darīju pa druskai. Jāteic, ka man patīk, ko es daru. Būt daudzveidīgam nemaz nav slikti!

Ir jau viens naktī, patiesi esmu noguris, tāpēc nolēmu, ka uzēdīšu vieglus zaļumu salātiņus, atlaidīšos dīvānā un skatīšos mīļāko sporta kanālu televizorā. Lieki piebilst, ka esmu sportisks, vienmēr formā tumšmatis ar pelēkzilām acīm un man ļoti patīk futbols, tāpēc neizlaižu gandrīz nevienu jaunumu futbola dzīvē.

Šis ir prologs stāstam Ēriks. Ja vēlaties, tad būs turpinājums un stāsts var sākties! emotion

Otrā daļa: Ēriks (1)

28 2 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Epilogs ir beigās. Sākumā ir prologs

3 0 atbildēt

Kad nākamias gribu zināt kas notiks tālāk

1 0 atbildēt