local-stats-pixel

Emīlija#53

Meklēju Robertu un tur ieraudzīju draudzeni Alisi, Kati, Emmu un Agniju viņas smējās.Vai tiešām mana labākā draudzene draudzējas ar viņām? Es jau gribēju iet prom, bet Roberts mani saķēra aiz rokas.
- Tu šeit?
- Jā, gribēju tevi pārsteigt.
- Tu nu gan šodien esi skaista.Un esi pat mazliet novājējusi.
- Paldies.Es centos nedomāt par Alisi.
- Skaistulīt, vai gribi padejot?
- Es nemāku dejot.Es nekad vēl nebiju dejojusi kopā ar puisi.Mēs dejojām, es reizēm paklupu vai uzkāpu Robertam uz kājas, bet Roberts neko neteica.
- Kur tu gāji kad es tevi noķēru? Es nedzirdēju Roberta jautājumu, jo aiz muguras dzirdēju smieklus.
Tur viss meiteņu bariņš smējās.
Es centos saklausīt ko viņas tur runā, un tad es dzirdēju ko tādu ko negribētu dzirdēt. Viņas saderēja kura ātrāk iekaros Roberta sirdi.Tajā brīdī es visu gribēju apdomāt, tāpēc skrēju uz mājām pat neatvadījusies.


Es skrēju uz mājām uzkāpu uz palodzes un skatījos ārā pa logu, tad ieraudzīju Robertu ar Alisi, viņi bija sadevušies rokās.Nē, nē tas nevar būt, es ar viņu centos taisīt attiecības veselu mēnesi, bet Alise vienā vakarā.
Es turpināju skatīties pa logu viņi apsēdās pie galda, Alise ar viņu koķetēja kā ar savu puisi, tas bija neciešami, bet tomēr turpināju skatīties pa logu, pēc kādām desmit minūtēm viņi abi piecēlās samīļojās un Roberts pavadīja Alisi uz mājām. Paskatījos pulkstenī jau bija divi naktī, apgūlos gultā un aizmigu

Es ceru jums patika,liekat vērtējumu + vai -.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000
Kad bus nakama dalam
0 0 atbildēt