local-stats-pixel fb-conv-api

Domā, jūti, dzīvo!1

40 0

Nekad nenovel atbildību par to, kas notiek Tavā dzīvē uz citu pleciem. Kārdinājums ir liels, taču pasaudzē sevi! Tikai momentā, kad iekšēji pieņem lēmumu: "Es pats esmu visu savu veiksmju un neveiksmju autors", Tu saņemsi milzīgu spēku un enerģiju.

Pieņem faktu, ka tas, kas noticis, nav labojams - tas ir beidzies. Savukārt mūsu nākotne atkarīga no tā, ko darām tieši šobrīd - šajā konkrētajā minūtē. Negadi, kamēr nākotne Tev uzsmaidīs, izdari tā, lai tai nebūtu iespēja neuzsmaidīt.

Tiec vaļā no ilūzijas, ka vari mainīt citus cilvēkus. Zemapziņā mēs visi ciešam no šīs visizplatītākās ilūzijas un rezultātā ciešam arī šī vārda tiešākajā nozīmē. Cilvēkus maina tikai apstākļi, kurus tie paši rada, pārējais ir apmāns, liec šiem apstākļiem mainīties.

Tā ir bēdīga vēsts, taču citiem mēs esam vajadzīgi stipri. Vāji, noguruši un ciešanu mākti - mēs nevienam neesam interesanti. Ja viņi izliekas, ka tā tas nav, tātad mānās. Pieņem to un viss nokārtosies.

Visām mūsu darbībām un lēmumiem ir un būs sekas. Būtībā mēs vienmēr izvēlamies nevis to, ko darīsim, bet kādi būs mūsu darbības rezultāti. Tāpēc, pirms darīt kādu muļķību, padomā par sekām un tad muļķību dzīvē būs daudz mazāk.

Katram normālam cilvēkam gribās bezrūpīgas vecumdienas, jo ātrāk, jo labāk. Tas ir kārtējais malds un ilūzija. Ne tāpēc, ka bezrupīgu vecumdienu nevar būt, bet gan tāpēc, ka cilvēkam ir jāstrādā. Apzinies to tagad un tad ikdienas veicamais darbs nesīs vairāk prieka.

Mēs visi nomirsim. Tas ir neizbēgams, medicīnisks fakts. Dēļ šīs domas cilvēks var ciest un mocīties. Taču var arī nedaudz pacensties un šo tēmu aizmirst uz visiem laikiem. Nedzīvo tā, it kā dzīvosi mūžīgi. Nedzīvo tā, it kā mirt taisītos jau rīt. Padomā par to un Tu atradīsi savu personīgo laimīgas dzīves recepti.

Ja tu pārspīlēti daudz mocies ap domu par dzīves jēgu, visticamākais, Tevi piemeklējusi depresija. Svarīga ir ne konkrētā "dzīves jēga", bet gan sajūta, ka dzīvo apzināti. Dari to, ko iekšēji uzskati par svarīgu. Atceries vienmēr sev to atgādināt. Nedzenies pēc veiksmes. Ja Tu vienkārši dari to, kas sagādā Tev prieku un dara laimīgu, tad veiksme pati Tevi noķers.

Nekad netērē savu laiku uz tiem cilvēkiem, kam esi vienaldzīgs, vai arī uz tiem, kuri Tevi nemīl. Šaja pasaulē ir daudz cilvēku, ar kuriem nodzīvot savu dzīvi saskaņā un laimīgi. Vienkārši esi atvērts un mazāk aizdomīgs. Tici, ja būsi labsirdīgs un atvērts, Tu neko nezaudēsi!

40 0 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Taisnība vien ir. 

1 0 atbildēt