local-stats-pixel fb-conv-api

Cecīlja 10. nodaļa2

30 0

10. nodaļa

Svešais sastinga un tam aizrāvās elpa. Cecīlija smagi elsa – kā pēc gara skrējiena, tikai šoreiz, viņa bija tikai straujāk pakustējusies.

- Princesīt, tikai mieru, - meitene uzreiz atpazina pieglaudīgo balss tembru ar nedaudz izvirtušo pieskaņu, tagad tā skanēja izsmējīgi - atvaino, ka prasu, bet kā tu vispār dabūji slimnīcā nazi?

- Tu... – Cecīlijai trūka vārdu lai kārtīgi nolamātu O’Nīlu, tāpēc viņa vienkārši iespieda nazi dziļāk kakla ādā, - Ko tu te meklē!?

Džonatans centās nedaudz atvirzīties, bet redzēdams, ka pūliņi ir bezjēdzīgi vienkārši palika uz vietas.

- Es izlēmu tevi apciemot pirms doties pie pārējiem.

Cecīlija palika aizvien niknāka un niknāka – šis maitas gabals bija tieši viens no iemesliem kāpēc viņa tagad knapi vilka elpu. Ja nebūtu bijis Džonatana O’Nīla viņa pašlaik visticamāk atrastos savā mājoklī un nebūtu ne tuvu tik nožēlojamam stāvoklim.

- Kas ir tie pārējie? – meitene nolaida roku, kura turēja nazi jo bija izlēmusi, ka tādā veidā iegūs informāciju ātrāk. Lai gan Barts viņu apciemoja un runājās ar meitu viņai nebija īstas nojausmas, kas tagad notiek.

- Es dodos uz Asmantu apartamentiem viesnīcā, kad nogalināja Bilu sāka organizēties gan izmeklētāju vienības policijā, gan organizācija, kurā darbojas septiņas dzimtas. Tu taču zini par to organizāciju vai ne? – Džonatans tagad bija apsēdies uz gultas malas un šūpojot vienu kāju stāstīja meitenei jaunumus, - Galu galā tavs tēvs arī tur ir iesaistīts.

Cecīlija sarauca uzacis, nē, tēvs par ko tādu nebija pat ieminējies. Meitene jutās nedaudz sāpināta, ka Barts nav viņai izstāstījis.

- Nē es par šo organizāciju dzirdu pirmoreiz, tēvs man nav stāstījis.

Džonatans izklaidīgi pavērās meitenes sejā un pasmaidīja.

- Nav brīnums, toreiz kad mēs pārdevām savu daļu firmas, Barts paziņoja, ka negrib vairs nekādas darīšanas ar O’Nīliem un izstājās arī no šīs organizācijas. Jāteic, ņemot vērā, ka ir tikai septiņas iesaistītās dzimtas, Salivanu zaudējums ir diezgan nepatīkams.

- Kuras dzimtas tad vēl ir iesaistītas? – Cecīlijai likās, ka tēva aiziešana no tādas organizācijas ir diezgan pārspīlēta, meitenei doma par iesaistīšanos likās ļoti kārdinoša.

- Salivani, protams, O’Nīli, O’Doneli, Asmanti, Lioki, Sammersi un Fravaesti. Kā redzi pašas ietekmīgākās un bagātākās dzimtas, katru reizi kad organizācija atkal satiekas tā ir mainījusies. Pirms mums bija mūsu vecāki, bet tagad ir mūsu kārta. Un šoreiz mums ir īsts izaicinājums nevis tikai uztraukšanās par naftas cenām. Mums būs jāatrod tā slepkava.

Ja kas es ierados jo vēlējos tev pavaicāt vienu lietu – šinī reizē nav neviena, kas pārstāvētu Salivanu dzimtu, cik zinu tu esi pēdējā no savas dzimtas.

Cecīlijā sākās konflikts, viena viņas daļa spiedzīgi pauda viedokli kas sludināja – neiepītie nekādos sakaros ar O’Nīliem! Bet otra daļa teica, ka tas nāks tikai par labu, galu galā meitene gribēja atriebties par Bilu.

- Kas pārstāvēs O’Nīlu dzimtu?

- Es, Bruno un Džeina, mana jaunākā māsa.

- Pieņemsim, ka es piekrītu, kas notiktu tādā gadījumā?

- Tādā gadījumā, vispirms es sadabūtu kādu kas tev uzliktu melno vielu, jo tu neesi nekam derīga šādā stāvoklī.

- Un pēc tam?

- Pēc tam mēs dotos uz sapulci kur izveidotu plānu kā notvert nenotveramo...

Pēkšņi gaismas strēlei kas no durvju apakšas spraucās istabā pārslīdēja ēna. Cecīlija momentā aizvēra acis, bet Džonatans neizprotami bija pagaisis. Durvis pavērās, četras saspringtas sekundes tās stāvēja vaļā, bet pēc tam aizvērās.

- Tas bija sasodīti tuvu, - Džonatans nočukstēja un piecēlās kājās, - Nu? Kā tad būs? Pievienosies atkritēju baram?

Cecīlija tikai nedaudz sarauca uzacis, bet piekrītoši pamāja.

30 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

interesants stāsts, 

kad būs nākamā nodaļa?

1 0 atbildēt