local-stats-pixel fb-conv-api

Brīnums #70

21 0

Nakts bija vēsa, ka pat varēja redzēt esvu elpu aizplūstam dūmu mākonītī. Ešlija piegāja pie vilka un saprot, ka vilks naktī jutīsies labi. Meitene paklaiņoja apkārt un izdomāja, ka gulēs viņam blakus, lai sasildītos. ''Es saprot, ka tev ir vēsi, bet varēji pajautāt'' vilks nodomāja.

-Labi nākošreiz pajautāšu! - Ešlija skaidri noteica.

-Paga. Ko?... Kā?

-Kas?

-Es neko neteicu, bet ko tu dzirdēji?

-Es saprotu, ka tev ir vēsi, bet varēji pajautāt! - viņa perfekti nosauca tieši to ko vilks nodomāja.

-Tu dzirdi domas, jo es to nodomāju!

-Es eju gulēt! - ātri nobēra Ešlija.

Vilks viņai piebīdijās tuvāk, lai meitene nonosaltu.Ešlija nevarēja ilgi aimigt, jo izmisīgi domāja par to. Viņa jutās vēl atšķirīgāka no citiem. Ešlijai bija vienlaikus divas sajūtas sajūsma un bailes no tā, kas notiks tālāk. Vai viņa nevienam nevarēs nodarīt pāri? Vai varbūt pati sev? Drīzvien juta nogurumu un iemiga dziļā miegā.

Abi klusējot nopētīja vietu kurā nupat pamodušies. Tā bija daudz savādāka pirms viņi bija aizmiguši. Netālu no viņiem stāvēja Emīls. Ešlija sakoncentrējās un saprata, ka pateicoties Emīlam viņi šeit ir nokļuvuši. Kā arī Enija saprata, ka Emīls viņā ir iemīlējies. To viņa nenolasīja no domām, bet gan viņš to pats parādīja ļoti rūpējoties par meiteni.

Ešlija nenoturējās sakoncentrējās un lasīja domas vēl vienu reizi. Tieši tajā brīdī viņš domāja: ''Ja vien tu zinātu, kā es tevi mīlu un gribu, lai tu esi mana!''

-Es to zinu! - meitene nobļāvās.

-Ko zini? - vilks jautāja.

-Kā?

-Es domāju, ka tu to pateiksi man pats, bet tu jau par to domātikai savās domās!

-Man nepietiek drosmes tev to pateikt!

-Vari vairs neteikt mums jādodas prom.

Viņa uzmeta acu skarienu uz vilku un saprata, ka tagad un tūlit. Visuceļu vilks centās uzzināt, ko viņa zina, bet viņam mepietiek drosmes to pateikt. Ešlija izstāstija visu, ko bija dzirdējusi. Viņi devās uz vietu par kuru paši nezināja neko. Viņi nezināja neko, tāpēc ka nezina kur dodas...

21 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000