local-stats-pixel fb-conv-api

Beatra1

50 2

Zinu, ka neviens no stāstiem nav gluži labs, bet es centīšos un mēģināšu. : 3 Priecājos, par katru saņemto komentāru, jo ir jauki, ka uzraksta manas kļūdas, vai ko citu.

***

Agrs rīts. Logā spīd spoža saule, un māsas istabā jau dzirdama rosība. Māsa dodas uz nometni uz divām nedēļām. Tas nozīmē, ka šīs divas nedēļas būs garlaicības pilnas, bet es mācēšu sadzīvot ar garlaicību.

Pieceļos un atveru istabas durvis. Nokāpju lejā pa aukstajām trepēm un apsēžos pie virtuves galda. Pēc neilga laika, pa trepēm var dzirdēt čemodāna riteņu rīboņu.

- Labrīt, Beatra. - Māsa iespiedzas un apskauj mani.

- Labrīt. - pasmaidu un pieceļos kājās.

- Man jābrauc, autobuss gaida pie mājas. - māsa uzspiež man buču uz vaiga un paņem rokās čemodānu.

- Skumšu.- nobļauju pretī un uzskrienu uz savu istabu.

Atveru lielo, balto skapi un atrodu tajā savus džinsu šortus un melnu garu topiņu. Uzvelku garās zeķes un visu pārējo.

- Beatrise, uz kurieni Tu? Ir tikai 6 no rīta. - mamma žāvājoties atver istabas durvis.

- Mammu, nesauc mani tā. Beatra, es esmu Beatra. Es iešu paskriet, Karmena jau aizbrauca, sākšu aizpildīt tukšo laiku. - aizrādu mammai un pieeju pie spoguļa.

- Man tiešām prieks, ka jums ir tik labas attiecības. Brokastis ēdīsi? - Mamma priecājas, un viņas sejā redzams neviltots smaids.

- Mammu izbeidz. Dvīnēm jābūt labās attiecībās. Nē, nav apetītes. - atbildu mammai uz izķemmēju matus. Sataisu augstu asti un uzvelku savas „nike” melnās botes. Izeju no istabas un lēnām iesildoties eju ārā no mājas. Izgājusi uz ielas veicu pietupienus un izstaipos. Sāku lēnām savu skrējienu līdz mežam, kas ir nepilnus divus kilometrus attālumā no mājas. Skrienot, pa galvu, šaudās visdažādākās domas. Kāpēc Karmena man ir devusi iesauku Beatra, un ko tas nozīmē? Aiz muguras dzirdu motocikla rūkoņu. Pagriežu galvu un man garām pabrauc koši dzeltens motocikls. Nedaudz paātrinu savu skrējienu un redzu, ka motocikls apstājas.

- Beatra, pagaidi. - dzirdēju saucienus, kad jau biju paskrējusi garām motociklam. Tēloju, ka nedzirdu un turpināju savu skrējienu.

- Beatra. - atkal dzirdēju saucam. Balss kļuva daudz pazīstamāka, un es sapratu, ka tas ir māsas draugs - Matīss.

- Beatra, atnāc. - balss turpina mani saukt.

50 2 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Prieks ka ieliki daļu :) 

0 0 atbildēt