local-stats-pixel

4.marts no "kāda" skatapunkta.0

Un tā pienāca kārtējā piektdiena, bet no rīta to vēl neapzinājos. Pamodos un mehāniski izpildīju ierastās rīta lietas. Skatoties telefona pulkstenī un salīdzinot to ar laiku, ko rāda sienas pulkstenis, sapratu ka pēc principa drīz sākšu kavēt autobusu un izsteidzos uz pieturu.

Ja skatās autobusa biļetē, tad sanāk, ka autobuss tur stāvēja kādas 8 minūtes pirms atiešanas laika, jo biļetē uzrādītais laiks bija bez piecām minūtēm autobusa atiešanas laiks.

Gulšņājot autobusā pēkšņi acis pašas no sevis atvērās un neilgu laiku pēc tam blakussēdošā persona palūdza, lai palaižu. Vai pietrūkos no miega, tāpēc ka sajutu, ka šī persona domā par to, kā tiks garām ? Domāju, ka ir ļoti iespējams. Un turoties pie šīs domas, varu teikt, ka cilvēkam domas mēdz būt tik skaļas, ka blakusesošie tās var sadzirdēt, bet to sadzirdēšana notiek ar vēl neatzītām maņām no zinātnes puses, bet kuru interesē tas, ko atzīst vai neatzīst zinātne ?

Kārtējo reizi attapos pie luksofora. Tik daudz te esmu bijis, ka zinu. Zinu to, ka tad kad tā gājēju luksofora gaisma paliks sarkana, tad gaisma mašīnām pāries uz dzelteno, tad uz sarkano un 10 sekundes vēlāk pārejai pie kuras gaidu būs zaļa gaisma !

Pēc mācību iestādes apmeklēšanas, kā jau tas tagad ir ierasts, devos uz parku, kas atradās netālu no centrāltirgus. Šoreiz gāju pa citu ceļu. Interesanti ir iet pa jaunām takām. Ne tikai pa tām, kuras fiziski sajūtam, bet arī pa tām, kuras rāda sirds.

Ceļā redzēju mašīnu, kurai uz numura tika uzrādīts 777. reģions. Uzskatu, ka šis cipars varēja būt laba zīme.

Nonācis parkā brīdi skatījos uz putniem. Cik interesanti varētu būt par putnu. Tev ir spārni un vari lidot kur ienāk prātā ! Vari redzēt tālas vietas un skatīties uz citiem no liela augstuma !

Tad nonācu uz platformas, kas bija vistuvāk ūdenim. Viļņi ļoti interesanti viļņojās uz vienu pusi, bet tajā pašā brīdī uz citu pusi. Kuru virzienu pieņemsim par noteicošo ?

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000