local-stats-pixel

11. aprīlis no "kāda" skatapunkta.0

Šķiet dīvaini. Ja šīs zilās debesis ir upe, tad kas dod šo zeltaino gaismu ? Vai tas varētu būt saules atspulgs šajā upē ? Kā nekā, dzīvojam sapnī, tāpēc nebūtu liels brīnums, ja šī saule nebūtu īsta. Īsti tādā ziņā, kā cilvēki to saprot.

Pēc principa pamodies biju kādu neilgu laiku pirms modinātāja, bet nevēlējos vērt acis (varbūt arī tas nebija mazs brīdis). Nedaudz vēlāk atskanēja modinātājs. Pamošanās nezināmu iemeslu dēļ bija ne no vieglākajām aktivitātēm. Varbūt iepriekš pamodies biju pirms minūtēm 30 un paspēju atkal iemigt ? Visādā gadījumā, iekļūt 3.miega stadijā uzspēt nevarēju!

Pankūku ledusskapī vairs nebija, tāpēc nācās atgriezties pie ierastajām rīta brokastīm (bet apēdu tikai brokastu pārslas), ko ļoti drīz nožēloju. Vai nu ēdu pankūka (ceru, ka vēlme tikt pie rīta vafelēm piepildīsies) vai mokos ēdot to, ko varu izdomāt apēst.

Diena sākās diezgan mierīgi un pagāja pozitīvi. Ja vajadzētu vērtēt dienu, tad teiktu: labi+.

Pat ja uzspēju no rīta apdomāt, kāpēc pastāv atriebība. Ar atriebību ir tāpat, kā ar narkotikām. Tu taču nelieto narkotikas, tikai tāpēc kā tās pastāv ? Tad tā pat ir ar atriebību. Šīs primārās atbildes: ja darīsi pāri, tad tev atdarīšu tā pat vai labu atdarīt ar labu, šķiet diezgan cilvēcīgas. Ārpus šīm krāsām ir arī citas, kuras vēl nav apskatītas, bet vai par to vajadzētu runāt ? Ja nu cilvēki pieliks rokas un to pārvērtīs par daļu no dzīves, radīs tam cilvēcīgu paskaidrojumu ? Elementiem nedrīkst dot paskaidrojumus un nedrīkst tiekties uz to, lai izzinātu visa nozīmi !

50 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000