local-stats-pixel fb-conv-api

10. maijs no "kāda" skatapunkta.0

Pasaule šī, vai tā ir bijusi šāda vienmēr? Kas var rādīt, ka tā tiešām pastāvēja tāda kā dokumentācijās ? Vai grūti pieņemt ir to, ka laiks nav lineāra taisne?

Nezinu, kā šo telpu redz citi, bet to arī nevajag zināt, jo katram ir sava taisnība un katrs to redz savādāk, bet kāpēc cenšos saskatīt šo viduspunktu, kas visiem būtu vienāds? Vai ar savu stāstīšanu nepropagandēju lasītājus? Ceļš, ko eju nav tik taisns, un jautājums ir, vai tas vispār ir lineārs?

Kārtējo reizi atrados publiskā vietā. Bieži tā negadās, bet atkal biju šeit. Vēl jo projām nesaskatīju nevienu būtni bez ēnas, bet ja tādu saskatītu, vai tā neskaitītos anomālija? Neuzdošu jautājumu par to, kāda būtu šī vārda definīcija, bet vērsīšos pie tā, kā to izmanto zinātnē. Nepaskaidrojamajiem jeb nezināmajiem tiek dots tāds segvārds. Tas tiek nolikts malā, lai vēlāk tiktu “atrisināts”. Tā šie elementi tiek sabojāti, samaitāti un kļūst sintētiski. “Ideālā pasaulē” nebūtu pieļaujami elementi, kuru skaidrojums nepastāvētu, bet tas nav pareizi! Kam rast skaidrojumu, ja katrs to pašu elementu redz savādāk? Šie standarti ir lieki! Tie tiek izmantoti, lai vieglāk pakļautu verdzībā elementus. Jo kā nekā tos, kuri ir vienādi, vieglāk kontrolēt.

Katram dota ir sava galva un spēja domāt, lai radītu savu ceļu, lai to ietu patstāvīgi un dotu Visumam savu daļu, bet Visums nav ņēmējs!

4 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000