local-stats-pixel

- lets play silly games, honey. 460

18 1

Alise apsēdās šūpolēs , kas bija pa visam netālu . viņa klausījās , kādu vecu dziesmu , šūpojās , domāja un izbaudīja skatu . Viņa nevarēja saprast , kas notiek , viņa nevarēja izprast , vai tā ir laime , vai tā ir kārtējā nelaime , kas notiek ar viņu . viņa pēkšņi apstājās , un vienkārši sēdēja šūpolēs . viņa nopūtās un aizdomājās : „mani mīlēja Maiks , tik ilgi , es domāju , ka mīlu viņu , bet tā nebija , vienkārši atrast centos jūtas , kuras manī nebija . Oliveram es atdevos , sabojāju savu dzīvi , jau no pirmās dienas . Klaivs tas ir tas , ko man vajadzēja . viņš darīja pāri manai māsai , taču tam visam bija iemesls . viņa bija provocējusi visu to .. viņa man to atdzīs , es zinu . mani vecāki vēlējās laikam , lai esmu kareive , jo tāda nu es tiešām esmu. Atceros , kad Maiks teica : `kopā , un mūžiem . ` es vienmēr tam ticēju , un vienmēr teicu : `nekad nesaki , nekad..` Olivers teica : `nekad , nešķirsimies, nekad mums nebūs problēmas.` es vienmēr atkārtoju : `nekad , nesaki , nekad.` taču Klaivs nesaka vārdu nekad , bet saka : `es centīšos , lai vārds nekad , būtu pieņemams teikt..` ehh , tas viss ir tik sarežģīti.” Viņa sēdēja šūpolēs līdz ar saulrietu .

Alise vēlreiz nopūtās : „braukšu mājās līdz ar tumsu.” Alise turpināja sēdēt šūpolēs , līdz uz jūru atnāca viņas vecās draudzenes – Liāna , Terija , Vendija. Viņas itkā bija viņas draudzenes , taču ar Alisi staigāja , jo viņa vienmēr ir bijusi ar Melisu princeses pār telpām , vienmēr , nekad to nevarēja nomainīt . Melisu vienmēr atstūma , jo Melisa ir bijis akmens pret ballītēm , Alise – ballīšu meitene , Alise vienmēr ir bijusi populārā , taču Melisa – vienmēr centās aizbēgt no populirātes .

Terija : „čāu, mīļā.”

Alise : „mīļā , huh?”

Vendija : „kā iet?”

Alise : „man iet lieliski , labi , man neiet lieliski , taču varu derēt, ka man nav jēgas jautāt jums , kā iet jums , jo jūs tālāk par ballītēm , un pārgulēšanu ar katru ballītes puisi neeat tikušas.”

Terija: „nu vispār , mēs joprojām to visu daram , jā , jo visam mūs visi mīl.”

Alise : „nē , es nekad to nedarīju , un sapratu , ka visi mīl to , ko jūs darat.”

Terija : „pff , paliec , kā Melisa.”

Alise : „varbūt , jā , jo viņa bija pieaugusi , nesaprotu , kā varēju nebūt , kā māsa..”

Vendija : „māsa?”

Alise : „jā.”

Alise pēkšņi piecēlās , un gāja projām: „man vienkārši riebjas , pat būt jūsu tuvumā .

18 1 0
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000