local-stats-pixel

- let's play silly games, honey. 331

14 0

Klaivs gandrīz nogāza Alisi . Klaivs pacēla Oliveru aiz krāgas un uzmeta uz pokera galda , iešāva divreiz pa seju . Viņš pagriezās , paņēma Alisi aiz rokas un aizgāja . Olivers vienkārši viss ko varēja darīt noskatīties , kā Alise aizgāja ar Klaivu . Olivers piecēlās , paņēma viskija pudeli un gājā ārā no visām telpām , un projām no kroga . Viņš ejot mājās pārdomāja , kāpēc viss tas notiek . Viņš saprata , ka vaina ir viņā . Ja viņš nebūtu neko izdarījis Maikam , Alise būtu ar Maiku , nebūtu stāvoklī . bet viņš tik ļoti gribēja Alisi . ja viņš nebūtu ņēmies ar Jūliju , kura tagad guļot slimnīcā nekustīgi pārdomāja visu . Tad Alise būtu laimīga , negulētu tagad ar Klaivu .

Olivers nopūtās : „vainīgs esmu es , kļūda esmu es.” Olivers paņēma austiņas klausījās mūziku , apsēdās uz tiltiņa , kur pirmo reiz noskūpstīja Alisi , un dzēra viskiju . Maiku nogalināja kārtējie morālie , viņš tik ļoti pārdzīvoja , jo viņš tik sasodīti mīlēja to dullo meiteni , kura tagad guļ ar kādu citu , jo ir pazaudējusi kontroli , jo viņa vienkārši ir palikusi vāja , un nesaprot , ko dara . Maiks sēdēja mājās , bet viņš vairāk nevarēja noturēties . Viņš piecēlās izgāja ārā , un devās pie meža kurā kokā bija iegravēts – M + A .

Alise no rīta pamožoties pamanīja , ka guļ blakus Klaivam , kas viņu bija apķēris .

Alise : „kas notika?” Alise sajuta , ka viņas galva sāpeja.

Klaivs : „ideāla nakts mums.”

Alise : „ideāla?”

Klaivs : „jā.”

Alise : „ak dievs.. Tu gribi teikt?”

Klaivs : „jā , beidzot es Tevi dabūju visu.”

Alise : „es esmu stāvoklī , pārguļu ar .. un dzerstos , ak dievs.”

Klaivs : „Maiks vakar bija , Olivers..”

Alise : „ak nē.”

Klaivs : „jā.” Alise cēlās centās ģerbties , bet tas bija tik sasodīti grūti , galva sāpēja tik sasodīti ļoti .

Klaivs pārbrauca ar pirkstiem pāri Alises roku : „nesteidzies , maziņā”

Alise pagriezās un teica : „zini!”

14 0 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

"zini, tagad mums buus dviinji, par cik tu izshaavi savus riekstus, nepietiek vien ar maiku. un ko lai es saku oliveram?"  - vinja jautaaja - "pasaki vinjam, ka riit to atkaartosim, tikai trijataa" - alise saaka raudaat, panjeema telefonu, iegaaja twitterii, izmantojot lattelecom wifi, paroli zinot no galvas, un ietviitoja - "lai velns visus parauj, mõzus driiz augshaamcelsies".

0 0 atbildēt