local-stats-pixel fb-conv-api

Mana dienasgrāmata- 2.oktobris1

33 0

<<Sākums

<<Oktobra sākums

Rīts! Zvana! Cenšos tik līdz modinātājam. Aizķeru roku aiz krēsla metāla apdares(pirmais iespaids nebija īpaši patīkams, bet nekas nenotika). Brokastis seko nākamās. Kā parasti tās ir brokastu pārslas un dažas sviestmaizes(varbūt kaut kas ir jāmaina...).

Pietura. Gaidu. Ieraugu kaķenīti sēžam uz sola pieturā. Dīvaini- ko mājas kaķenīte dara cilvēku pilnā pieturā ? Viņa nebūtu no tiem radījumiem, kurai patiktu publika. Bet tas tā. Iekāpju autobusā un piedzīvoju kaut ko jaunu. Ierastā 1 euro vietā man paprasīja piektdaļu euro vairāk. Secinājums: mēneša izmaksas paredzēto 40 euro vietā būs par 8 euro lielākas(grūta dzīve). Dabūju vietu pretī durvīm. Viss "super"!
Atceros vakardienu: sēžu pretī otrajām durvīm. Pa kreisi sēž kundze aptuveni 50gados. Skan skaļa mūzika. Nesaprotu no kurienes nāk skaņa. Bet izklausās, ka skan caur austiņām. Sākumā nepamanīju, tomēr vēlāk ieraugu. Nu jā... Kā teica saskarsmes pasniedzēja:"Cilvēka mūžs pa īstam sākas tikai 50 gados!"

Koledža. Ienāku. Sasveicinos ar dežuranti(šoreiz viņa atņem sveicienu!). Eju.
Pirmais pāris! Neskatoties uz to, ka šis pāris notiek tikai reizi nedēļā un es tikai vienreiz uz to neaizgāju, palaidu garām ļoti svarīgu tēmu.Un tieši par šo tēmu šodien bija kontroldarbs. Tāda dzīve- apmeklē nodarbību, viss saprotams, un tad, kad vismazāk gaidi, tad palaid garām vissvarīgāko un par to ir kontroldarbs... Toties mans gadījums nebija visbriesmīgākais (vismaz tā ceru). Vareni paveicās- pāra sākumā pasniedzējs atkārtoja fragmentu no tēmas(daļu sapratu no pārējā) un pēc kursabiedra lūguma paskaidrot konkrētu terminu pasniedzējs parādīja uz tāfeles, kā to darīt. Ja turpināsi smaidīt dzīvei, tā smaidīs pretī visgrūtākajos brīžos.
Gaidu informātiku. Garām iet pasniedzēja. No manas puses atskan:"Labdien!" No pasniedzējas puses arī. Vēl viena persona, kura nāk pretī pasniedzējai. No viņa atskan kas cits... Pasniedzēja, par, "Sveiki." teikšanu apvainojās(tā izskatījās) un pārmetoši teica:"Es ar viņu dzēru esmu vai kas, ka viņš mani uzrunā, kā tuvu personu!?" Nāk vēl viens. Viņš arī saka:"Sveiki."
Ienāku klasē. Dzirdu:"Šodien darbs ir jānodod!" Stāvu pie durvīm apstulbis. Saku, ka nebiju uz iepriekšējo stundu. Uzzinu, kas jādara un lēnām sāku darīt(varbūt arī ātri, jo bija panika...). Sākumā nevarēju atvērt vajadzīgo linku, tad bija problēma ar tabulām un attēlu formatēšanu, un visbeidzot beidzās pāris un pasniedzēja prasīja nodot darbu. Kursabiedrs pirmais attaisnojās, ka esot bijis slims (ar ārsta zīmes apliecinājumu), pēc tam biju es. Atļāva darbu izpildīt mājās(te var teikt to pašu, ko teicu iepriekš).
Izeju no koledžas. Vecmammai apsolīju uzdāvināt audzinātājai puķi. Jāķeras pie darba darīšanas! Jau iepriekš izlēmu, ka iešu uz "Domina". Nonāku "Domina". Kā parasti ir šausmīgi karsts (salīdzinot ar āra temperatūru). Pieeju pie lielveikala kartes. Atceros, ka neko nesaprotu un eju klaiņot pa lielveikalu. Klaiņoju. Domāju:"Klaiņoju jau 3.reizi! Neatminos un tagad neredzu nevienu puķu veikalu! Vai tas nozīmē, ka tādu te nav ?" Pēdīgi aizeju uz "Prisma". Redzu, ka pirmais, ko redzu ir puķe trauciņā un vēl dažas citas dāvanas, ko "Prisma" potenciāli iesaka dāvināt skolotājiem. Apostu puķes. Nepatīk! Tālumā ieraugu interesantas puķes. Pieeju klāt. Neīstas. Redzu citas! Pieeju klāt. Tas pats. Pēdīgi saprotu, ka "Prisma" tādas puķes, kādas meklēju nepārdod. Izeju no "Prisma". Redzu sargu. Līdz šim izvairījos jautāt sargiem, kur ir puķu veikals (neesmu komunikablākā persona). Pienāku pie sarga un jautāju. Sākumā sargs nesaprata, ko no viņa gribu, bet tad norādīja uz bodi, kas atradās pretī "Prisma"(BINGO! Jūs esat izlasījis 6 vārdus "Prisma") ieejai. Pateicos sargam un devos turp. Pirms ienācu bodē saņēmu "labdien" (nekas cits neatliek, kā iet un teikt "labdien"). Uz kases galda stūra atradās vāze, kurā (manuprāt) atradās eksotiskas puķes. Piedāvā nopirkt tādu puķi. Saku, ka vēlos pārskatīt visas. Pārskatu un saprotu, ka vēlos pirkt tādu. Piedāvā:"Ar banti vai bez?" Saku, ka bez, bet tad pārdevēja piedāvā ar banti un lētāk par pirmās puķes ar banti cenu(izmaksāja 60% no tās vērtības!)! Dabūju puķi un nesu audzinātājai. Domāju pasniegšanas scenārijus. Izcils būtu, ja varētu nolikt puķi audzinātājai uz galda ar anonīmu zīmīti:"Sveicu Skolotāju dienā!" Diemžēl šāds scenārijs neizdodas, jo persona, kura dala kabinetu ar audzinātāju teica, lai uz zīmītes norādu, no kā tas ir.

VĒLU VISIEM PRIECĪGU NEDĒĻAS NOGALI!!!

Nākamais oktobris (pirmdien) =>

33 0 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

Turpini rakstīt, ir interesanti lasīt Tavu stāstu emotion

2 0 atbildēt