Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [71]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 01.08.18 16:55
0
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Cilvēkam sevi ir jāparāda nevis ar seksualitā... "

Slavenību sarakstu es ieliku tikai tāpēc, lai citi homofobiskie cilvēki varētu saprast, ka homoseksualitāte nav nekāda garīga slimība, un redzēt, ka nepastāv tikai, tā sauktie p*ediņi. Nevar novērtēt visu sugu, pēc dažiem indivīdiem. Jūs viienkārši esat iedomājušies savu homo tēlu galvā, kurš staigā apenēs un ir uzkrāsojies, bet visi. mīļie, tādi nav. Ne jau visi musulmaņi ir teroroisti, tāpat kā visi latvieši homofobi. Būšu saprotošs, ja tādi būsiet jūs. Mīlu jūs visus. Es saprotu, ka katram ir savi uzskati, bet es jau tapēc neeju un nebļauju virsū heteroseksuāliem cilvēkiem, ka viņi tādi ir. Bučas. !!!!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 01.08.18 15:01
0
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Cilvēkam sevi ir jāparāda nevis ar seksualitā... "

Tieši tā!

Privatajā telpā katrs var darīt, ko grib, bet publiskajā vidē tomēr būtu jāpastāv normām. Arī veselīgi orientētiem ļaudīm netiktos uz ielas atļauties seksuāla rakstura vaļības, ģērbties vai citādi izskatīties pārspīlēti uzkrītoši vai provokatīvi.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Gada Spoks 2018Medaļa Komiķis
  kakasy 01.08.18 14:57
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " 1. Jaukuro reizi saku, ka neviens neko Tev ne... "

Totālas blēņas tu te pļūti.

Ja, tavuprāt, praids ir veids, ka cīnīties par kādas ne visai izdevušās minoritātes tiesībām, tad tādiem, kādus es tur redzu piedalāmies, diezgan daudz tiesību vajdzētu atņemt un iespundēt trako namā. Ja šāda dinamika turpināsies, tad pēc dažiem gadiem zoofili un vēl nezin' kādi slimie prasīs tiesības.

Kas attiecas uz tiesībām - šobrīd jebkurš notariāli var nokārtot jebkādas pilnvaras otrai personai. Neredzu nekādu vajadzību atzīt viendzimuma laulības vai kādas citas īpašas privilēģijas.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 31.07.18 21:01
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Šis ir par ko es runāju. Jūs homoseksuālus ci... "

Tiesības tev uz to visu patiešām ir, bet neceri uz atbalstu Spokos. Nekas vairāk. 

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.07.18 21:39
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Šis ir par ko es runāju. Jūs homoseksuālus ci... "

Es esmu redzējis Kupraino kalnu un Imitation Game. Un es zinu kā jūtās "apspiests cilvēks" Jūtas neviens neliedz izpaust, bet tu acīmredzami neproti lasīt. Es runāju par praidiem, par visiem šiem te rakstiem un darbībām, ka jāizceļ, ka esi homo, queer vai transs. Priekš kam? Kāpēc visiem jāparāda, kas tieši tu esi? Savu mīlestību un jūtas ir jārāda tuvākajam - tam ko mīli nevis visai pasaulei. Un ar frāzi par guļamistabu es domāju jebkuru orientāciju. Laimīgākie ir tie pāri, kas par sevi stāsta tuvākajiem. Tie, kam jāpiebāž pilni blogi vai soc. tīkli ar foto un video "cik mēs laimīgi" ļoti bieži ir kompleksaini cilvēki, kas šādā veidā mēģina pierādīt pretējo. Iebāzt sejā virtuālu laimi un neatkarīgi no orientācijas. Un jūs pierādījāt, ka pats esiet homofobs, vēl lielāks par lielu daļu no šejienes komentējušajiem, jo tiko kā izsaka jebkādu kritiku no jums seko pārmetumi pat neiedziļinoties tajā, ko tajā kritikā pasaka.

Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 31.07.18 21:52  
0
0
atbildot uz Dark Magician komentāru " Es esmu redzējis Kupraino kalnu un Imitation ... "Praids bija foršs
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 31.07.18 22:17
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Es zinu, ka Latvijā gandrīz visi ir iesūnējuš... "

Lūdzu nesauc citu negatīvo viedokli par iesūnojošu, bet iemācies to respektēk, jo tieši to pašu gribi saņemt paziņojot par savu orientāciju. Turklāt nevar nepiekrist Melnajam, kas teica, ka savu seksualitātivajag vajag izrādīt guļamistabā. Hetereseksuālie cilvēki neiet praidos, bet mums ir papilnam ar pupainām un dibenotām skaistulēm, kuras nav nekas vairāk par "seksbombām" Viss tiek primitīvi noplicināts līdz plikai seksualitātei, un tas riebjās daudziem. Tieši to pašu dara geji. Vai tā nav?

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.07.18 23:04
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Mīļais, Šeit mēs atkal nonākam pie cilvēku ti... "

Es to noteikti neaizliegšu. Man ir tadas pašas tiesības uz savu viedokli kā tev. Bet redz, atkal pierādās, ka tiem, kas kaut pus procentā neatbalsta LGBTQ, femen, vegānus vai ko līdzīgu viedoklis nedrīkst būt jo  tas "neatbilst" ar to ko tu vēlies. Un kā jau es teicu - lielākā daļa to, kam to gribās izrādīt visur kur vien iespējams - tā biezi ir mentāla problēma un vēlme parādīt to cik viss ir labi, lai arī patiesībā ir pretēji.

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 31.07.18 23:28
0
0

Cik pretīgi... Gan pats fakts, gan vēl tā propaganda. Nejauši uzklikšķināju uz aptaujas un nonācu TE.

Tagad zināšu neēst kotletes pie datora.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 31.07.18 23:49  
0
0
atbildot uz Pīle69 komentāru " 1. Praidos iet arī heteroseksuāli cilvēki. 2... "Tu lohs esi vai par tādu profesionāli izliecies?
ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 01.08.18 00:14
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru "Tas, ka tu vēl dzīvo savos aizspriedumos, ka pa... "

Hahahahahahahaha

Nekāda ''seksualitāte'' VISPĀR nepastāv!

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 31.07.18 20:59
0
0

atbildot uz Lestets komentāru " Tu tiešām nesaproti, ko es gribu pateikt. Lūd... "

Šis ir par ko es runāju. Jūs homoseksuālus cilvēkus gribat paslēpt ''skapī''. Un  ,mīļie, tas tiešām viņus neidrošina. Dēļ cilvēkiem, kuri saka, lai atstāj savu seksualitāti mājās,t,i, jūs, tādi cilvēki kā es, proti, homoseksuāļi, bieži vien noslēdzas sevī, bieži vien izdara pašnāvības, vai viņiem uznāk depresija. Tikai tāpēc, ka ir tādi cilvēki, kuri uzskata, ka mēs nedrikstam izpaust sevi. Ja jūs esat par kaut ko priecīgi, jūs gribat dalīties ar to. Ja jūs esat noskumuši, tad jūs gribat kādam izkratīt sirdi, tas pats ar mums. Mēs gribam ar to dalīties. Un tādi cilvēki kā jūs, kuri uzskata, ka mums būtu jāsēž mājās, mani ļoti sadusmo. Es atvainojos,ka  varbūt aizvainoju jūs, bet visu šo uztveru ļoti personīgi. Varbūt jūs vel šeit Latvijā dzīvojat 15.gs., bet paraugieties apkārt, uz vairāk attīstītākajām valstīm, kur homoseksualitāte ir normāla lieta. Jūs dusmosieties uz mani un jutīsities aizvainoti tagad, bet tomēr, jūs kaut kur dziļi sirdī zināsiet, ka man ir taisnība. UN ES MĪLU VISUS CILVĒKUS, UN UZSKATU, KA VISI CILVĒKI IR PELNĪJUŠI TIESĪBAS IZRĀDIT SAVAS JŪTAS PUBLISKI, tāpat, kā jūs un es. Un es šo rakstu rakstīju, lai cilvēki saprastu, ka par savu seksualitāti nav ko kaunēties, un vienlga ko saka pārējie, Un es zināju, ka būs arī cilvēki kā jūs, kuri izrādīs replikas,kas mani ļoti iepriecina un sadusmo, bet ir jāizsaka un jāaiztāv savas domas. Varbūt es nonāku pretrunās ar sevi, bet ko es gribu pateikt ir tas, ka KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS IZTEIKT SAVAS DOMAS, KĀ ARĪ KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS MĪLĒT, KĀ ARĪ KATRAM CILVĒKAM IR TIESĪBAS IZRĀDĪT SAVAS JŪTAS PUBLISKI. Lūdzu nekomentējiet vairāk,ja neesat noskatījušies vienu no filmām un nesaprotat, kā jūtas tādi cilvēki.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 01.08.18 00:24  
0
0
atbildot uz Pīle69 komentāru "Tas, ka tu vēl dzīvo savos aizspriedumos, ka pa... "Ja tu domā ka cilvēki jāvērtē un jāidentificē sevi caur seksualitāti - yes, you are an idiots. Normāls cilvēks sevi identificē ar savu vārdu un darbiem nevis to ko ņem priekšā.
mareliss avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  mareliss 01.08.18 00:47
0
0

@Aptauja: Kāda ir tava attieksme pret homoseksuāliem cilvēkiem?

Cits variants: Man patīk sievietes.

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 01.08.18 00:48  
0
0
atbildot uz Dark Magician komentāru "atbildot uz Dark Magician komentāru " Es to no... "Miļais, ja tu spētu pieņemt manu viedokli, tavi komentāri te neatrastos.... uzdaviniet Latvijas simtgadri davanu. Palieciet pozitīvāki un atvērtaki. Un runājot par seksualitātes uzpiešanu. Lūdzu ikkviens paradiet man kādu zīmi, kur ir rakstīts - KĻŪSTI HOMOSRKSUĀLS. Jo ja seksualitāti varētu tik vienkārši mainīt, tad ticiet man. Šādā valsti ar šādiem cilvēkiem, labāk būt pēc jūsu domāmām "normālam". Uzredzēšanos.
Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 01.08.18 02:40
1
1

Ja šie cilvēki neuzspiež savus uzskatus man un neflirtē ar mani, man pretenziju pret viņiem nav

I mean, tu vari man pateikt, ka esi gejs un es nemainīšu par tevi viedokli. Vienkārši, cieni manu uzskatu, ka čaļi man seksuāli neinteresē No pieredzes, daži LGBT cilvēki to nesaprot.

Uzturu kontaktus ar visiem vienādi, vai nu tu esi hetero vai homoseksuāls. Galvenais, lai cilvēks labs.

A, un vēl. Es sapratu kā jūtas sievietes, ar kurām vīrieši flirtē nepatīkamā veidā un uz kurām nepieklājīgi posī džeki. Jūties bišķīt neērti, kad LGBT pārstāvis dara tev to pašu. Tāpēc sāku cienīt sieviešu privātumu un būt pieklājīgāks  

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 01.08.18 09:56
0
0

Mana attieksme ir personīgi neitrāla, pazīstu dažas lesbietes, nevienu geju, daudz ts.  

#liveandletlive

Pīle69 avatars
Medaļa Erudīts SpoksMedaļa Testu veidotājsMedaļa Admins iesaka
  Pīle69 01.08.18 10:12
2
2

atbildot uz ķesters komentāru " Atkal kautkādu demagoģiju dzen, nu cik ... "

Neviens nekādu varu te negrib iegūt. Jūs paši esiet iedomājušies,  ka LGBT jums kaut ko uzpiež. Ticiet man, LGBT nemaz negribētu, tādus cilvēkus kā jūs savā organizācijā.

Kamēr Latvijā nebūs vienlīdzīgas tiesības visiem cilvēkiem,tikmēr arī būs praidi. Un ar savu negatīvo attieksmi, jūs nepalīdzat beigt to saucamo ''seksualitātes. vai kultūras uzpiešanu''. 

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 01.08.18 12:32
3
3

atbildot uz Pīle69 komentāru " Neviens nekādu varu te negrib iegūt. Jūs paši... "

Kārtējais Ignorantais Liberāļa marasms ''Un ar savu negatīvo attieksmi, jūs nepalīdzat beigt to saucamo ''seksualitātes. vai kultūras'' Nekur netika minēta negatīva attieksme, Iet runa par to ka tas sūds tiek bāzts sejā, regulāri, cilvēkiem kuriem par to visu principā ir PO*** Tad rodas jautājums kas ar to tiek panākts?Nekas, tikai attiecīgi lielāka nepatika pret Homīšiem, JO ir STARPĪBA starp homoseksuāli un deģenerātu. Kāds sakars ar vienlīdzīgām tiesībām? Visi vienādi,Līdz tam momentam kad sāk uzspiest Viedokli kurš gluži aktuāls man nav un domāju ka nav arī diezgan daudz citiem LV iedzīvotājiem

Miikka Himself avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Miikka Himself 01.08.18 14:17
0
0

atbildot uz Pīle69 komentāru " Mīļumiņ, runa neiet tikai par vīriešiem, varb... "

Zini, runa iet vairāk par trendu, nevis par cilvēku seksuālajām velmēm. Kā pseudorastamani uz katra stūra bļauj "ka ir taču legālas citas kaitīgākas vielas kā alkohols un tabaka", ka veiperi katru reizi piemin ka cigaretes ir kaitīgāka nekā veips, kā vegāni nebeigs klaigāt par dzīvnieku dzīvības vērtību un kārtējais izdomātais dzimums uzsvērs to, ka VIŅŠ atšķiras no MANIS un tāpēc MAN par to ir VIŅU jāciena. Tas ir tikai tavs hobbijs un nav normāli klaigāt, ka tā dēļ kādu ir jārespektē vairāk kā parasti. Es mīzt gribēju uz to uzmanības alkatīgo sejām.  

« 1  2  3  4 »