Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [133]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 18:48
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " TVNETA bija tas raksts.. Nav man laika,te m... " Tu neēsi iedevis vēl nevienu avotu par savu apgalvoto, protams nebruks.lv neskaitās

jāņtārpiņsh avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa BučiņaMedaļa Anomālija
  jāņtārpiņsh 25.10.14 21:51
4
2

atbildot uz MelnaisE komentāru " Bībele māca arī ,ka ģimene un normālas attiec... " Nu, manis pēc. Es ticu cilvēkiem un izvēles iespējām, kā dzīvot, un vienam otra cienīšanai. Tā Bībele var iet dillēs, ja sludina vardarbību pret tiem, kuri gluži vienkārši ir citādāki visā savā dzīvesveidā.

Protams, pedofīli ir nosodāmi, bet homoseksuāli cilvēki nevienam neko sliktu nav nodarījuši ar savu eksistēšanu, kā jau rakstīju iepriekšējā komentārā. Tāpēc nesaprotu to naida kurināšanu, tak neskaties, ja nepatīk - planēta ir tikai viena, bet vietas pietiek visiem.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 18:47
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " TVNETA bija tas raksts.. Nav man laika,te m... " Lol, atradu vienu rakstu par norvēģiju. Stāsta irina no krievijas, tas arī visu izsaka

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 25.10.14 23:06
4
2

atbildot uz MelnaisE komentāru " es atbildēšu autora vietā,vismaz kā es to izp... " Jā, tiešām domāju, ka homoseksuāļus nepievelk mazgadīgie. Vismaz ne vairāk kā heteroseksuāļus. Ouu, viela pārdomām, ne?

Pēc Tavas teorijas sanāk, ka Āfrikā ir ļoti daudz homoseksuāļu. Starp citu, ir kāds avots, kas pierāda, ka pirmie AIDS inficētie bija geji? (Un gadījumā neesi aizmirsis, ka sieviešu mīlestība arī ir homoseksuālisms? Vai arī Tu esi no tiem, kam tīri labi patīk skatīties, kā skūpstās un mīlinās dāmas, bet ja vīrieši, tad uzreiz - fui, geji, pediņi utt.?)

Kāds sakars baznīcai ar homoseksuālismu? Baznīca vispār ir tēma, kas ir jādiskutē no šī atsevišķi. Un tad jau tieši baznīcai bija jābūt pirmajiem homoseksuāļu aizstāvjiem, lai varētu turpināt savas "izklaides". Tāpat arī, kur ir loģika - ja viens ar otru nodarbotos, tad jau tos puisīšus nevajadzētu.

Iet ļoti daudz - ja seko līdzi ziņām, tad tur tiek intervēts ne viens vien. Tāpat ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere, ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ir apmeklējuši pēdējo šāda veida pasākumu. Var jau būt, ka arī viņi pieder pie netradicionālas orientācijas pārstāvjiem, bet tas, ka cilvēki iestājas par homoseksuāļu tiesībām, viņus par tādiem uzreiz nepadara. Neuztraucies, tas nav lipīgi un to nevar izvēlēties - būt tādam vai nebūt.

Varbūt ir vērts padomāt, kādēļ Putins aizliedza? Vai tiešām visi viņa lēmumi ir kaut kādi ar putniem, bet šis, kā par brīnumu, saprātīgs? Homoseksuālisms ir bijis vienmēr. Pat mana ome stāstīja, ka viņas jaunībā bijušas jau kundzītes gados, kas dzīvojušas kopā. Un mazā pilsētiņā. Un neko - viss normāli.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.10.14 21:49
6
4
atbildot uz BARBARS komentāru " Runāsim Latviski Pederasts un pedofīls nav v... "Homoseksuāļi (ne visi, bet liela daļa) ir pilnībā normāli cilvēki, viņiem ir tikai citādāka orientācija.
Sreka avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Sertificēts spoks
  Sreka 26.10.14 01:03
3
2

atbildot uz jāņtārpiņsh komentāru " AIDS un homoseksuālisms tomēr NAV viens un ta... " pastāv diezgan ticama teorija, ka AIDS tika radīts mākslīgi, lai cīnīnot pret homoseksuāļiem. Viens no  pirmaiem upuriem esot bijis Merkūrijs no Queen - viņu esot aplipinājuši, lai sabiedrība baidītosno homoseksuālām attiecībām. Kaut kādā zinātniskā žurcī raksts bija  vasarā.

jāņtārpiņsh avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa BučiņaMedaļa Anomālija
  jāņtārpiņsh 26.10.14 01:08
3
2

atbildot uz Sreka komentāru " pastāv diezgan ticama teorija, ka AIDS tika... " Viss kas var būt. Loģiski, ka homoseksuāļi jau nu noteikti paši neizdalīja AIDS fluīdus apkārtējā pasaulē tā pēkšņi.. Starp citu, par mākslīgo slimību izplatīšanu aizdomājoties, ar mācību biedriem runājot, tāda pat teorija izskanēja par ebolu.. Lai samazinātu pārapdzīvotības risku, daudz jau nevajag, lai vienu tādu zvērīgo vīrusu palaistu pasaulē..

carlito avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Draugu draugs
  carlito 26.10.14 12:02
3
2

Nomierinies, iedzer kādu glāzīti un uzpīpē. Ne jau cilvēka seksuālā orientācija nosaka, cik slikts viņš ir.

Sreka avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Sertificēts spoks
  Sreka 26.10.14 00:59
3
2

atbildot uz PkerLv komentāru " Un tagad pasaki ,kāpēc ''Gejus'' u... " zini kā - ir cilvēki, kuriem ir tikai viņa viedoklis un nepareizais

XxlifexX avatars
Medaļa MaskaMedaļa VidusskolnieksMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  XxlifexX 09.11.14 21:45
1
0

HOMOPHOBES EVERYWHERE

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 27.10.14 22:10
1
0

atbildot uz BARBARS komentāru " nejauc meitu un māti un divas lezbes... U... " Jā, jo sabiedrība ir slima. Un te vairs nav runa par homoseksuāļiem, bet par tiem, kas iedomājas, ka var norādīt, kā citiem dzīvot.

jāņtārpiņsh avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa BučiņaMedaļa Anomālija
  jāņtārpiņsh 25.10.14 22:59
3
2

atbildot uz MelnaisE komentāru " nu zinātnieki itkā esot pierādījuši ,ka tā ir... " AIDS un homoseksuālisms tomēr NAV viens un tas pats, lai arī pirmie saslima tieši geji.

Lai kas būtu vai nebūtu ģenētiski pierādīts, mans viedoklis paliek tāds, ka visiem mums ir jāsadzīvo, līdz ar to naidu ir bezjēdzīgi kurināt kāda vispārējo atšķirību dēļ, ja indivīds nav katastrofāli bīstams ar savām īpatnībām. 

xRazor avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  xRazor 26.10.14 00:14
3
2

Srsly, kāds sakars gejiem/lesbietēm ar pedofīļiem? Nopietni... Tiešām stulbs esi? Personīgi, neesmu nedz pedofīlis,nedz gejs vēl jo mazāk lesbiete Es uzskatu, kamēr visā šajā procesā nekas netiek spiests virsū bērniem, un viendzimuma attiecības netiek pasniegtas kā kaut kas līdzvērtīgs normālas ģiemens standartiem, tiklīdz man ir smagi pie kājas kas notiek.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 05.11.14 00:26
0
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Pašol dirst pedofans.... ja jau tu kropl... " Par laimi, bet neesmu rasists un homofobs un mani bērni varēs būt kādi grib, galvenais lai ir laimīgi. Novēlu tev, lai pie šādas attieksmes, tev bērnu nebūtu nekad, jo nevienam nenovēlu uzaugt sīkumainu un aizspriedumainu cilvēku aizgādniecībā... Un jā, es priecājos ppr dzīvi, kāda tā ir, bet tu sapūsi aizspriedumains, rasistisks un nekam nevajadzīgs, morāls kroplis. Padomā, kā tu gribi dzīvot, ceru, ka pieņemsi pareizo lēmumu, lai gan cik noprotu, esi vēl sīks bèrns, kam domāšana nav vēl attīstījusies. Nu pagaidīsim, kad paaugsies un tad sāksi domār racionāli un normāli...

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa BakalaursMedaļa Admins iesaka
  BARBARS 04.11.14 20:11
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru " Lūk, tu neesi normāls. Ja tā būtu normāls, ... " Pašol dirst pedofans....

ja jau tu kropli esi tāds geju fans, novēlu lai tavs dēls ir pederasts un meita trula lezbe... Varēsi pēc tam gaidīt adoptētus ķīnīzerus, vai nigerus sev ka mazbērnus... Un priecāties cik tas ir normāli.,..

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 04.11.14 00:56
0
0

atbildot uz Jāņa oga komentāru "Tas neattīstītais deģenerāts dzīvo pēc PSRS un ... " Tik skarbi es, protams, neizteiktos, bet līdzīgs viedoklis kā viņam un bieži vien pat vēl radikālāks ir daudziem LV iedzīvotājiem :/

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.11.14 00:16
0
0
atbildot uz BARBARS komentāru " Ta nu beidzot Tu esi nu beidzot Tu esi nonāc... "Jēzus, tak atver latviešu gramatikas un interpunkcijas grāmatas. Lasot tavu debīlo komentāru, gandrīz acis neiztecēja.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.10.14 17:53
0
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Ta nu beidzot Tu esi nu beidzot Tu esi nonā... " Pedarasts ir vīrietis kurš izmanto nepilngadīgus bērnus - tāda ir definīcija. Kapēc tu jautā , vai kāds grib, lai viņa bērns ir pedofīls? Tu domā sagaidīt pozitīvu atbildi?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 11:37
2
2

atbildot uz BARBARS komentāru " Ahahaha kā reiz tur to gadījumu ir par 30% ... " Padalies ar savu informācijas avotu... Tu arī teici, ka dānijā gribēja legalizēt pedofīliju, bet avotu vēl neēsi iedevis

KoraggMarsek  avatars
Medaļa SpoksMedaļa Teamwork
  KoraggMarsek 09.11.14 21:26
0
0

Visi tik ļoti nosoda, tapēc man rodas jautājums kāpēc tad šim rakstam ir tik daudzi plusi? 

Teikšu godīgi es spētu ignorēt gan gejus un lezbes ja es nezinu ka tu esi viens man po***, bet taisot visus šos gājienus un kliedzot par viskaut ko viņi paši meklē kašķi un tad brīnās ka viņus necieš. 

« 1  2  3  4  5 »