24

 71  4

Hey, vēlos pastāstīt par notikumu kurš notika pirms 2 dienām, kura rezultātā man izdevās bezmaksas paēst akropoles maximā.

9. jūnijā biju devusies uz akrapoli, lai apskatītu šo jauno lielveikalu, jo vēl nebija sanācis apskatīt skolas un eksāmenu dēļ. Otrs iemesliem bija tāds, ka Akropolē bija atlaides visam līdz 75%. Tā kā ir vasara, bet vasarai man nekas nav nopirkts, es izlēmu doties turp.

Akropolē patiešām ir liela, kamēr izstaigāju un visu izpētījām pagāja vairākas stundas. Visbeidzot nonācu līdz lielajai maximai.

Vēl nebiju ēdusi pusdienas, tāpēc izlēmu paēst maximā, jo lielajā Imantas maximā ēdiens ir garšīgs un cenas salīdzinot ar citiem restorāniem vai kafejnīcām ir izdevīgākas, un šajai maximai vajadzēja būt tādai pašai, bet viņa tāda nebija.

( Bildē ir redzams kur viss norisinājās)
Blakus burgeru stendam atrodas arī stends kur var nopirkt līdzņemšanai paredzētu ēdienu. Man negaršo ātrās uzkodas, tāpēc izlēmu pirkt pusdienas blakus stendā un paēst pie ātro uzkodu galdiņa. Bija vēl cilvēki, kas rīkojās tāpat.

Es izvēlējos ēdienu un grasījos jau maksāt par to pie ātro uzkodu letes, jo Imantas maximā tā ir, ja ņem ēdienu uz vietas maksā tur pat, lai nav jāstiepj līdzi iepakojums. Sieviete rupji man teica, ka te nav nekāda kase un, kā es varu paēst un samaksāt pie kases. Es piekritu, bet nebiju priecīga, ka man līdzi būs jāstiepj netīrs iepakojums, tas jau bija liels mīnuss, šajai maximai.

Apstājos pie galdiņa un sāku ēst. ( tur nav krēslu)
Vienkārši šausmas... Ēdiens bija ledaini auksts, kā no ledusskapja izņemts, lai gan tiek uzglabāts uz siltas virsmas. Sūdzēties negāju, jo bija gara rinda.

Kāds vīrietis arī bija paņēmis tur ēdienu. Pa garšoja un saprata, ka tas ir bezgaršīgs un auksts, un izmeta. Es darīju tā pat. Man nebūtu nekas pretī paņemt līdzi to iepakojumu un samaksāt pie kases, bet ja ēdiens ir ledaini auksts un sievietes pie letes attieksme šausmīga, tad kāpēc lai es maksātu. Sievietes pie letes attieksme bija vienaldziga arī tad, kad aizgāju ne samaksājusi un nepaņe

Secinājumi: Tie kas grib var paēst bez maksas akropoles maximā. Ēdiens nebija diez ko garšīgs, bet vismaz tu vari paēst, ja nav līdzi naudas.

Komentāri 24

0/2000