local-stats-pixel fb-conv-api

F #58117

188 1

Laiks gāja savu gaitu. Nemanot aizskrēja gads, un man likās, ka nebiju to zemē nometis. Biju spēris krietnu soli tuvāk savam mērķim. Melnā sutana, ko tagad valkāju, visiem atgādināja, ka esmu šķīries no laicīgajiem cilvēkiem un laicīgās dzīves, bet pakausī izcirptā tonzūra stāstīja par manu uzņemšanu kleriķa kārtā. Atslēga un svēto rakstu lasījuma grāmata liecināja, ka bīskaps man devis pirmās divas zemākās priesterības svētības. Tā es šajā gadā ne vien ārēji biju mainījis izskatu, bet arī apņēmies ar savu dzīvi un piemēru atslēgt ticīgo sirdis dievam, noslēdzot tās grēkam.

Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

188 1 17 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 17

0/2000

Rakstiņš labs, interesanti palasīt citu cilvēku viedokļus. Bet nu, es, kā rīdzinieks jau kopš dzimšanas, esmu pieradis pie visas tās kņadas sabieriskajā transportā, esmu redzējis tās attīstību no vienkāršas blenzšanas pa logu, līdz nodurtām acīm viedtālruņos un planšetēs. Mani personīgi visas šīs scēnas, savdabīgās sarunas, kuras gribot negribot nākās dzirdēt, uzjautrina. Dažkārt pat sanāk pašam saruna ar kādu kolorītu personu. Vai citkārt, sēžot pamatīgā sastrēgumā vienkārši iznāk saruna ar kādu inteliģentu onkulīti, kurš īsinot laiku gan sev gan man ir uzsācis sarunu.

Ta kā īsumā - ņem to visu vieglāk un paskaties uz to visu no pozitīvāka skatu punkta, tajā visā tomēr ir sava romantika.

8 0 atbildēt
Rakstnieka talants autoram. Pēc bagātīgās valodas un pareizās gramatikas secinu ka autors ir inteliģents cilvēks un pilnīgi noteikti lasa grāmatas nevis kaut kādus žurnālus.
5 0 atbildēt

tas,ka cilvēks blenž telefonā nav nekas nosodāms!Es piemēram lasu grāmatas fb2 formātā! pārsvarā sabiedriskajā,jo neesmu tik stulbs lai vazātu līdzi mugursomu ar tām! No sākuma noskaidro kas tiek darīts viedtelefonā un pēc tam nosodi! Tev ir pārāk šaurs skatījums uz dzīvi,ja visus bāz vienā maisā!

5 1 atbildēt

Ja autobusā (nezinu gan, kā tur ir, jo ar sabiedrisko braucu šausmīgi reti) ir 20 pasažieru, tad 2 aptaurēti dīvainīši - tas ir pilnīgi normāli. 

3 0 atbildēt

Lasot grāmatu sabiedriskā transportā, cilvēks bojā redzi. Jo braucot, sabiedriskais transports "kratās", grāmatas stāvoklis visu laiku mainās uz tālāku un tuvāku attālumu, līdz ar to cilvēka acs pārāk bieži maina fokusu. Arī apgaismojums dažreiz nav no labākajiem.

Nu, bet katrs jau dara ko grib savā dzīvē un man nav tiesību kādam aizliegt kaut ko darīt, varu tikai ieteikt kādu padomu. emotion

3 0 atbildēt

Bez grāmatas vai austiņām nespēju pat iedomāties braucienu sabiedriskajā. emotion 

2 0 atbildēt

Es braucot sabiedriskajā vienkārši izslēdzu sev visu apkārt, tāpēc arī nekādas sarunas nedzirdu. Čuģiki arī nekur nerādās

2 0 atbildēt