45

 692  1

Sveiki Spocēni!

Tākā jau 5 gadus esmu reģistrēta Spokos, nodomāju beidzot uzcept savu pirmo oriģinālrakstu.
Tā nu ir sanācis, ka izdomāju padalīties ar kādu man ļoti tuvu tēmu. Kā jau pēc virsraksta var noprast, slimoju ar Epilepsiju. Un šajā rakstā padalīšos ar savu pieredzi un viedokli vairāku gadu garumā.

Bet sākumā : Kas ir Epilepsija?


Epilepsija ir ar nervu sistēmu saistīts stāvoklis, kuras laikā smadzenes piedzīvo spēcīgu elektrisku lādiņu, kas rezultātā noved pie saucamās "lēkmes". Epilepsija ir ar noslēpumiem klāta saslimšana , jo eksistē ļoti daudz epilepsijas paveidu un pamanīt/saprast katru paveidu vēl nav izdevies nevienam.
...
Sīkāku informāciju varat atrast Goglē.

Nu ko, uz priekšu!

Pievienotie videoKomentāri 45

0/2000

Sūdīgas kārtis tev tika iedalītas, bet izskatās, ka spēlēt proti   

 64  0 atbildēt
Latvijas ārsti ir vienkārši nožēlojami un nekompetenti. Latvijā esmu vazājies pie neskaitāmiem ārstiem, jo bija sirds problēmas, un viss ko pateica ir ka tas ir no augšanas vai ari veģetatīvā distonija. Norvēģijā mani izmeklēja un atklāja ka ir problēmas ar varstuli un viena sirds sieniņas daļa nepumpē kārtīgi asinis. Diez kas bitu noticis, ja es nebūtu atbraucis uz Norvēģiju.
 37  1 atbildēt

ja kādam liekas, ka nav dzīvē paveicies apdomā to vēlreiz. ļoti iedvesmojoši !  LAI IZDODAS !

 22  0 atbildēt
Respect! Turies!
 16  0 atbildēt

Gribēju jums visiem pateikt, ka es izlasu katru komentāru un jūs visi mani saviļņojat. Ja godīgi, es ļoti baidījos publicēt šo rakstu. Vajadzēja pāris stundas ,lai es saņemotos!    Un tādu atsaucību un pat vēstules es tiešām negaidīju!  

Paldies   

 16  0 atbildēt

Ir interesanti palasīt tādus personīgos stāstus.

Novēlu Tev turpmāk dzīvē visu to labāko!   

 16  0 atbildēt

Es arī slimoju ar šo slimību. Nu jau būs pagājuši 10 gadi kopš man diagnozēja šo kaiti. Zinu, ko tas nozīmē un ko tas nozīmē  apkārtējiem, ja nezin  kā ir jārīkojas brīdī, kad uznāk lēkme.  Diemžēl šadiem slimniekiem ir jāsadzīvo ar šo slimību, jo diagnozi nenoņem. Lēkmes var pāriet, apturēt un mazināt tās, bet nav garantijas, kurā brīdī tās var zpausties atkārtoti - vieglākā vai smagākā formā. Ja ir veiksmīgs ārstēšanās kurss un ir piemeklētas attiecīgās zāles, lēkmes var pazust - uz mēnesi, pusgadu, gadu vai pat vairākiem, bet nekad nevar zināt, kad tās var atgriezties. 

Galvenais - iet caur dzīvi ar smaidu!  

 15  0 atbildēt

Vai Tu mani precēsi?

 19  4 atbildēt

Manai sievai ir veģetatīvā distonija. Sākas trīceklis nakts vidū, paliek zila, klab zobi, knapi var pakustēties. Lēkmes mazinās, ja daudz strādā, ja pārvar sevi. Man pašam ir astma, tāpēc daudz skrienu, jo tas palīdz.

Kāpēc es to saku? Tāpēc, ka zināmā mērā esam izredzētie - ar visām šīm slimībām. Šīs kaites liek savākties. Autore - malacis!

 12  0 atbildēt
Malacis Meitēn !!!
 12  0 atbildēt

Iespaidīgs video!  

 10  0 atbildēt
Un reāli pareizi dari. Kas gan paliks no dzīves ja visu liegsi.. Labāk nomirt ar labām atmiņām. Turies!
 9  0 atbildēt

Idevesmojoši citiem. Tu esi liels malacis   

 9  0 atbildēt
Liki aizdomāties...Paldies.
 7  0 atbildēt
Ir jādara tās lietas kas liek justies tev dzīvam.Pat ja ārsti neiesaka un sabiedrība nosoda.
 6  0 atbildēt

Es  personīgi, ko esmu sapratusi savas slimošanas laikā, proti, visas tās ārstu  parspīlētās rīcības un darbības ierobežošanas nekam neder! Man personīgi šāda vai cita veida ierobežošana lika atrasties tādā kā "būrīti" , no kura vēlāk bija grūti "izlīst ārā", kad tas bija nepieciešams. Sevis ierobežošana rada bailes. Bailes - satraukumu, lieku un nevajadzīgu trauksmi, ar ko vēlāk nākas cīnīties visam ķermenim (lēkme). Nenoliedzu, ka ir jāievēro piesardzības noteikumi, galvenais, lai nebūtu fiziskas pārslodzēdzs, kā arī traumas, kas var nelāgi ietekmēt veselību

Manuprāt, bailes ir jāparvar,  - tas viens no nosacījumiem, kas jāievēro, lai būtu sekmīgs atveseļošanās process. 

 6  0 atbildēt

Klausies, tā gan nedrīkst. Diabēts ir arī diezgan nopietna slimība. Lai arī ko man ārsti deva, lai izārstētos, es visu dzēru. Pat tagad. Un veselības stāvoklis man arī ir uzlabojies. Tev tikai, ja nemaldos, katru dienu jāiešpricē sev insulīns. Ja tiešām tik grūti, nokārto invaliditāti. Es līdz 18 gadiem biju bērns- invalīds. Ļoti izdevīgi   

Ja nevari pieņemt - pieveic to, kamēr vēl nav 2. tipa diabēts.  Skola beigsies un depresija pāries. Aktīva atpūta + veselīgs uzturs =   

Mācies no manas kļūdas. Es arī neārstējos līdz kļuva pavisam slikti.

 7  1 atbildēt

Sveika!Es arī slimoju ar šo slimību.Un mums ir ļoti līdzīgi simtomi.Man ar darba atrašanu ir diezgan grūti.Ir nācies bieži mainīt darbu un dzīvesvietu.Tagad dzīvoju Ķegumā.Un godīgi sakot bieži uznāk tā,ka neko vairs negribās.Dzeru zāles Depakine chrono un lamotrixs.Epilepsija ir no 16 gadiem.Tikai agrāk lēkmes  bija naktīs.Bieži ir bijusi sadauzīta seja.Es labprāt ar tevi sarakstītos pa tel.Ja tu tam piekritīsi,tad tas ir mana tel,nr. 24870899.Ceru uz tavu atbildi :-)

 5  0 atbildēt

Tu esi baigais malacis! Lai dzīvē viss izdodas un nekad nepadodies. Paldies par rakstu, man ļoti patika. Viennozīmīgi iedvesmojoši! 

P.S. Cig gados tad Tu pabeidzi skolu, ka jau esi dzīvē visu paspējusi izdarīt? Paspējusi pastrādāt ārzemēs, apceļot pasauli un jau strādāt! Damn, Tu esi neapturama!

 3  0 atbildēt

Paldies par iedvesmu! P.S. Man arī ir epilepsija.

 2  0 atbildēt