local-stats-pixel

Ja dzīve dod citronus, uztaisi limonādi!2

26 1

Lūk, tā saka paši optimistiskākie amerikāņi. Brīdis, kad saprāts mijas ar izmisumu un pārbīli, veido humoru. Ironija arīdzan ir labs joks, ja spēj to saredzēt, bet pats galvenais ir spēja pasmieties par sevi. Jau sen zināms, ka cilvēki ar veselīgu humora izjūtu dzīvo ilgāk un labāk.
Cik gan bieži liela sasprindzinājuma gadījumā, kaut kam neparedzamam notiekot, atskan histēriski smiekli! Lūk, šī reakcija man tīk daudz labāk nekā histēriskas raudas. Beigās izanalizējot situāciju, vienmēr taisnība izrādīsies tam, kas tomēr nekrita panikā, pasmējās par to un turpināja darboties, nevis depresīvi ārdījās. Lai vai kā – cilvēkiem šajos laikos humors ir nepieciešams vairāk nekā jebkad!

Lūk, man te, dzīvojot šajā lielvalstī [ASV – red. piez.], ir grūti vispārināt, bet, spriežot pēc sastaptajiem, dzirdētajiem un redzētajiem iemītniekiem, švaki te viņiem ar humoru. Nereti šķībi noskatās, ja atļaujos melno humoru, bet man jau tas liek smieties vēl vairāk! Nepietiek, ka man tā jau ir foršs akcents, viņiem vēl mani joki neiet pie sirds, un tad tie gari jāskaidro, uzreiz zaudējot humora burvību. Heh… īgņas… Toties kādā Brīnumzemē mīt Latvijas iedzīvotāji – un tas ir jānovērtē!

Vai tomēr humora izjūtai ir kāds sakars ar intelektualitāti un spēju pielāgoties un abstrahēties vistiešākajā nozīmē? Cik ļoti cilvēks domā un dzīvo, kā pa spundi barots? Cik tomēr ir nepieciešamas zemestrīces, lai viņš iespētu redzēt ne tikai melnu un baltu, naudu un gultu, sliktu un labu. Pieredze rāda, ka smieties ir jāiemācās, to neiedod piedzimstot. Lūk, pat uz sevi skatoties, atceros, kā vienmēr teicu saviem vecajiem, lai beidz mani āzēt, jo nesaprotu, bet re ku še ku dzīve izmācīja pasmieties ne tikai par citiem, bet arī par sevi pašu. Cilvēki, kas spēj pajokot, nav mazāk nopietni savā dabā un rīcībā.
Novēlot jums vieglāku dzīvi ar smaidu uz lūpām, šoreiz pielikšu punktu. 
Alises Koko blogs http://nekrize.lv/alises-koko-blogs-2/
Nelielai humora devai video: http://nekrize.lv/eiropa/
 

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

ir ir ;)

3 0 atbildēt

tā jau ir, smieties IR jāmāk, bez tā dzīvei nav jēgas, draugus arī vajagm, ar tiem pat tizls, muļķīgs vai pat neizdevies joks liks smieties, pasmaidīt. Un vienam cilvēkam skaisti uzskmaidot iepriecināsi vismaz vēl kādus 10, 20 un vairāk. Piem pa ielu ejot :)

labs rakstiņš, lika iemirdzēties acīm, būtu forši ja vēl būtu kāda anekdote, bet ir labi.

1 0 atbildēt