122

 320  6

Paskaties, izlasi, varu derēt, ka tas Tevi ieineresēs!

Vai Tu zini, kas ir Titānu cīņas? Nē? Iekārtojies ērtāk un turpini lasīt.

Titānu cīņas radās pāris gadus atpakaļ, tad, kad zāle vēl bija zaļāka, debesis zilākas un gaisa temperatūra bija par ~4 grādiem zemāka. Cīņās piedalījās stiprākie no stiprākajiem Spokiem, lai pierādītu to, ka viņi ir labākie it visā. Kā? Savācot savu glabējkomandu, ekspertus, asistentus un personīgos šoferus, viņi veidoja oriģinālrakstus/superoriģinālrakstus un vilināja ļaudis tos lasīt, vērtēt un komentēt, jo bez saviem faniem, viņi bija zemāki par nulli, skaitlis bija reāli negatīvs.

Ok, long story short - Spoku autori savācās komandās un cīnījās par labākās komandas titulu, pievienojot katru dienu pa 1 oriģinālrakstam, konkursa beigās, katras komandas dalībnieku rakstu skatījumi tika saskaitīti un noteikta uzvarētāju komanda. Balvās viņi saņēma krietnu kaudzi cepumu, krutuma punktu un medaļu ''Viktors''. Izklausās labi, vai ne? :)

Jaunajiem autoriem Titānu cīņas ir kā reiz radītās tam, lai iegūtu reputāciju un sagrābtos cepumu kalnus, tāpēc nekautrējamies, piedalamies.

Kādreiz Titānu cīņas organizēja Boneless, šoreiz tās organizēšu es, zini, ko tas nozīmē? Cīņas būs asiņainākas, komandas būs stiprākas, raksti būs interesantāki, balvas būs labākas!

Piedalīties var VISI - gan jauni Spoki, gan veci...arī administrācija drīkst piedalīties.

Kā viss notiks?

1. Līdz 12.07 ir jāatrod komandas biedri, komandā 4 cilvēki, no tiem 4 cilvēkiem ir jāizvēlas 1 komandas kapteinis. Dalībnieku saraksts ir jāatsūta man vēstulē, vēlams tematā norādīt - Titānu cīņas. VĒSTULĒ JĀMIN ARĪ KOMANDAS NOSAUKUMS.
Komandā var būt lietotājs, žurnālists, mods, reds, admins, administrators, pilnīgi vienalga, galvenais, lai tas nav tavs viltus profils...pieķeršu - paliksi bez auss ļipiņas.
2. Titānu cīņas norisināsies no 14.07 00:00 līdz 19.07 23:59.
3. 13.07 tiks publicēti komandu saraksti un dienu tēmas.
Tēmas? Jā, šoreiz Titānu cīņās būs tēmas, piemēram, 1. dienas autoram būs jāieliek raksts, kas atbilst tēmai ''Šokējoši fakti'', 2. dienas autoram ''Apbrīnojamās tehnoloģijas'', 3. dienas autoram ''Dīvainie cilvēki'' (tās noteikti nebūs tēmas). Savukārt komandas kapteinim, kurš savu rakstu publicēs 4. dienā - tēmas izvēle paliek viņa rokās.
4. Tēmas droši var ieteikt šī raksta komentāros, izskatīšu, var arī sūtīt man privāti vēstulēs.
5. TC rakstu skatījumi tiek skaitīti arī Mega Konkursa ietvaros.
6. Balvas?
1.vietas ieguvēju komanda saņems 100 000 gardos cepumus, kurus sadalīs komandas kapteinis un katrs komandas dalībnieks saņems ekskluzīvos Spoku piekariņus kā piemiņas simbolu un stilīgo medaļu ''Viktors''.
2.vietas ieguvēju komanda saņems 50 000 gardos cepumus, kurus sadalīs komandas kapteinis un katrs dalībnieks saņems stilīgo Spoku uzlīmju sēriju ''Patriots''.
3.vietas ieguvēju komanda saņems 25 000 gardos cepumus, kurus sadalīs komandas kapteinis.

Balstoties uz to, ka daži ir izrādījuši nepatiku pret to, ka pirmās dienas autoriem nebūs daudz laika sagatavot savu rakstu, pirmās dienas tēma ''SLAVENĪBAS''.

Titānu cīņu kategorija ir ATVĒRTA.

Let the Hunger games begin! May the odds be ever in your favor.

Komentāri 122

0/2000

ā, šodien nesākās? es jau domāju, ka šodien sākās..

 25  5 atbildēt

Nu, ja vienādas tēmas, tad ir liela iespēja, ka būs līdzīgi raksti  

 19  0 atbildēt

Titānu cīņu loģika ir izdabūt no cilvēciņiem labākos rakstus, uz kurien viņi ir spējīgi. Šoreiz ir kaudze ierobežojumu, kas to galīgi neveicina-= tās pašas tēmas. Nafig? No manis izcili labu rakstu par slavenībām neizdabūsi nekādā veidā, katram ir savas mīļās tēmas. Pēdējam dalībniekam vērtēšanas laiks ir visai īss, daudzi rakstu vispār nepamanīs, jo ne jau katru dienu ielien spokos. Tās agrākās 3 dienas nebija no gaisa grābtas, tās bija ar visumā prātīgu ideju.

 7  0 atbildēt

Esmu gatavs pievienoties sakarīgai komandai

 6  0 atbildēt

Komandas jau nu gan varēja sadalīt automātiski..

 6  1 atbildēt

vēlējos piedalīties,pamēģināt,bet nu,komandu diezvai atradīšu..

 4  0 atbildēt

Bija jau eksperimenti ar vienas tēmas rakstiem, Beigās visiem piegriezās tie lētie studentu izdzīvošanas varianti.

Un Titānu cīņu rakstu pa 12 stundām uzrakstīt nevar. Sanāks tāds megakonkursu rakstelis, kādus var cept katru dienu, un zudīs visa Titānu cīņu odziņa. Es savus iepriekšējos rakstus, piemēram, rakstīju nedēļu- lai kaut ko uzrakstītu, arī izlasīju kaudzi viskaut kā, raku, partaisīju, liku kopā bildes, nu un tad bija pieklājīgi raksti, kurus arī tagad nav kauns pacelt.

 3  0 atbildēt

čau, Ampli. 

 3  0 atbildēt

Spokiem pietrūkst jauno klikšķinātāju? 

 3  0 atbildēt

Raksta autoram - nedaudz kļūdījies ar Titānu cīņu izcelsmi. Pirmās Titānu cīņas norisinājās laikā pirms gadiem 5, pats tur piedalījos un pirmajās sacīkstēs medaļa Viktors netika piešķirta. Pašas Titānu cīņas bija Jacky ašā ideja, kas vēlāk tika noslīpēta un tad tapa otrās Titānu cīņas, kurās es vairs nepiedalījos, jo biju tobrīd kļuvis par redaktoru un uzskatīju, ka nevajadzētu izmantot dienesta stāvokli. Bet jā - vēsture, ko Tu stāsti, ir jau par otrajām Titānu cīņām, ja ne vēl vēlākām Titānu cīņām.  

Un šinī brīdī es jūtos kā saita seniors. Lai arī... Bubble jau tolaik bija admins...  

 2  0 atbildēt

Nu ok, tad neiet te iekšā iesaki, jo šādos periodos te absolūti nekā lasāma nav. Varbūt gana izaudzis, nez. Bet neredzu šādā biznesa modelī jēgu  

Atzītākiem ir potenciāli lielāka iespeja ko kvalitatīvāku pasniegt

 2  0 atbildēt

Protams. Nav jau man maizes darbs un naudu par to nesaņemu

Es te tik biš~cenšos padomāt lai ar rakstus kāds lasītu ne pēctam sūdzētos ,a kārtējie samazgu raksti titānu cīņās vai megakonkursos

 2  0 atbildēt

Es jau nekur neminēju ka pats tāds esmu

Tā kā nu neesi nemaz tik iedomīgs, ka vari domāt cita vietā viedokli.

 2  0 atbildēt

Es arī labprāt pievienotos- man ir foršs raksts padomā. Bet brīdinu: mana tēma ir tikai un vienīgi joki. Ja klusītēm pats pie sevis nesmejos, nespēju neko uzrakstīt.

 2  0 atbildēt

Moš tradīcijas pēc piedalīties? 

 4  2 atbildēt

Nevajadzēja izdzēsties no spokiem.

 2  0 atbildēt

Gribi atpakaļ? Varu atjaunot profilu.  

 2  0 atbildēt

Pamēgināt jau var. Ir tomēr arī izcīnītas lietas

Tikai vājie pieņem to kas ir, ne cenšas padarīt ko vēl labāku

 2  0 atbildēt

a kpc bildē blakus Čakam un Stethemam ir tā ''The Fappening'' pornozvaigzne?

 2  0 atbildēt

Piekrītu.

Nu bet ko tad man? Netaisos piedalīties šajās cīņās jo ieprekšējās visu pacēlu ko gribēju. Tāpat spokos gandrīz viss paveikts ko gribēju. Tagad pievēršos reālajai dzīvei. 3 rakstus tik šogad te ielicis

Vienīgais ko es vēlos ir lai reto reizi, kad spokos ieeju, lai ir man ko lasīt. Vnk ja titānu cīņu laikā, it īpaši tad, kad tās reizē ar megakonkursu man nebūs ko lasīt, tad kāda gan jēga man te iegriezties Tas tā arī ne tikai par mani runājot

 2  0 atbildēt
« 1  2  3 »