34

 80  0

Sveiciens spocēniem. Pirms kāda laika lūdzu jums sacerēt mīlas lirikas. Laiks nākamajam līmenim jeb fonētiskajam tulkam Spoku gaumē.

Uzdevums:

Atrodi ārzemju dziesmu (jebkurā valodā, izņemot, protams latviešu vai jebkuru latviešu valodas dialektu). un izveido tai savu liriku pēc principa "ko tu dzirdi". Nav jādomā sava unikāla lirika, ir jāizdomā lirika pēc ārzemju vārdiem pārveidotiem uz latviešu valodu. Labākais paraugs noteikti būs Roberta Gobziņa 90. gadu garadarbi, kuros Ghostbusters pārtop par Govs Dakteri, In The Army Now, kļūst par Indiāņiem utt. (Pāris šāda veida video, pievienošu zemāk paraugam)

Savu fonētiski pārveidoto liriku, kopā ar savu niku, attēlu publicēšanai un linku uz oriģināldziesmu vai oriģināllirikām sūti uz epastu - konkurss2016@inbox.lv līdz 25. marta 23.59. Lirikas iesūtīt var gan vienkāršā teksta veidā, gan uzliekot uz bildes, gan izveidojot liriku video, gan pieliekot lirikas pie oriģināldziesmas video - kā pašam ērtāk.

Iesūtītās lirikas tiks publicētas 2-3 dienu laikā pēc termiņā beigām un par tām notiks balsošana.

Iegūstamās balvas:

1. vieta 10000 cepumi + 10000 krutuma punkti + medaļa "Viktors"

2. vieta 6000 cepumi + 6000 krutuma punkti

3. vieta 3000 cepumi + 3000 rutuma punkti

Mans favorīts - 3000 cepumi

Aicinu arī pieteikties tiem, kas vēlētos uzdāvināt savu favorītu dalībniekiem. Šim piesakieties rakstot vēstuli uz manu profilu līdz 23. marta 23. 59

Veiksmi visiem dalībniekiem!

Pievienotie video

Oriģināls: Ghostbusters

Oriģināls - In The Army Now 

Oriģināls - Please Forgive Me

Un šis jau ir "oriģinālais" Fonētiskais tulks - iedvesmai iesaku iegooglēt vēl puišu, kas sevi šādi dēvēja darbus, jo tā var gūt ļoti labu iedvesmu šim konkursam.

Komentāri 34

0/2000
Ken lī, tulibu dibu daučjū
 5  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Starp Gobziņu un fonētisko tulku ir milzīga atšķirība, fonētiskais tulks tulko precīzi kā skan, bet Gobziņš pēc zilbēm izveido sakarīgākus tekstus, atrodot abilstošākus vārdus tekstam !

 3  0 atbildēt

Piedalos!

 3  0 atbildēt

hmm... jāpadomās būs!

 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Tikai bez Despacito

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

nu, ja es nebūtu tik slinks, tad ... varbūt ... un var nē. šitais prasa vai nu lielu talantu, vai lielu darbu. nu, ja nav ne viena, ne otra, tad ... labāk pagaidīsim, paskatīsimies, pakomentēsim.

 0  0 atbildēt
es pareizi sapratu, var atrast jebkuru dziesmu, kādu vien gribu, un tā ir jāiztulko no, piemēram, angļu valodas uz latviešu valodu?
 0  0 atbildēt

Nu tā, gatavs, aizsūtīju, cerams, ka saņēmi un viss iet !

 0  0 atbildēt