3817

 3348  72

Ir pagājis viens lielisks posms spoku vēsturē. Mēs esam daudz ko jaunu iemācījušies, ieklausījušies Tavos padomos un realizējuši dzīvē. Tas viss pateicoties tieši Tev! Atceries visus uzlabojumus un ieteikumus, kas tika realizēti spokos? Sākot ar atbildēm uz komentāriem, sekošanu spokiem, jaunām medaļām un citām lieliskām fīčām. Darbs nav apstājies, tāpat kā Rīga nekad netiks pabeigta, arī spoki turpinās savu attīstības spirāli augšup. Šķiram jaunu lappusi.

Pateicoties Tavām aktivitātēm spoki.lv ir kļuvuši par sesto apmeklētāko portālu Latvijā. Es ceru, kad rakstīšu nākamo Pieprasu! rakstu, spoki.lv būs vēl labāks un vēl interesantāks izklaides portāls.

Pateicoties jaunajai fīčai "populārākie komentāri" tagad būs viegli atrast vislabākās un populārākās idejas spoku uzlabojumiem. Balso par labāko ideju komentāriem, lai tos uzreiz var pamanīt! Nenoslinko, nobalso!

Sveiks! Tu esi aicināts komentāros izteikt savas domas par uzlabojumiem spoki.lv virtuālajā vidē, kā arī aktīvi balsot par citu spoku ieteikumiem. Nobalso par komentāru ar labu priekšlikumu!

Visi ierosinājumi tiks izskatīti un izvērtēti. Labākie no tiem tiks realizēti spoki.lv lapā. Mēs gaidīsim tavus komentārus par lapas funkcionalitāti, dizainu, medaļām, līmeņiem, spējām, izsolēm, muldētavu u.c. lietām, kuras varētu realizēt spoki.lv virtuālajā vidē. Tāpat arī gaidīsim arī pilnīgi jaunus un inovatīvus priekšlikumus! Šis raksts kā sadaļa ilglaicīgi atradīsies tava profila kreisajā pusē zem topiem. Paldies Tev!

Lūgums komentāros rakstīt savus ieteikumus un idejas, nevis čatot par visu, kas ienāk prātā.

 3348  72 3817
Ieteikt: 000

Komentāri 3817

0/2000

Tad, kad savā profilā uzspied "komentāri", redzēt cik + un - ir katram komentāram.

 729  20 atbildēt

varetu vel redzet cik stundas tu vispar esi pavadijis portala un pa piemeram 100h varetu iedot kadus 300 cepumus lai jautrak :)

 729  37 atbildēt

Kas būtu labi, ir tas, ka komentēt varētu tikai reģistrētie lietotāji, un nereģistrētie to nevarētu darīt, tad būtu mazāk spama ar visādiem debīliem komentāriem un aizvainojumiem...

 665  44 atbildēt

NU VAJAG TAK NORMĀLU ON-LINE IKONU PIE NIKA,LAI REDZ ARĪ KOMENTĀROS UN VĒL ŠUR TUR! Pagaidām ir vienkārši sadaļa ''online'' bet tas nav interesanti ;/ ;D

 507  11 atbildēt

Tu šim rakstam aizmirsi pievienot 3 bildes :D

 439  27 atbildēt

Give us a chat! :D

 436  32 atbildēt

Noderētu, ka balsošanas poga būtu, gan augšā, gan apakšā rakstam, jo lasot garus rakstus, negribas ripināt uz augšu, 

 371  12 atbildēt

Kad cilvēks uztaisa orģinālrakstu un tas patiešām ir orģināl raksts un ja kāds grib ielikt mīnusu, tad viņam ir japamato, kāpēc viņš ielika mīnusu. Lai cilvēks zin, ko nākamajā reize labaot. Savādāk ir krāni, kā paparazijs, kurš beztolkā grūž mīnusus. paldies

 376  41 atbildēt

Man vēl ir jautājums. Par ko Paparazijam ir tested značoks? Jūs veicāt eksperimentus ar viņa smadzenēm vai pētījāt, cik ilgi bez apstājas cilvēks var sēdēt spokos pirms dirsa pieaug pie krēsla?

 314  14 atbildēt

dažādus dizainus spokiem un tad apakšā vai maliņā izvēlēties patīkamāko. Nevis zilu, bet piemēram to pašu melnā, rozā, zaļā u.t.t krāsā..

 280  19 atbildēt
WTF avatarsWTF

Vajadzētu iespēju nosūdzēt komentāru. Tā kā rakstiem tā poga apakšā, tikai komentāriem. =D

 250  11 atbildēt
dea avatarsdea

Spoki vispār ir mana mīļākā lapa, jo šeit ir tik ārkārtīgi daudz pozitīvu un foršu cilvēku ^^

Paldies par visu, ko spoku veidotāji/ darbinieki utt. dara mūsu labā. Man liekas, tā ir vienīgā tāda lapa, kur reāli izskata pieprasījumus augstāk kā tikai teorētiskajā līmenī. :))

Esmu par čatu un stila daudzveidošanu, lai izskata ziņā viss paliek kā bijis, bet būtu iespēja mainīt zilo krāsu uz citām. :)

 208  5 atbildēt

Kaut kādas soda sankcijas rakstu zagļiem. Ir te daži tādi spoki, neminēšu nikus, bet ceru, ka visi saprot, par kuru iet runa, kuriem katrs otrais raksts nekaunīgi nozagts. 

 186  3 atbildēt

Jau bija teikts, bet atgādinu vēlreiz (tikai šajā svaigajā rakstā), ka ļoti laba iespēja būtu, ja profilā pie sadaļas "Balsojumi" varētu paskatīties savus uzbalsotākos komentus

 178  4 atbildēt

Varētu tādu fīču kā,ja Kāda raksta nosaukums ir diezgan garš tā,ka nevar izlasīt pilnībā un rādās daļējs nosaukums un .......... tad uzbraucot ar peli uz šī raksta nosaukuma un paturot to tur ilgāk par sekundi tad parādās tāds caurspīdīgs lodziņš  kurā parādās Pilns raksta nosaukums.Itkā sīkums,bet tomēr noderīgi :) Ceru ka ideju uztvērāt :D 

 157  3 atbildēt

tā:

1)AIZLIEGT jaunpienācējiem likt uzreiz rakstus.. , jo parasti ir tā, ka pierežistrējas un bliež iekšā visu savu cieto disku ar kkādām wtf fočenēm utt. VAJAG tā, ka viņi tjipa piereģistrējas vāc cepumus līdz nākošajam līmenim ( ar komentāriem, balsojot par rakstiem, balsojot par komentāriem), un kad savāc cepumus , tad var likt rakstus

2) iesaku ielikt raksta vērtējuma +, _ raksta beigās, jo baigais slinkums braukt uz augšu

 243  89 atbildēt

nereģistrētiem lietotājiem lapas saturu uztaisīt ļoti ierobežotu,  lai mudinātu vairāk reģistrēties jaunos.

pavērojiet statistiku starp reģistrētiem un nereģistrētiem lietotājiem

 

Reģistrēti 386 Nereģistrēti 1386
 164  11 atbildēt

Rakstot komentāru un uzšaujot pa TAB taustiņu būtu ļoti jauki ja tā izvēlnīte uzlektu nevis uz  'jaunākie' ,bet uz  'komentēt'. Jo tas jau tāds kā refleks tā darīt un ja uzreiz uzspež 'enter', tad koments pazūd. Nez vai sapratāt, bet kaut kā tā! 

 141  6 atbildēt

un ko man darīt, ja mani neinteresē izgudrojumi, melnie rāmji, fail raksti u.c. draza, kamēr interesē viss cits kas šeit tiek publicēts? Būtu ideāli izvēlēties un redzēt tikai izvēlētās sadaļas! Gluži kā redditā

 143  12 atbildēt

Vēlētos redzēt medaļu ''Patriarhs.'' Šo medaļu saņem tas kurš savācis 5 recidīvistus tādējādi pierādot to, ka bijis pietiekami aktīvs apmeklētājs. Prēmija 300 cepumi.

 61  5 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »