17

 67  0

Vietu sadalījums:

1. vieta - ezkins - filma The Cell - 128 balsis

2. vieta - blusu_kerajs - filma Le Bal (Ettore Scola) - 112 balsis

3. vieta - Lestets - seriāls The Dark - 84 balsis

Sveicināts darba dienā, kura lielai daļai no mums šobrīd tā īsti neatšķiras no pēdējām brīvdienām.

Lai nu kā - tā kā visiem tagad ir ieteicams palikt mājās, tad katrs no mums domā, kā aizpildīt brīvo laiku, neizejot no mājas. Daži eksperimentē ar ēst gatavošanu, kāds cits notrauš putekļus no grāmatu plaukta vai pirms astoņiem gadiem dāvanā saņemtajām hantelēm. Bet mēs pārējie tikmēr iesēžamies ērtā dīvānā, paķeram uzkožamos un skatāmies filmas un seriālus.

Kas tev jādara šajā konkursā? Izveido rakstu par savu mīļāko seriālu vai filmu, pievienojot tam pēc iespējas foršāku aprakstu (esi radošs, vecīt!) un filmas vai seriāla treileri.

Raksta ievadā norādi tagad tik ļoti slaveno heštegu #paliecmājās.

Raksts jāpievieno tepat Spokos kategorijā ‘kultūra’. Būsim saprātīgi un nepievienosim 18+ filmu aprakstus un treilerus. Tās lai paliek katra privātajā kolekcijā. Tiem, kuri rakstu pievienos pirmo reizi, iesaku apskatīt noteikumus ŠEIT.

Garšīgās balviņas:

1.vieta – 100 000 cepumu

2.vieta – 75 000 cepumu

3.vieta – 25 000 cepumu

Par piedalīšanos konkursā (noteikumiem atbilstoša raksta ievietošanu) katrs dalībnieks saņem 15 000 cepumu. Tātad jebkurā gadījumā Tu saņem savus 15 000 cepumu, bet goda pjedestāls attiecīgi 115 k, 90 k un 40 k cepumu.

Konkursa beigas – 6.aprīļa plkst. 18:00. Uzvarētājs būs tas, kura pievienotajam rakstam termiņa beigās būs visvairāk pozitīvu balsu (negatīvos balsojumus vērā neņemsim). Viens autors drīkst pievienot neierobežotu skaitu konkursa rakstu, tomēr cepumus par piedalīšanos katrs saņems tikai vienu reizi. Lai uzvar labākais!

Komentāri 17

0/2000

Oki, uztaisīšu vienu rakstiņu 😉

 7  0 atbildēt

Kaut kā baigi grūti orientēties šajā konkursā. Nekur nav redzams , cik raksti jau pievienoti un kādi tie ir. Tas nozīmē, lai atrastu un izlasītu, un novērtētu konkursa rakstu, "jābrien" (pat nav zināms cik tālu uz atpakaļu) cauri visiem rakstiem pēc kārtas sadaļā "kultūra" un jāmeklē, kurš tad ir tas konkursa raksts.😒 Kaut kā nevēlos tā darīt...kaut kas nav līdz galam izdomāts.🙄

 6  0 atbildēt

Ooo, kaads patiikams paarsteigums! 😀💔👏

Apsveicu arii blusu_keraju un Lestetu! 🌹🌹🌹🙌👍

 6  0 atbildēt

Vot, labs. Pabeigšu studiju darbus iekrātos un uzbliezīšu raksteli par pēdēja laika jaunatklājumu!

 4  0 atbildēt

👍 Man patika konkursiņš

 4  0 atbildēt

Kad spokos neviens vairs nesēž un negrib taisīt rakstus un viņiem jāmaksā virtuāli aplīši, lai dabūtu neeksistējošas "ekstras" par rakstu taisīšanu. 😄

 5  5 atbildēt