local-stats-pixel

The Dark Knight Rises(Mana versija)0

52 0

Kristofera Nolana filma būs pēdējā no trīs viņa uzņemtajām Betmena daļām. Pirmās divas bija Batman Begins, The Dark Knight un nākamajā gadā iznāks The Dark Knight Rises.

Nolans uzņēmis būs trīs Betmena daļas un pirmās divas jau bija iespaidīgas un atšķirīgas no citām jebkad uzņemtajām Betmena filmām.

Apskatot aktieru un varoņus, ko viņi attēlos filmās, man parādījās interese par to kā viņš izdomā filmai stāstu un sižetu.

Filmas galvenais varonis kā ierasts Nolana filmās, nebūs Betmens, bet gan viņa pretinieks un šajā gadījumā tas ir Bane, kuru attēlos Toms Hardijs.

Parokoties internetā un apskatot posteri(Beins un salauzta Betmena maska) + vēl tas, ka šī ir pēdējā Betmena daļa, tad liekas, ka Nolans smēlies iedvesmu ir no Betmena komiksa Knightfall.

Knightfall ir triloģija(Knightfall, Knightquest, KnightsEnd) un arī filma ir triloģija, protams, tas nav viss.

Treilerī Beins no cietuma palīdz izlauzties ieslodzītajiem, lai tie palīdzētu sarīkot haosu pilsētā tāpat kā Knightfall komiksā.

Skatoties treileri, parādās ‘’Every Hero has a journey’’, ‘’Every journey has an end’’ un Džeims Gordons guļot gultā saka ‘’Now Evil Rises’’.

Tātad komiksā Knightfall šie vārdi ir pieminēti un tad Beins Betmenam salauž mugurkaulu trešajā un noslēdzošajā Knightfall daļā.

Alon Aboutboul filmā tēlos kādu doktoru Leonīdu Pavelu. Tāds varonis nekad nav parādījies Betmena komiksos, bet meklējot un apkopojot informāciju man liekas, ka šis Pavels varētu būt doktors Hugo Strange, jo komiksos nekad viņa īstais vārds nav minēts, tāpēc Nolans mierīgi varētu izdomāt viņam vārdu un nodarbošanās arī abiem ir līdzīga – ķīmiķi un ar to saistītās lietas. Kā arī Hugo Strange palīdzēja ar Beina masku, jo Beins var dzīvot tikai ar masku, jo bez tās viņš nespēj elpot ilgi. Šis Alon Aboutboul arī ir diezgan līdzīgs šim komiksu doktoram, ja piemet bārdu un brilles.

Džosefs Gordons Levits filmā attēlos kādu Džonu Bleiku, bet par viņu nekādu ziņu nav – vienīgi, tas, ka kaut kādi čaļi ir atraduši par viņu ziņas vecā komiksā, kur tāds vārds ir mazam zēnam, kuram Džokers atņem liecību.

Šie ir tikai minējumi par filmu, tāpēc pilnībā nopietni neko nevar ņemt vērā, bet Nolana uzņemto Betmena filmu fanam man bija interese pameklēties – daudzas lietas tomēr ļoti sakrīt ar komiksu un filmu.

*Pirms katras filmas bija kāds pavediens par ko būs filma un šoreiz tas bija šis - 2. bilde.Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000