Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
89

Viņi ir četri. Viņi ir zaļi. Viņi dievina picu. Viņi ir brāļi un mācās cīnīties pie sava skolotāja. Vai es runāju par kādu kursabiedru vai marsieti? Šoreiz nē- runa ir par četriem Ņujorkas taisnības cīnītājiem pusaudziem bruņurupuciem nindzjām.

Viss aizsākās Japānā. Japānā eksistēja Pēdu klans (Foot clan) . Tajā kā vieni no skolniekiem senajās nindžitsu mācībās bija Hamato Joši un Oroku Nagi. hamato Joši piederēja žurka vārdā Splinters,kura no sava būrīša regulāri vērojā,kā viņa saimnieks trennējās cīņas mākslās. Hamato Joši un Oroku Nagi ļoti bieži izcēlās stŗīdi dēļ mīlestības pret vienu un to pašu sievieti - Tang Šenu. Taču Tang Šena mīlēja tikai Hamato Joši. Kad Oroku Nagi to uzzināja viņs brutali piekāva Tang Šenu. Hamato Joši to redzot glāba Tang Šenu nogalinot Oroku Nagi kailām rokām. Zinot,ka Pēdu klans nekad nepieņems cita biedra slepkavību Hamato Joši, Splinters un Tang Šena bēga uz Ņujorku, kur izveidoja nelielu cīņas mākslas skolu. Tai laikā Oroku Nagi jaunākais brālis Oroku Saki turpināja trenēties cīņu mākslās. Oroku Saki atriebības kāres pārņemts turpināja trennēties un ar laiku ieguva Pēdu klanā ļoti augstu rangu. Viņam tika sniegts uzdevums veidots Pēdu klana atzaru Ņujorkā. Jau atrodoties Ņujorkā Oroku Saki pieņēma segvārdu Šrēders un izveidoja šejienes Pēdu klana atzaru kā bīštamāko noziedznieku grupējumu ,kas praktizējās laupīšanās un slepkavībās. Savu vēlmi pēc atriebības viņs nebija aizmirsis.

Kādu vakaru, kad Hamato Joši pārradās mājās viņs atklāja, Tang Šena guļ uz grīdas mirusi. Pēc kā Hamato Joši ieraudzīja Šrēderu,kurš viņam atklājis savu patieso identitāi (Oroku Saki) ar saviem asmeņiem nogalināja viņu. Splinters palicis viens ar lauztu sirdi un noskumis aizbēga. Viņs sāka dzīvot notekās meklējot pārtiku izdzīvošanai.

1969.gadā kāds jauns puika nesa akvāriju ,kurā bija četri mazi bruņurupucēni. Gar puisi gāja akls vīrs ,kuru gandrīz notrieca kravas mašīna ar uzrakstu T.C.R.I. No mašīna izvēlās konteiners ar dīvainu zaļu šķidrumu,kurš sāka līt notekā,savukārt aklais vīrs nejauši pagrūda zēnu,kuram no rokām izkrita akvārijs. Bruņurupucīši tika ieskaloti notekā. Mazliet vēlāk tos atrada Splinters,kurš viņus savāca burkā ,nemanījis,ka tiek nospērēts ar zaļo vielu. Pēc neilga laika četri bruņurupucēni un Splinters attīstījās kļūstot par būtnēm ar līdzvērtīgu intelektu un emocijām kā cilvēkiem. Splinters tos nodēvēja par godu saviem mīļākajiem renesanses māksliniekiem - Leonardo, Rafaēlu, Mikelandželo un Donatello. Nākamos piecpadsmit gadus viņš apmācija jaunos bruņurupučus čīņas mākslās, lai nākotnē tie varētu atreibt viņa skolotaju un saimnieku Hamato Joši.

Un tagad Kawabunga veči un meitenes ,dodamies pēc picas!

3
89
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mick avatars
Medaļa Seko Facebook 8000Medaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Mick 26.09.14 00:10
 
0
0

Paldies,tagad zinu ka neesam vieni uz shis planetas.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 26.09.14 14:28
 
0
0

atbildot uz Mick komentāru " Paldies,tagad zinu ka neesam vieni... " tavu komentāru es nesapratu..

Bosiks10pk avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  Bosiks10pk 25.02.16 23:00  
 
0
0
Nezinu man vairak patik cita brunurupucu izcelsmes versija
Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 26.02.16 00:59
 
0
0

atbildot uz Bosiks10pk komentāru " Nezinu man vairak patik cita brunurupuc... " ticu,bet šīir kā saka oriģinālā,pati pirmā