local-stats-pixel

Scrubs0

10 0

Scrubs ir seriāls, kurš tika veidots 2001. gadā un režisors ir Bills Lavrencs, bet producēja ABC Studios. Seriālā tiek stāstīts par dažu darbinieku dzīvēm un viņu darba vietu Sacred Heart Hospital, darba vieta, protams, ir izdomāta, bet tājā galvenais varonis apgūst medicīnu un kā kļūt par labu ārstu. Galveno varoni sauc John Michael Dorian,bet seriālā viņš biežāk tiek saukts pēc iesaukas J.D (Džei Dī) un viņu tēlo Zaks Braffs(Zach Braff,http://en.wikipedia.org/wiki/Zach_Braff), kurš slimnīcā ir praksē un viņam ir sākusies jauna dzīve, iespēja iegūt jaunus draugus un parādīt sevi no labās puses, bet ne viss notiek kā viņam gribētos. No pirmās līdz astotajai sezonai parāda viņa dzīves labākos un skumjos momentos.Seriāls liks smieties, raudāt un izjust citas emocijas, tas ir atkarīgs no cilvēka un viņa uzskatiem. Seriālā ir arī citi tēli, kurus Jūs iepazīsiet kopā ar J.D.

Es labprāt Jums var;etu izstāstīt visos sīkumos par šo seriālu, bet vēlos, lai Jūs paši sāktu skatīties šo seriālu un iepazīsiet to paši, iespējams, Jums tas iepatiksies tikpat ļoti cik man.

Linki:

http://www.youtube.com/user/TheOfficialScrubs4U - Šeit var skatīties seriālu + ekstras (Online).

http://www.youtube.com/user/TheOfficialScrubs - Šeit arī var skatīties seriālu (Online).

http://www.imdb.com/title/tt0285403/ - IMBD informācija.

P.S. Šis ir mans pirmais raksts un es vēl tikai mācos, kas un kā šeit viss notiek, protams, neceru uz daudziem plusiem vai vispār uz plusiem, jo ne dēļ tā veidoju šo rakstu, šo rakstu veidoju tāpēc, ka gribēju parādīt citiem šo seriālu un varu derēt, ka kāds no Jums jau zina šo seriālu un vēl aizvien tas patīk.10 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000