local-stats-pixel fb-conv-api

Melānijas hronika. Apraksts.26

149 4

Sveiki spocēni!

Šoreiz aprakstiņš par filmu ''Melānijas hronika''.

Pašam nebija citu iespēju kā skatīties filmu kinītī (skola lika), bet beigās jau diezgan interesanta un... Nu aizmigt arī varēja.

SPOILER ALERT

149 4 26 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 26

0/2000

Teikšu godīgi - desmitgadīgs bērns varētu labāku recenziju uzrakstīt.

10 2 atbildēt

Kur var nokačāt?

5 0 atbildēt

Nelasīju rakstu, jo gribu to vēl noskatīties. emotion  Netā kaut kur var viņu atrast? emotion 

3 0 atbildēt

Patiesībā diezgan smaga filma. emotion 

2 0 atbildēt

No pirmās ģimnāzijas esi?

1 0 atbildēt
Tu dzivo Staicele?
0 0 atbildēt

Laba LV filma. Liek aizdomāties, kādā lejputrijā tagad dzīvojam.

0 0 atbildēt

Pati esmu redzējusi šo filmu, tāpēc liekas, ka nedaudz kaut ko esi sajaucis ar faktiem, bet tā nav tik traki. 

0 0 atbildēt

Jā , diez gan laba filma , bet nu man nepatika filma , jo viss bija pārāk pārspīlēti , tāpēc , ka filma tika rakstīta pēc Melānijas dienasgrāmatas un tā tika nodota vairākām paaudzēm un tu tur daudz kas mainīts bija starp paaudzēm un nodošanas brīža un vēl daudz kas safabricēts klāt.

Un filmas beigas vispār ... Kad Melānija atgriezās uz Latviju viņa nemaz nemeklēja savu dēlu , nemaz neintresējās , bet kaut kur blandijās.

1 1 atbildēt

Neesmu šo filmu redzējusi

0 0 atbildēt

Esmu lasījis grāmatu-filma galīgi mežā

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

apraksts diezgan neprecizs

1 2 atbildēt
Amm... Bet filmā bija parādīts daudz labāk, ka tur ir gājis nekā dzīvē :l
0 1 atbildēt

NEsaprotu kas sar Latviešu kino notiek. Sāk jau likties ka neko vairāk par s*da Ugunsgrēku neko nejēdz uzņemt! Tie paši Rīgas sargi tīrās šausmas. Tik neprofesionāli aktieri. Liekas ka uz teātra skatuves spēlētu nevis filmā.  Kaupēns ar bija skolas uzveduma līmenī.

Melānijas hroniku nēesmu redzējis, bet neticas ka varētu būt kas jēdzīgs

0 5 atbildēt

Dislike

0 7 atbildēt