11

 227  1

Fakti par filmu ‘’Krusttēvs’’.

‘’Darījums, no kura viņš nespēs atteikties’’. Šī ir tā frāze, kas lieliski raksturo šo filmu – no šīs filmas retais spēs atteikties. Pat, ja tev neiet pie sirds kriminālā tēma, šī grāmata tevi ieinteresētu, nemaz nerunājot par filmu. Filma, kas saņēmusi daudzus Oskarus. Aktieri, kas tos saņēmuši un, protams, ka arī režisors un scenārija autors nesēdēja malā – katrs, kuram ir kāda saistība ar šo filmu, ir atstājis mūsos atmiņas. Domāju, ka daudzi zina šo filmu, filmas aktierus, režisoru, grāmatas autorus un visu ko citu, kas filmu mīļotājam būtu jāzina. Taču šodien nākšu klajā ar faktiem, par kuriem, iespējams, ne visi zinās.

« 1  2  3 »

Komentāri 11

0/2000
Diezgan krutas filmas noskatījos visas. Diezgan labi tās filmas ir uzfilmētas zinot to kurā gadā tika veidots
 6  0 atbildēt

‘’es viņam izteikšu piedāvājumu, no kura viņš nespēs atteikties’’ skan nedaudz tuvāk oriģinālam. kopumā interesants raksts

 5  0 atbildēt

Parasti, pec gramatas izlasishanas ,filma liekas nepreciza un aktieri neisti.Tomer ar sho filmu gandriz tulit biju miera,pietika ar 5-10 minutem,lai aprastu un varetu baudit visa pilniba.

 3  0 atbildēt

18. Gone withe the wind- Vējiem līdzi

 2  0 atbildēt

 Santīno piekauj savas māsas Konijas brāli   

      Vins piekauj pats sevi

 2  0 atbildēt

Biedējoša tās mafijas padarīšana. Labāk ar tādiem zeļiem nesapīties  

 1  0 atbildēt

Viena no lieliskākajām trilioģijām, kuru esmu redzējis    

 3  2 atbildēt
Skaista filma. Piedevām šai filmai šarmu iedot fakts ,ka mafija arī sponsorēja filmas uzņemšanu un noteica kādi aktieri tieši spēlēs attiecīgās lomas. Pa discovery bija raidījums . Labs raksts!!
 1  0 atbildēt

Ļoti labs raksts. Ņemot vēra ka krusttēvs ir mana mīļākā filma piesekoju tew un like no manis..

 0  0 atbildēt