local-stats-pixel fb-conv-api

Dexter3

40 0

Iepazīstieties – Amerikas iemīļotākais sērijveida slepkava!

Deksters Morgans (Maikls Hols) ir tiesu medicīnas eksperts, lielisks brālis, kurš savas māsas Debas dēļ gatavs uz visu, gādīgs un mīlošs draugs savai draudzenei (vēlāk sievai) Ritai, brīnišķīgs patēvs viņas bērniem, labs kolēģis. Īsāk sakot, jauks čalis. Tieši tādēļ nevienam pat prātā nevar ienākt, ar ko Deksters nodarbojas pa naktīm.

Triju gadu vecumā Deksters piedzīvoja ko tik šausminošu, ka tas neatgriezeniski traumēja viņa smadzenes. Laikā, kad viņam vajadzētu interesēties par meitenēm un porno, Deksters krāja rakstus par sērijveida slepkavām. Kad viņa patēvs, policists Harijs, atklāja Deksters slepkavnieciskās tieksmes, viņš nolēma to izmantot savā labā un izstrādāja tā saukto „Harija morālo kodeksu”, iemācot Deksteram nogalināt tikai slepkavas, kuri dažādu iemeslu dēļ izbēguši no soda.

„Deksters” pirmizrāde notika 2006. gadā, seriālam ir 7 sezonas. Šobrīd notiek darbs pie astotās, pēdējās, sezonas.40 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Dievinu 1,2 un 4 sezonu :). pārējas nu tā , pēdējā nepatika kā Laguerti novāca kaut arī biju to gaidījis jau kopš paša sākuma un pat izlasīju pirmo grāmatu kurā jau uzreiz ar Laugerti bija cauri :D

2 0 atbildēt

Doukss bija interesants, pat žēl ka šim vajadzēja pazust :D

0 0 atbildēt