local-stats-pixel

joki2

 4  3

1) Kāpēc blondīne nebrauc ar KIA firmas mašīnām,jo uz viņas telefona rakstīts NO/KIA

2) Kā jau parasti - sieviete guļ gultā ar savu mīļāko. Te pēkšņi atskan durvju zvans, viņa saprot, ka vīrs ir atnācis mājās ātrāk, nekā paredzēts. Izmisumā viņa sāk lūgt pēc palīdzības:
"Dievs, lūdzu, izdari tā - lai vīrs neko nenojauš un neuzzina!"
Atveras debesis un Tas Kungs saka: "Labi, es tā izdarīšu, bet Tu mirsi no ūdens." Viņa saka: "Labi, es ar mieru." Paiet viens gads, paiet divi gadi. Sieviete neiet peldēties, mazgājas tikai dušā, visu laiku cenšas izvairīties no ūdens. Paiet 3 gadi, pēkšņi sieviete vinnē ceļojumu pa jūrām ar kruīza kuģi. Ilgi šaubās, vai braukt, vai nē. Beigās tomēr nolemj, ka brauks. Nu un brauc arī tagad ar baigo laineri un pēkšņi naktī saceļas liela vētra, visi panikā, kuģis sāk grimt. Un atkal viņa izmisumā kliedz: "Dievs, nu, bet Tu taču nevari tikai manis dēļ noslīcināt visu kuģi!" Atveras debesis un Kungs saka: "Es jūs, ma*kas, trīs gadus vācu kopā uz viena kuģa!"

3) Šodien braucu autobusā un aizmigu, pazaudēju maku ar pasi ! Bet čigāni gan malači, atrada manu maku ar pasi un atdeva par 20 Ls

4) Vīrs atnāk mājās piedzēries, sieva dusmās sit pļauku un saka: Vēl dzersi? Vīrs neko, sieva atkal iesit: Vēl dzersi? Vīrs: Nu labi ielej!

 

5) Kaimiņ - aizdod divus latus! -A, man tikai viens. -Nu nekas, dod to pašu, vienu paliksi parādā!

6) Latvietis Īrijā ieiet veikalā, grib nopirkt vistu, bet neatceras kā sauc un, rādot uz olu, prasa: His mother, please!

 

 

 

 

 

 

 

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

IR OK

 1  0 atbildēt

HS MOTHER PLEASE!!!!

 0  0 atbildēt