local-stats-pixel

joki un karikatūras0

28 0

Ievadam vēlos uzrakstīt problēmu ar ko tas viss (šī problēmu rakstīšana) sākās. Viņa tika lasīta autobusā kādas 12 reizes un mēs bariņā par viņu parēcām. Nav gan jums tagad gluži tāda atmosfēra bet problēma tik un tā forša :)

Pieņemsim, ka mani sauc Y, bet viņu X. Man ir 13, bet viņam 15 gadu. Un te sākas problēma (es nevaru nerēkt šeit :) Viņš mācās citā skolā bet es citā. (vēlviens lol) Es viņu neredzu tik bieži kā gribētos. Es viņu redzu tikai disenēs vai kad aizeju uz ciematu. Man viņš ļoti patīk bet es nezinu vai es viņam patīku. Mīļā "Mana" pasaki man kā lai es uzzinu vai es viņam patīku vai ne? Un, ja ne, kā lai es viņam iepatīkos? Neuzskatu sevi par neglītu manā klasē ir arī vēl neglītākas meitenes (loooool). Ar nepacietību gaidīšu atbildi. Lūdzu publicējiet manu vēstuli.

eh :) kad iedzer un atkārto kādu 10-to reizi izklausās smieklīgāk.... ēnivei....khe-he-he mani dārgie draugi. Ar ko tad šoreiz sāksim. Manu uzmanību šoreiz pievērsa neveselīgu mazu meiteņu problēmu atbilde par mēnešreizēm. Dažas arī interesanti raksta

Mani sauc I. (draugi mani saukā par delfīnu, i i i i i) Gribēju lūgt padomu ko darīt. (man sāk augt spura) (...) Citām meitenēm manā vecumā jau sen ir sākušās mēnešreizes, bet man to nav. Man tek, pareizāk sakot pil tikai kaut kas balts un lipīgs (nu moš bļodu paliec apakšā) Vai tas ir labi vai slikti? Kā pareizi jākopj dzimumorgāni? Lūdzu Lūdzu palīdziet!

Esmu 14 gadus veca tīne. Drīz būs 15. Man ir viena problēma. Man nemaz neaug krūtis kā citām mana vecuma meitenēm arī mēnešreižu man vēl nav bet visām manām draudzenēm tās ir. Vai es nēsmu normāla? (aizmirsu piebilst ka man no pieres ir izaugusi dūre) Lūdzu publicējiet manu vēstuli jo jūsu padoms var noderēt arī citām meitenēm (it īpaši tām ar dūri pierē).

nu ok - problēma būtu skaidra bet kāda pērle ir atbildē

Kā pareizi kopt dzimumorgānus? Meitenei katru vakaru jāpmazgā dzimumorgāni ar ziepēm, virzienā no kaunuma paugura uz tūpli, nekādā gadījumā nedrīkst darīt otrādi. (es zvēru es šito neizdomāju - tas viss tur tiešām bija rakstīts :D)

Eh nu tālāk sabāzīšu visādu šitu

Raksta tev izmisis puisis. Man ir liela problēma jo man nav galīgi nekādu jūtu pret meitenēm. Viņas man ir pilnīgi vienaldzīgas. Man ir 12 gadu (mauhaha). Manā klasē jau visiem puišiem ir meitenes bet visām meitenēm puiši (kā jau visās latvijas 5-ajās klasēs) Viņi domā ka man arī ir meitene un ar saviem jautājumiem jau ir man līdz kaklam.

eh nu šī nebija nekas spīdošs bet nu nākamo problēmu lasiet lēni uzsverot katru teikumu

Mani sauc E. un man ir kāda problēma. Man ļoti patīk viena meitene (vo tā IR problēma). Es ar viņu ļoti ļoti gribētu draudzēties. Bet viņai ir kāds cits un viņa ir ļoti labi audzināta. Manai mammai un tētim viņa arī patīk. Es nēsmu tik labi audzināts. Mani vecāki mīl iedzert. Man ir 14 gadu un mēs ar viņu mācāmies vienā klasē. Lūdzu publicējiet manu vēstuli un palīdziet man.

ok kaukas ideāls

Man ir 14 gadi. Mans tētis ir gejs (labs sākums). Man tas liekas normāli. Bet maniem draugiem ne. Viņi mani uzskata par lesbieti tikai tāpēc ka mans tētis ir gejs (vēl labāks turpinājums) Viņi mani apsmej. Kad gribu sākt sarunu ar viņiem viņi tikai pasaka "Ko tu te dari? Tu taču esi lesbiete!" Man ir ļoti kauns. Un vēl kas. Man ir draugs. Viņš mani uzaicināja uz randiņu picērijā. Viņš jau uzreiz man teica ka izmaksās. Vai man to ļaut? (lieliskas beigas)

ūun...

Sveiks sīrup. Man ir tāda lieta: man ļoti patīk kāds puisis - Edgars. Manai draudzenei arī patīk. Kādu vakaru mēs palikām divi vien. Viņš piedāvāja skūpstīties. Es teicu ka nemāku. Viņš man iemācīja un tad es ar viņu skūpstījos. Ar manu draudzeni viņš tā nav darījis (:D) Viņš vairākas reizes ir teicis: "Tu man patīc!", bet draudzenei - vienu reizi. Mēs parasti visi trīs tiekamies vakaros (o_O) Pa dienu viņš neko tādu nedara (*histēriski smiekli*) Man viņš vienreiz teica ka ar viņu nerunā un tā arī bija (loģika, kur tu rodies...) Tagad draudzene aizbrauca uz laukiem, viņš nenāk vakarā ārā (laikam šinī teikumā) Ko man darīt (izģērbies plika un dejo nevaldāmu lambadu) Vai es tiešām viņam patīku? (nu tak padomā - tev ir drūms pārsvars "tu man patīc" tekstos) Vai man cīnīties par viņu (ja cīnies, tad tikai ar loģiku) Palīdziet man!

Esmu zēns man ir 16 gadi. Kad mans dzimumloceklis paceļas tas paceļas nevis taisni bet uz kreiso pusi. Tas mani satrauc. Kad man būs sieva, vai es varēšu ar viņu normāli gulēt un taisīt bērnus? (nu ja, tikai nedaudz ieslīpi būs jāstāv) Vai tas ka dzimumloceklis paceļas uz kreiso pusi ir normāli vai ne? Ja ne, ko man darīt - jāiet pie ārsta vai pats varēšu tikt galā? (nu mēģin' vien savaldīt sav' mustang')

turpinam :)

Tev raksta izmisusi meitene D. Man ir 14. Man ir kāda problēma. Kopā ar draudzeni aizgājām uz dzimšanas dienu. Tur es satiku M. Viņam arī bija 14. Mēs dejojām, tad viņš sacīja: ejam uz citu istabu. Mēs iegājām. M. sāka vilkt nost man kleitu. Man tas gluži labi patika. M. noskūpstīja mani, arī tas man patika. Mēs iekritām gultā. Es biju plika. Viņš kaut ko izvilka no galdiņa (khe-he-he) M. sacīja ka vajag aizsargāties. Mēs sākām darīt to. No rīta pamodusies ieraudzīju zīmīti. Tur bija rakstīts: " Satiksimies šodien pie tava dārza 17. M." Aizgāju uz dārzu un redzu tur stāv daudz zēnu. Viens no viņiem pateica ka M. teicis ka es esot bijusi ļoti brīnišķīga. Citi teica ka arī viņi gribot to izmēģināt. Es no bailēm aizbēgu. Es ar M. joprojām nerunāju.

daži atsevišķi interesanti teikumi...

Kādu dienu mēs sēdējām parkā un barojām pīles un es sapratu ka gribu ar viņu pārgulēt (seksa laikā palūdzu viņu papēkšķēt)

Viņa vairāk nebija, vēl nākamajā piektdienā viņš bija. Tā es iemīlējos viņā.

Es jau no dzimšanas čurāju gultā bet tagad es eju devītajā klasē.

Kad es attaisīju acis man virsū gulēja E. - mana puiša labākais draugs un nelaida prom. Viņi abi mani izdrāza pret manu gribu.

Mums ir nelielas problēmas ar draugiem. Nepārprotiet - draugu mums ir ļoti, ļoti, ļoti daudz. Daudzi pat tādi kurus pirmo reizi redzam.

Vai ar tamponu var peldēties un vingrot? (jū, tikai piepūt...)

Es bez vilcināšanās alkohola iedarbībā sāku nodarboties ar seksu.

Repu radīja nēģeri un vēl tagad lielākā daļa reperu ir nēģeri. Tātad, ienīstot repu, jūs ienīstat arī nēģerus un tas ir rasisms (nē mana mīļā, tas ir lolisms)

Kā jākopj dzimumloceklis? Katru vakaru dzimumloceklis ir jāpmazgā neaizmirstot atvilkt priekšādiņu jo puišiem tur ļoti bieži sakrājas tāds kā biezpiens. (*nav ko teikt*)

Man ir viens trūkums - es šļupstu. Kas pie tā ir vainīgs (tas maita kaiminš drošvien)

Mēdz būt arī liela auguma cilvēki, bet ja viņos nav dvēseles, ir tikai tukšums.

Mūs ar labāko draudzeni uzskata par idiņām un saka ka mēs esam "uroģinas". Mana mamma saka ka esmu visskaistākā meitene klasē.

Viss bija labi līdz kādā stundā A. atrada kur piesieties un sāka mani apsaukāt par žirafi.

Esam pazīstami 6 gadus bet ne reizi nebijām runājuši, bet šovasar tas notika.

Man ir šausmīgi bail no nāves. Nevaru sevi iedomāties nedzīvu (lol)

Man nav nākotnes un nebūs. Tāpēc esmu nolēmis izdarīt pašnāvību. Mani paņems armijā. (beigtu?) Tur būs kādi ieroči. Es paņemšu ieroci, pielikšu stobru pie galvas un nospiedīšu mēlīti lai lode izšķaida manas smadzenes (kādas smadzenes draudziņ...) Tad man būs miers uz visiem laikiem. Es jums izstāstiju savu pašnāvības plānu. Varbūt jūs, Dace, domāsiet, ka es esmu muļķis, bet es nēsmu muļķis.

Viņa bija bišķi iedzērusi. Tad viņa tā kā gribēja sūkties bet pēkšņi aprāvās.

(šis teksts šeit tiek ievietots rekorda dēļ) Man ir 11 gadu un man ir viena problēma. Mani sauc A bet manu draudzeni Z (o nēē) Mums skolā bija disene, viņa mani uzlūdza, uz māju ejot es viņu ataicināju pie sevis un tad tas notika. Tagad man ir ļoti bail kas būs jo man ir cita. Ko lai es daru. Vēstuli publicējiet (nu ok iespējams 'tas' nemaz nav tas bet tomēr... ja ir tad tas ir rekords :)

Viens nāk pēc otra un visi grib vienu un to pašu. Jūs taču saprotiet. Un tad es paliku stāvoklī.

Nesen man sākās mēnešreizes, un mamma teica ka es beidzot kļūšu pieaugusi. Reizēm es esmu kā bērns. Es arī ļoti gribētu kļūt pieaugusi bet nevaru.

Diskotēkā viņš mani uzlūdza bet es negāju ar viņu dejot un viņš neko neteica. Es biju pārsteigta. Taču pēc dažām dienām viņš mani nosauca par klimpu. (mauhahaha)

Viņš ir mans fizkultūras skolotājs. Tas notika nejauši kad mums bija stunda. A. uz mani skatījās ar mīlestibas pilnām acīm.

Šķiet ka es viņai patīku. Kā es to zinu? Pirmkārt mans draugs no pagalma pazīst viņas brāli. Arī es viņu pazīstu.

Nesen man trīs meitenes atzinās mīlestībā. Tagad es viņas katru nakti redzu sapņos. Turklāt tie ir erotiski sapņi. Man liekas, ka viņas mani izģērbj, masturbē manā priekšā un aiztiek manu peni.

nebija slikti, ne? nu un nobeigumā... meitene izsaka savu viedokli par smago mūziku...

LP (ābramiem - Linkin park) mūzika prot apburt, liek pasmaidīt, kad viens ir baigi izbesījis, liek raudāt par to ka tā ir tik skaista. (es ar parasti apburti smaidīdams raudu klausoties LP) Tā spēj radīt tik vienreizējas sajūtas kādas nespēj radīt pat klasiskā mūzika. Vai tad tā nav māksla? Kas tad ir māksla? Popmūzika? Komerciāla mūzika kas radīta tikai tāpēc lai to pārdotu? (ne tā kā Linkin park) Tātad - prece. Kāds uzraksta lipīgu melodiju ar banāliem vārdiem tad sameklē kādu kārnu un garkājainu, un, galvenais skaistu meitenei, kas to nodzied. (a vot Linkin park *sapņaini skatās tālē*) Tad izģerbj viņu gandrīz kailu un nofilmē videoklipu. Visi to pērk un apbrīno (skaidra lieta ka visi pērk videoklipu) Kāpēc? Tāpēc ka tas ir skaisti (vai vismaz skaitās)? Vai tā ir māksla? LP mūzika nāk no sirds. (un nav komerciāla) Tā atspoguļo viņu sajūtas, tā ir daļa no viņiem. Westlife savu mūziku ņem no pieredzējušiem hītu veidotājiem, tāpēc nevajag brīnīties ka viņi dzied vienu bet rīkojas pavisam savādāk (šitas teikums vienkārši bija ideāls...) Emocijas ko var nopirkt par naudu, skaista āriene, bez iekšēja satura (*atkal sapņaini skatās tālienē un domā "a vot LP"*) Tāpēc es ienīstu popmūziku - tā nav nekā vērta, jo, kā iznāms viss ko var nopirkt par naudu ir bezvērtīgs (vienkārši 'pērle')Vēderā nēsājamais alus parasti jānēsā virs cietžāvētās desas.


Korporācijas dižais grupveida deķelis, zem kura var palīst septiņi fukši un viena filistire.

Izejamām dienām domātais uzliekamais purpura pohu ģīmis.

Pēc tradicionālajiem "Alus vakariem" parasti tiek rīkoti arī "Urīna rīti".

Fuksītim kā soda mēru
Lika izēst zābaksmēru!
Un pa muguru ar nodīrātu jēru!

Studentu korporācijā "Finlandija" uzņem tikai biedrus ar veselām aknām.

Korporelis štīmī
Vēsi izrēķina Pī!

Gribi mūsu korporācijā?
Jāpierāda grācija -
Izdzert 2 litrus vīna
Un jāpielauž Tev balerīna!

Kapeikmešana kojās pirmdienas rītā. Ja uzkrīt:
1) kapeika - studenti guļ tālāk;

28 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000