local-stats-pixel

benzīns padārdzinās?7

46 1

 visādi var notikt ... 


0,65 ls - Neviens Delfu komentētājs vairs nepērk benzīnu Statoilā, iegriežoties tajā tikai ar nolūku nopirkt kādu hotdogu un pieķēzīt sabiedriskās labierīcības. 
0,70 ls - Šlesers izveido darba grupu, kura nodarbojas ar radušās situācijas analīzi. Tiek pieņemts lēmums, ka Latviešiem ir vairāk jāizmanto biodīzelis. Tiek izsludināts konkurss par rūpnīcu celtniecību. Atklātajā konkursā godīgi uzvar Lembergs. Rūpnīcas ne tikai ražo biodīzeli, bet no pārpalikumiem ražo lētu kandžu. Ar Eiropas savienības direktīvu nr. 2353-54žo rūpnīcas tiek slēgtas dēļ antisanitārajiem darba apstākļiem. 
0,75 ls - Delfu komentētāji vairs neapmeklē Statoila labierīcības, tagad viņi savas dabiskās vajadzības nokārto uz Statoila ēku sienām.
0,80 ls - Latvieši sāk izmantot alternatīvos transporta līdzekļus. Uzvalkos tērpti biznesmeņi uz divriteņiem vairs netiek uzskatīti par dīvainu parādību. Šlesers demonstratīvi ierodas saeimas plenārsēdē kājās 
uzvilcis skrituļslidas. 
0,85 ls - Latvijas budžets samazinās līdz 1 miljardam latu. Ar automobīļiem pārvietojas tikai Statoila darbinieki, jo algas viņiem tiek izmaksātas benzīnā. Delfu komentētāji, uz divriteņiem braucot garām Statoila benzīntankiem, apmierināti smaida. 
0,90 ls - Zirgābolu daudzums Rīgas ielās sāk kļūt par traucēkli. Tiek pieņemts lēmums par operatīvā fekāliju aizvācēju dienesta izveidi. 
Svinīgajā Latvijas karaspēka gājienā Vaira Vīķe Freiberga nokļūst neveiklā situācijā, jo viņas mīļākais bērītis vārdā "Džordžs B" (Tā arī nav noskaidrots, kādēļ vaira viņam piešķīra tādu vārdu) atgaiņādams kukaiņus, ar asti izbojā cienītās personas frizūru.
0,95 ls - Latvijas vidusslāņa iedzīvotāji vairs nav spējīgi iegādāties veikalos maizi. Gaļa kļūst par deficīta preci. Eiropas savienība ziedo Latvijai lietotus ādas apavus, kurus latvieši vāra zupās. Visu glaunāko restorānu ēdienkartēs visbiežāk figurē dažādu zāles ēdienu paveidi.
Piemēram: Kosas savā sulā, virza pieneņu mērcē, mežrozīšu uzpūtenis šokolādē (šokolāde tiek ražota no biodīzeļa). 
1 ls - Repše atmet savu lidmašīnu hobiju un pievēršas daiļdārzniecībai. Zīgerists kļūst par jauno premjeru. Šoreiz ļoti daudzi cilvēki pārdod savas balsis par banānu ķekaru. Latvija pieteic karu Zimbabvei un pēc pāris dienām padodas Zimbabves karaspēkam. 
Tiek nodibināta neatkarīgā Baltijas – Āfrikas valstu savienība, kurā iestājas arī Lietuva un Igaunija. 
Dievs apžēlojas par Latviešu tautas ciešanām un sūta zibeņus Statola benzīntanku virzienā.

46 1 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

kur tie laiki, kad bendža maksāja 16 saņus, eh, ar mopinu tiko sāku braukāt

3 0 atbildēt

:D :D :D nice

0 0 atbildēt

Nez kādas cenas būs šinī sezonā. Es tuvu 80 sant saku, ja tā turpinās kāpt

0 0 atbildēt

nu ja taa turpinaasies tad taa arii buus :P

0 0 atbildēt

true, true :D

0 0 atbildēt

atbildot uz laurichh komentāru " kur tie laiki, kad bendža maksāja 16 saņus, e... " es atceros laikus kad 14 santiimus maksaaja :D :D :D manam teevam visu laiku bija virs 40 litri baaka :D Krievijaa leets benzins :S 32 santiimi litraa :(  

0 0 atbildēt

arī tad, kad degviela maksās 1Ls un vairāk tā pat visi brauks kā braukuši, jo nespēj iedomāties iet ar kājām, turklāt vairākumā gadījumu, ja ar sabiedrisko jābrauc pāris pietures lētāk iznāk braukt ar mašīnu, ja tajā ir 2-3 cilvēki :D

0 0 atbildēt