local-stats-pixel

anekdotes4

24 14

Tātad sis ir mans pirmais raksts tāpēc ludzu neesiet skarbi.emotion Slepenais dienests izsludina konkursu aģenta darbam. Piesakās trīs kandidāti: divi vīrieši un sieviete. Tiek uzdots pārbaudes uzdevums. Eksaminētājs katram iedod ieroci un saka:

— Aiz šīm tērauda durvīm sēž jūsu sieva, ejiet un nogaliniet viņu!
Pirmais kandidāts:
— Jūs taču nedomājat to nopietni! Nē, es to nevaru!
Eksaminētājs:
— Varat iet! Neesat piemērots!
Otrs kandidāts, izdzirdot uzdevumu, ieiet telpā, pēc brīža iznāk ar saraudātām acīm:
— Es mēģināju, bet bet nevaru to izdarīt!
— Varat būt brīvs!
Sievietei tas pats uzdevums: jānogalina savs vīrs. Viņa ieiet telpā, dzirdami šāvieni, tad skaļi bļāvieni, saucieni, dauzīšana pret sienu, tad klusums. Sieviete iznāk, noslauka sviedrus, saka:
— Jūs bijāt tukšas patronas iedevuši, man nācās ar krēslu viņu nosist!emotion Brauc džeks ar Ferrari pa Floridas štatu, pēkšņi priekšā policija, štopē šo nost. Džeks iemin pedālī un ņem pederi. Policija bākugunis iekšā un pakaļ. Džeks jau lido uz 250, bet policija neatstāj... Džeks saprot, ka nekur neaizmuks, griež malā. No policijas mašīnas izkāpj vecs šerifs, pienāk pie džeka mašīnas un saka:

Šerifs: Klau, kovboj! Šodien man ir pēdējā darba diena, rīt jau esmu pensijā! Man nav ne mazākās vēlēšanās sākt ar tevi ķēpāties un papīru kaudzi rakstīt. Ja ticami izstāstīsi, kāpēc tu muki, palaidīšu! Džeks: Ok. Pirms divām nedēļām no manis aizmuka mana sieva ar kādu policistu. Kad ieraudzīju atpakaļskata spogulī jūsu mašīnu ar bākugunīm, es nudien nodomāju, ka gribat atdot man viņu atpakaļ...emotion Restorānā pie galdiņa apsēžas vīrietis.

Viesmīlis:

— Ko dzersiet?

— Vīnu!

— Kādu? Plūmju, upeņu, vīnogu?

— Vīnogu!

— Saldo, pussauso, sauso?

— Sauso!

— Kura gada?

— Labi, nečakarē smadzenes, dod šņabi!emotion Vinnijs Pūks ierauga sivēnu braukājot dārgā automobīlī.Pieiet klāt un prasa:kur auto dabūji?Sivēns atbild:Pie Trusīša atbildēju uz 3 jautājumiem.Uz kādiem jautājumiem atbildēji un kādas bija atbildes?Prasa Pūks.Sivēns atbild:Kad notika pirmais pasaules karš-no 1913.-1918.gadam.Kas to sāka un kas beidza-Sāka Hitlers beidza Staliņs.Cik visumā ir zvaigžņu-Par to zinātnieki vēl strīdas.Pūks iemācas visas atbildes un iet pie Trusīša.Trusīt gribu dabūt auto.Pūk,tad atbildi uz šādiem jautājumiem:Pūk kad tu piedzimi?-no 1913.-1918. gadam.Pūks atbild.Otrais jautājums:Pūk kas tevi dzemdēja?-Sāka Hitlers beidza Staļins.Pūk,vai tu esi idiots?-Par to zinātnieki vēl strīdas.

Paldies par skatisanosemotion

24 14 4
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
varēji sadalīt tos aņukus atsevišķi...
1 0 atbildēt

ludzu piedodiet ka visas anketdotes sagaja kopaa

1 1 atbildēt