local-stats-pixel fb-conv-api

Vista un ceļš2

16 4

Atvainojos ja ir bijis, bet tuvākās 20-30 lapas šo rakstu neredzēju emotion

 

 

Jautājums: Kāpēc vistas pārgāja pāri ceļam?

ATBILDES:

Bērnudārza audzinātāja: Lai pārietu otrā pusē.

Platons: Meklējot labākus apstākļus.

Aristotelis: Tas ir vistu dabā - šķērsot ceļu.

Kārlis Markss: Tas bija vēsturiski neizbēgami.

Sadams Huseins: Tas bija neizprovocēts sacelšanās akts, un tas, ka mēs uzmetām uz viņām 50 tonnas neiroparalītiskās gāzes, bija pilnīgi pamatoti.

Džeks Nikolsons: Tāpēc, ka viņas, sasodīts, to gribēja. Lūk, velns lai parauj, viss iemesls.

Ronalds Reigans: Es aizmirsu.

Hipokrāts: No pārāk lielas dzelzs sekrēcijas kuņģa sulā.

Mārtiņš Luters: Es iztēlojos pasauli, kurā visām vistām būs brīva izvēle šķērsot ielas un neviens neuzdos jautājumu, kāpēc viņas to izdarīja.

Mozus: Un Dievs nokāpa no debesīm un teica vistām - jums jāpāriet pāri ceļam. Un vistas pārgāja pāri ceļam un atzīmēja šo notikumu ar lieliem svētkiem.

Fokss Malders: Jūs redzējāt, ka vistas pārgāja pāri ielai ar savām paša acīm. Cik vistām vēl jāpāriet pāri ceļam, lai jūs tam noticētu?

Rihards Niksons: Vistas nepārgāja pāri ceļam. Es atkārtoju, vistas NEpārgāja pāri ceļam.

Makiavelli: Jēga ir tajā, ka vistas pārgāja pāri ceļam! Kam interesē, kādēļ? Pāriešanas rezultātu attaisno jebkurš motīvs, kas viņām bija.

Freids: Tas, ka jūs visi esat norūpējušies par vistu pāriešanu pāri ceļam, pauž jūsu slēptos seksuālos kompleksus.

Bils Geits: Es tikko pabeidzu jauno Vistu Office 2000 versiju, kas ne tikai šķērsos ielu, bet arī dēs olas, noteiks jūsu failu izvietojumu un apmaksās jūsu rēķinus.

Olivers Stouns: Jautājums nav, kādēļ vistas pārgāja pāri ceļam. Drīzāk jājautā - kas pārgāja pāri ceļam, kamēr mēs vērojām, kā vistas šķērso ceļu.

Darvins: Vistas ilgā laika periodā ir izgājušas dabisko izlasi tādējādi, ka viņas ir ģenētiski iekārtotas pāriet pāri ielai.

Einšteins: Vistas pārgāja pāri ceļam vai arī ceļš zem viņām pārvietojās - tas atkarīgs no jūsu izvēlētā atskaites punkta.

Buda: Iztēlojieties sevi par vistu un uzdodiet šo jautājumu sev.

Ernsts Hemingvejs: Lai nosprāgtu. Salītu lietū un nosprāgtu.

Artūrs Andersena konsultants: Satiksmes regulēšanas trūkums vistu ielas pusē pakļāva nopietnām briesmām esošo tirgus situāciju. Vistas sadūrās ar izmaiņu un pārizglītošanās nepieciešamību, lai radītu un attīstītu apstākļus, kurus pieprasa mūsdienīgi nosacījumi. Andersen konsultants, sadarbībā ar klientu, palīdzēja vistām pārdomāt viņu fiziski noteikto stratēģiju un esošo procesu izpratni. Lietojot Putnkopības internacionālo modeli (PIM), Andersen palīdzēja klientam izmantot viņa prasmes, metodiku, zināšanas, kapitālu un pieredzi vistu procesu izlīdzināšanai un tehnoloģiju, lai atbalstītu vispārējo stratēģiju Programmu menedžmenta struktūras ietvaros. Arthur Andersen konsultants apkopoja dažādas ielas pāriešanas analīzes metodes un labākie vistu pārstāvji kopā ar Andersena konsultantiem, kuriem ir liela pieredze transporta industrijā, noteica divu dienu kustības maršrutu ar mērķi palielināt vistu zināšanu kapitālu, kā tiešo, tā slēpto, un dot iespēju vistām savstarpēji mijiedarboties, lai sekmīgi identificētu un ieviestu plašu uzņēmējdarbības struktūru, izmantojot nepārtrauktus vista-ceļš-pāriet procesus. Kustības maršruts tika stratēģiski pamatots, industriāli centrēts un radīts kā secīgs, skaidrs un vērtīgs tirgus ziņojums saskaņā ar vistu misiju un viņu problēmas izpratni. Tas kalpoja virzībai uz pilnīga biznesā integrēta risinājuma izveidi. Andersen konsultants palīdzēja vistām izmainīties, lai tās kļūtu veiksmīgākas. 

16 4 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://THE INTERNATZ
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

emotion

0 0 atbildēt

Dīvaini bet smieklīgi :D

0 0 atbildēt