2

 20  1
1. Kaķis pa nakti “pieliek” 3 stundās vienu kurpi. Zivitņu ģimenē ir tēvs, māte un 2 dēli. Cik cilvēku no rīta izies uz darbu, ja Zivtiņu ģimene guļ vidēji 9 stundas?

2. Basketbolists Bagatskis spēles laikāizdzer 1 litru ūdens, bet Aloizs tribīnēs idzer 5 l alus. Par cik palielināsies izdzertā alus daudzums, ja Bagatskis laukumā neizies?

3. Kamēr Visvaldis mīlējas ar Tiju, viņš viņu ik pēc 2 elsieniem nosauc Tiju par čībiņu, Tija ik pa 5 izbrēcieniem nosauc Visvaldi par gorillu. Cik reizes Tija nosauc Visvaldi par gorillu 300 elsienu laikā?

4. Reinis bezvēja apstākļos var aizčurāt 9 metrus tālu. Vai teorētiski Reinis varēs aizčurāt tālāk, ja viņš pakāpsies uz 1 metru augsta ķebļa un virzīs strūklu 45 grādu leņķī?

5. Zinaīda vienlaicīgi mutē pārnes 345 ķiršu kauliņus, divus mandarīnus un dzīvokļa atslēgas. Cik ilgā laikā viņa no tā visa atbrīvojas, kad vakarā jātīra zobi, ja zināms, ka vīrs viņai nepalīdz?

6. Pēteris un Žanis izdzer – viens 200 gramus brendija, bet otrs 300 gramus – un nodzied 1 dziesmu no rokoperas “Lāčplēsis”. Cik brendija abiem jāizdzer, lai nodziedātu visu rokoperu “Lāčplēsis”?

7. Cik sviedru pilītes izspiedīsies uz Mārča pierītes, kad viņš aizturēs elpu? Ja zināms, ka sarkans viņš paliek jau pirmajās 12 sekundēs?

8. Ja Skaidrīte pārgulēs ar Māri, viņai būs meita, ja ar Vari, viņai būs dēls, bet, ja ar Osīti, viņai būs dvīņi. Savukārt, ja viņa pārgulēs ar Raimi, viņai būs seksuāli transmisīvā slimība. Savu izvēli Skaidrīte izdara, plūcot margrietiņu. Kas Skaidrītei tiks, ja zināms, ka margrietiņai ir nepāra ziedlapiņu skaits un Skaidrīte divreiz nokļūdās?

9. Skolotāja stundas laikā nošķaudījās sešas reizes. Cik solu rindas viņa aplipināja ar vīrusu, ja zināms, ka tas pārvietojas ar ātrumu 6 cm minūtē?

10.Rihardam 18 gadu vecumā, lai atvērtu alus pudeli ar zobiem, bija nepieciešms 16sekundes. Cik gados Rihards palika bez zobiem, ja zināms, ka dienā viņš ar brāli izdzēra vismaz kasti alus?

11.Kaimiņu Frīdim ir točka, viena polša cena ir 0.89 Ls. Kāds būs točkas ieņēmums, zinot to, ka Vilibaldiņš uzkāpa uz korķa un pusotru nedēļu nebija darbā? Un kur visi dzēra?

12.Anniņa dzīvo 12 stāvu mājā. Nākot no skolas ar Jānīti, viņa grib pamīlēties liftā. Lifts līdz 12.stāvam brauc 30 sekundes. Lai Jānītis izģērbtu Anniņu, vajag 15 sekundes, pašam – 10 sekundes. Lai izdarītu TO, vajag 45 sekundes. Lai saģērbtos, vajag 20 sekundes. Jautājums: cik stāvu mājai ir jābūt, lai Jānītis ar Anniņu paspētu TO izdarīt liftā?

13.Divas 80kg smagas sievietes rij biezpiena sieriņus – viena leišu, bet otra “Kārumu”. Leišu sieriņš ir par 2 santīmiem lētāks. Cik ilgā laikā abas sievietes sasniegs 100kg robežu, iztērējot vienādu naudas summu?

14.Kad sesks ielien kūtī un paliž smaku, vienā paņēmienā no laktas nokrīt 4 apreibušas vistas. Vistkope Janīna pret apreibumu ir 6 reizes izturīgāka par savām vistām. Cik reizes seskam būtu jāliž smaka, lai nogāztu Janīnu?

15.Skaidrā Jānis no Mālpils līdz Suntažiem var aiziet 2 stundās, bet izdzēris puslitru sīvā – 5 stundās. Par cik palielināsies attālums (no Mālpils līdz Suntažiem), ja zināms, ka Jāņa ātrums abos variantos ir vienāds?

Komentāri 2

0/2000

atbilde uz Nr.12 ir 36 stāvi

 0  0 atbildēt