local-stats-pixel

Twilight : Eclipse Sižeta Analīze (Trešā Daļa)53

135 37

Twilight : Eclipse Sižeta Analīze (Trešā Daļa)

Update 1 - (30.07.2010) - Daži jautājumi faniem.

Stils: Ko redzu, to analizēju.
Autors: 51cn355

Cilvēkiem ar vājiem nerviem, grūtniecēm, visu vecumu bērniem - lasīt kategoriski aizliegts! Jūs tikāt brīdināti.

Spoiler Alert! Uzmanību Spoileri!

Noslēgums (Trešā Daļa)


Un tātad - Alise izkārto Bellai tukšu māju un..man rāda, kā viņa ar Čarliju un viņi runā par to, kapēc Čārlijs nav precējies otru reizi. Vārds sakot, Čārlijs tiek pārtraukts, jo lai nebūtu tālāk jārunā par laulību svarīgumu un citām lietām, Bella pasaka ka ir joprojām nevainīga. Eduards neko nav darījis, jo ir no "old school"..muļķības - impotents, vot kas viņš ir. Naktslampiņa ar izdegušu spuldzīti. Tad
vēlāk Bella aizskrien pie Eģika un viņš viņai uzdāvina kaut kādu uz rokas nēsajamu lažu. Izrādās Eģikam ir gulta..un ? Vai tad tiešām pirmais fuck night ? Ka tik ne arī.. Bella sāk uzmākties Eģikam, taču par cik viņam ir izdegusi lampiņa, nekas nesanāk. Tad man demostrē priekšspēli un viss beidzas ar to, ka Eģiks pārtrauc visu pasākumu. Nosākuma ir jāapprecas. Interesanti no kura laika viņš ir palicis ticīgais.. Viņš esot no tiem laikiem, kad meitenes nepārgulēja pirmajos randiņos, nebija internetu...Viss beidzas ar to, ka viņš viņu bildina..This is bullshit!

Vēlāk man rāda sliktos vampīrus un tie kaut ko runā par spīdīgo ģimeni. Neko īpašu nesaka, tapēc atstāsim viņus savā sulā. Ja es nemaldos, tad viena no runātājām ir Vika (Viktorija). Tagad tie abi sāk čīkstēt..Fantastika - filma sastāv no vieniem čīkstuļiem..

Vēlāk Bella mežā satiekas ar Eģiku..un no krūmiem izliet puspliks Džeikobs. Kā vienmēr. Ko tur vairs piebilst. Viss beidzas ar to, ka Eģiks aiziet, a Džeikobs paņem Bellu uz rokām un aiznes viņu kaut kur..Atkal viņš viņu nes..kapēc viņa nevar iet vienkārši viņam blakus ?! Tad man demostrē baru ar sliktajiem vampīriem, kas acīm redzami tuvojās "kara laukam".. Cik es saprotu, Bella tiek uzstiepta kalna augšā, kur viņu sagaida Eģiks. Kapēc viņu tur uzstiepa ?! Tas laikam ir plāns par Bellas paslēpšanu..Doma ir tāda, paņemt mazliet no Bellas asinis un ar tām pievilināt
Viktoriju un Co., bet tajā laikā paslēpt Bellu..kur ? Kalna augšā ?.. Kapēc ?! Vai tad nav citas drošākas vietas ? Piemēram - policijas iecirknis, kāda publiska vieta (lielveikals), viesnīca, autobuss ? Nē! Kalna augšā? Nopietni ? Taču vēl pa vidu tam marazmam ir viena lieta..tuvojas viesuļvētra. Eģiks saka - būs viesuļvētra..Džeikobs saka: "jā, es to jūtu!" - bet tik un tā viņi uzstiepj Bellu augšā, jau iepriekš zinādami, ka tuvojas vētra ! Tas ir psc. Neliela atkāpe - Ja Eģiks zināja, ka būs tik auksts, kapēc viņš neizmantoja savu ultra ātrumu un neaizskrēja pēc segām, malkas un
vēl kā cita, kas uzturētu Bellu pie siltuma??!

Ok - viņi noparko Bellu teltī un kas notiek ?! Viņa sāk salt! Un tad seko visstulbāka scēna visu filmu vēsturē..Neko tādu es vēl neesmu redzējis.

Džeikobs uzskrien augšā puspliks, saka ka Bella salst nost, Eģiks saka - jā, bet nezinu ko darīt. Un Džeikobs saka - es pie viņas apgūlšos, jo man
ir karsta ķermeņa temperatūra. Un tā arī notiek - viņš apķer Bellu un tā noguļ visu nakti, a Eģikam uz to jāskatās. Džeikobs kaitina Eģiku ar frāzēm - "Ha, redz kā es guļu pie viņas, a sēdi un skaties.." Vēl viņi runā ar ko viņai būtu labāk..paga es padomāšu - vai nu ar vilku dzimtas suni vai nu ar mirušu pedofīlu..? Kapēc ne ar kādu normālu džeku no vietējā ciema ?! Bellai laba izvēle - vai nu zoofīlija vai arī nekrofīlija..

Nākošā rītā - Bella ir vesela un sveika, lai gan laukā snieg un ir vismaz trīs reizes aukstāk nekā vakar, bet viņai viss ir kārtībā, jo Džeikobs taču viņai visu nakti dūris mugurā "asti". Tad viņa runā ar Eģiku un saka, ka precēsies ar viņu un tā tālāk. Te parādās Džeikobs un sāk savu liriku : "kā tas var būt ? Kā tu viņu vari precēt?! Labāk tu būtu mirusi..bla, bla..fuck this - es aizeju". Tad Džeikobs saka, ka viss ko viņš var izdarīt - tas ir kādu nogalināt. Ok - tagad es arī tā darīšu - ja man kāda atteiks, iešu un kādu nogalināšu. Džeikobs saka, ka paliekot labāk.

Te pēkšņi Bella saka, lai neiet, jo esot viņai vajadzīgs, viņš atbild, kā viņa vienmēr saka un tad viņa pasaka, ka mīlot viņu. Džeikoba reakcija: "KO ?". Bella - jā un kiss me! Ar ko Džeikobs atbild "Fuck Yeah!" un pieskrien pie viņās un sāk sūkties. Dāmām kinoteātrī noiet. Bella taču nav normāla. Visu laiku viņa čīkst par Eģiku un tad pēkšņi - "Džeikob, Nosūc mani!" Manipulatīva maita!

Labākais jau ir tas, ka Eģiks atrodas 10 metrus tālāk..Viņai ir attaisnojums - "Viņa mīlot abus, taču Eģiku vairāk." Naturāla ielene. Man nav ko teikt. Eģiks jau ar kā "ausī čakarējamais" saka, ka viss ir ok.


Un tad laikam ir pienācis laiks episkajai cīņai, par kuru runā visu filmu - taču tas nekas vairāk kā daži slow motion kadri un skriešana viens otram pretī. Tur vēl pa vidu parādīs vilki, taču arī nekas īpašs. Savādi, ka nav ne piles asiņu..Interesanti ir tas, ka Eģiks nepiedalās episkajā cīņā, lai gan ko vēl var gribēt no nakstlampiņas ar izdegušu spuldzi. Tad ierodas Vika. Eģiks skalo smadzenes Vikas draugam un izrādās, ka viss kas interesē Vikai ir atriebība un tas sliktais vampīrdžeks ir tikai kārtējais izmantojamais objekts. Kā visi šijā filmā - vienīgi mīkstie un čīkstuļi. Tad seko scēna, kurā cīnās divas meitenes - Vika un Eģiks. Bella stāv un skatās un...pārgriež sev roku, lai pievērstu vampīru uzmanību. Tas nostrādā un Eģiks nokož Viku.

Vēlāk rāda "Galvenos Vampīrus" un..nezinu, kas notiek, taču vilkači uzbrūk vampīriem un Džeikobs tiek savainots..Ierodas puspliko brigāde un aizstiep Džeikobu prom. Tad ierodas "Vecie" un runā un runā..Pareizāk būtu teikt runā tikai 2 - pārējie 2 stāv kā mēbēles. Izrādās, ka meiteni no Silent Hill filmas, spīdīgie nav novākuši un "Vecie" sāk viņu spīdzināt, taču ātri pārtrauc. Tad seko lirika par Viku un Bellu. Tad kaķis Fēliks dodas pie SH meitenes un ? nogalina laikam, es nezinu - viss apraujas pusvārdā.

Bella ierodas pie pusplikajiem un Džeikoba. Izrādās, ka 2 in 1 ir nedaudz aizņemts, jo Bālais Dakteris viņam liek vietā kaulus. Bella aiziet pie viņa un runā. Citu jau neko viņa nemāk - kā tik čakarēt prātus un runāt. Pusdzīvais Kafijas Marka un Bellačka runā par to, kas noticis agrāk un Bella visu samaitā, sakot, ka naktslampiņa ir labāks. Ziniet ko - screw you, Bella. Man nav ko teikt - tādu cilvēku es vēl neesmu redzējis. Salaiž ar vienu, ar otru..

Viss beidzas pļavā, kurā manipulatīvā maita un impotents vampīrs plāno savas kāzas. Viņa atzīstas, ka nav normāla un tur es tev, Bella, piekrītu - tu neesi normāla, tāpat kā ik viens kas atzīst šo filmu par skatāmu. Tā pat nav filma - tā ir tīņu pornogrāfija. Viss, finita la komedia!


P.S. Man nekad nav paticis Twilight un viss ar to saistītais. Šie filmu apraksti tika veidoti, kā saka tikai un vienīgi "joka pēc".

Update 1:

Daži jautājumi faniem -

1) Kas kopīgs ir Bellai un Eģikam ? Kādas ir Bellas intereses ? Kas interesē Eģiku ?

2) Kāda jēga filmā no vecajiem vampīriem (neatceros kā viņus pareizi sauc) ?

3) Episode, kad Bella metas atdoties Eģikam - viņs atsakās. Episode, kad viņa salaiž ar Džeikobu - viņam nav nekas pretī..Tas viņu nepadara par mīksto ?

135 37 53 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 53

0/2000
6 avatars6

liekam +++, jo shashliks ir garshigs pie alus

6 1 atbildēt

''Viņa atzīstas, ka nav normāla un tur es tev, Bella, piekrītu - tu neesi normāla, tāpat kā ik viens kas atzīst šo filmu par skatāmu.''

Labi, vari tēlot "vēso" džeku un rakstīt šāda tipa recenzijas, bet zini, ja man nepatīk kāda filma, es uzreiz neskrienu aizvainot visus filmas fanus. Es saprotu, ka katram sava gaume un kas vienam patiks, otram ne. "Recenzija" bija vietām smieklīga līdz šai frāzei. Ja tavai mātei patiktu/patīk šī filma, tu arī par viņu izteiksies "nav normāla"?

Šī frāze vienkārši norāda, cik zemu tu vari krist!

4 0 atbildēt

atbildot uz ketrisa komentāru " Pirmāmkārtām!PAR GAUMI NESTRĪDĀS!!... " gaumes jautajums? lasīt lētas, mākslinieciski nulli vērtas grāmatas, kurām lielākā vērība ir tāda, ka neļaus tev aizmirst kā lasīt, nevar nosaukt par labu gaumi. par tādu tiešām nav jāstrīdās, ir tikai jāsaķer seja ar plaukstu un klusībā jābrīnās, kā tas ir iespējams, ka tādi cilvēki eksistē.. :)

4 0 atbildēt

suuds 

3 0 atbildēt

eh, kā man patīk šitie raksti. ++ emotion

3 0 atbildēt

omg, that was fun!

t'a filma visa bija viens kārtīgs wtf, tpc šitais raksts ir labākais, kas ar to filmu ir noticis.

omg, ir labs :D

3 0 atbildēt

cerams, ka būs arī 4 daļas analīze, jo īstenībā te viss ir precīzi pateikts, :)

ja tu būtu kino kritiķis, es tev par šito iedotu balvu emotion

2 0 atbildēt

Ak jēl, tāds draņķis, likās, ka es visu filmu itkā tītu uz priekšu, tik saraustītu filmu es  nebiju redzējusi. Filmu skatoties, radās tāda sajūta, ka paši to filmu aktieri galīgi neuztver nopietni to, ko viņi tur dara (par to viņus nevarētu vainot, bet pienākums viņiem ir - pēc iespējas dabiskāk un galu galā viņiem par to maksā un diezgan lielas summas), bet nu jā viss izskatījās tik teatrāli, ka nekas, ko viņi tur runā nebūtu ņemams par nopietnu ( vismaz tas grāmatām ir pluss, jo intonāciju un sejas izteiksmes dialogos, Tu pats vari izlemt kā tas izskatās). Vnk sakot - filmas, kas tādā ātrumā ir uzceptas vnk nevar būt labas, diemžēl. Un nerunāsim par datordarbu, kas tur izmantots.  Bet tā jau tikai manas domas....lab vien ir, ka uz to filmu negāju uz kino, būtu smagi nožēlojusi, pat tos 2ls. 

2 0 atbildēt

fuck yeaah....... man patika 3daļa........ bet šī filma bija labāka nekā otrā daļa, biju sagatavojies, ka būs garlaicīgi, bet nebija tik traki varēju pārciest kino seansu :D

1 0 atbildēt

labs apraksts, autors pacenties... vienīgi tekstā nav pozitīvās/interesantās lietas apskatītas, bet tāpat +

1 0 atbildēt

Taisniiba!

1 0 atbildēt

Smieklīgākā filma :D Visu filmu nosmējos +  man vēl bija iespēja būt kinītī kur it pilns ar mazām meitenēm, kas pie katra skūpsta aplaudē- adorable :D Vampires suck- vot tā ir laba filma :)

1 0 atbildēt

super veci .. :D kā kinokritiķis esi izcils .. :D

man gan patīk grāmatas bet filmas toč ir tizlas .. :D

1 0 atbildēt

cīnās divas meitenes - Vika un Eģiks. - emotion

1 0 atbildēt

atbildot uz Artanis komentāru " Apraksts izspārda - dažās vietās ar autoru d... "

Skolas laikā, latviešu valodas stundas apmeklēju koridorā.  

1 0 atbildēt

Autor man tāds jautājums, vai Tu esi izlasījis visas Krēslas sāgas grāmatas???

Ja par filmām iet runa, tad ir jaizprot vārds SĀGA. Jo uz Tevis uzdotajiem jautājumiem atbildes atrastu tikai, ja Tu izlāsītu grāmatas, kā arī tad kad iznāktu ceturtās filmas otrā daļa un to Tu noskatītos.

Filmas neteikšu ka ir labas, un neteikšu ka ir sliktas, bet nekas īpašs tur nav, un režisori patizli, jo filmas sižets ir izraustīts, tāpēc tas ir viens no vislielākajiem iemesliem kāpēc filma daudziem nepatīk.

1 0 atbildēt

Liels paldies! Tīrā patiesība. Lūk tādam ir jābūt stāstam. Pilnībā piekrītu autoram, kas Eģikam un Bellai kopīgs. Kāpēc visi veči filmā ir sajūsmā par viņu? Viņa vienmēr ir mūžīgā depresijā. Bet nu laikam grāmatas ir tapušas pubertātes perioda cilvēkiem un īpaši traģēdijas piekritējiem. Nav nekā pozitīva, viņa nekad nesmaida, vienmēr vaimanā. Un kas tā par neizlēmību - kāpēc jāčakarē divi veči vienlaicīgi. Kādu piemēru Bellas tēls dod mazām meitenēm??? Neizlēmīga sieviete, ar cietsirdības elementiem. Nepatīk Džeikobs - tā arī pasaki viņam, nevis kā suns uz siena kaudzes - ne sev ne citam. Marazms pilnīgs.

Bet tomēr respekts rakstniecei un viņas publicistiem, jo tie ir gudri cilvēki, kas zina, uz kādiem sociāliem slāņiem darbojas pats sižets un viņi zina kā nopļaut naudu. Tāpēc, lai arī cik sviestains stāts tas neliktos no tīņu vecuma izgājušiem cilvēkiem, izteiksim respektu autoru kreativitātei un apķērībai.

0 0 atbildēt

nesen skatijos :)

0 0 atbildēt

hell yeah, tieši tādas pašas domas arī radās man, kad skatijos šīs filmas. Esmu arī nedaudz lasījusi grāmatas. Man nav ko teikt - lēta valoda, no*rāzts sižets, kārtējais lētais gabals, kur pat jēgu atrast nevar. Harijs Poters pat aizraujošāks. :)

P.S.Bērni! Lūdzu, sāciet lasīt labu literatūru, nevis čakarējiet sev smadzenes ar ko tādu!

0 0 atbildēt

atbildot uz Pūdelis. komentāru " Tikai viens jautājums - ja jau Tu tik ļoti n... "

Es tikai aprakstu tur redzēto. Tu gribi teikt, ka tur nav tā, kā es biju rakstījis ? Visi aprakstītie notikumi ir atrodami filmā.  

1 1 atbildēt