local-stats-pixel

Sportojam ;)22

 62  10

Kam tad ir nepieciešams sports? Vai tiešām tas ir vajadzīgs tikai labam izskatam, tievēšanai un ceļam uz supermodeles izskatu? Vai arī tam ir liela nozīme mūsu veselībā.
Ir daļa cilvēku kuri aizraujas ar sportu kā vaļasprieku, vēl daļa, kuri to uzskata kā procesu, kas jāiztur, lai tiktu pie ideāla auguma.

Es tomēr pieturos vairāk tam - ka sports ir vajadzīgs labam izskatam un tad + veselībai..

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

Es trenejos ar nelieliem pārtraukumiem jau 5 gadus..... un visdu ko esmu uzzinājis no profesionāliem bodybilderiem....liks tev pārcilāt savus uzskatus. !! Tos rezultatus kādus vini ir dabūjuši , bez ķīmijas tu vari mēģināt pumpēt kaut vai 30 gadus un ne sūda nebūs. ! Jo muskulim ir viena stadija kad tas pārstāj augt jo ir optimāla izmēra! Un tikai..atkārtoju TIKAI lietojot visu aizliegto ķīmiju ir iespējams dabūt apjomu kāds nevar uzaugt dabiski! Lai traucētu ūdenim atplūst no muskuļa pēc trenniņa lai tas saglabātu izmēru ir jālieto ķīmija, lai muskuļu masu bagātinātu ar vielām ar taviem protaīniem un aminoskābēm būs par īsu.. tu to visu izkakāsi āra..tur ir jābliež Metans vai citi mēsli. !! Neesi tik naivs...!! Uaztura bagātinātaji vispār ir lieki, labāk ēd daudz vistas fileju ar rīsiem griķiem un olam !! Būs veselīgak un nebūs jādomā kādu efektu dos tas tavas kreatīna-protaīna savienojumi. !!

 10  0 atbildēt

Sports ir vajadzīgs ikvienam, bet katram sporta veidam tikai par labu nāk tas, ka papildus tiek apmeklēta svaru zāle!

 8  0 atbildēt

Kas par daudz, tas par skādi.

Pats smukākais ķermenis ir vesels un proporcionāls ķermenis.

 6  1 atbildēt

nu taas sievietes jau baigaas sportistes :D kaa diez vinjas dabuja tadas kruutis un diivaina paskata sejas :D

 2  0 atbildēt

Tadiem dzhekiem meichas lip klat ka mushas un otradak! 

 1  0 atbildēt

Sports ir nepieciešams kautcik garīgai veselībai, jo tā laikā tur viskautkādi labie-hormoni izdalās. Bet cilvēki aizmirst mēra sajūtu!

 1  0 atbildēt

Zinu vienu čali kurš rij steroīdus lai izskatītos kruts, bet sporta stundās neko daudz paveikt nevar. Jēga? Sportot vajag lai būtu sportisks.

 2  1 atbildēt

3 bilde emotion tas paareejais vispaar nau vajadzīgs  :)

 1  0 atbildēt

nu .. šitie čalīši jau uz šļircēm sēž ! :S 

 1  0 atbildēt

Čaļi, dieva dēļ nelietojies anaboliskos steroīdus, tas nav tā vērts!

 3  3 atbildēt

sāka ar ''bagātinātājiem'' nesen sācis kārtīgi ''sportot'' :)

 0  1 atbildēt