local-stats-pixel fb-conv-api

Smieklīgi atgadījumi.8

Nju cilvekiem jautri gajis... emotion

Piesardzība ne vienmēr nāk par labu - 18.gs. kāds angļu bagātnieks mācītājs Hagemors ļoti baidījās no zagļiem. Tāpēc viņš katram gadījumam aizslēdza telpas, kurās nakšņoja kalpotāji, un turēja savā tuvumā daudzus sargsuņus.Reiz viens no bagātnieka suņiem nejauši iegrūda viņu dīķītī.Mācītājs neprata peldēt un noslīka.Kalpotāji nespēja palīdzēt, jo viņi bija ieslēgti savās istabās.

Labā mūzika - Ohaio iedzīvotājam tiesa piesprieda sodu par pārāk skaļas mūzikas klausīšanos. Sods bija piespiedu kārtā klausīties klasisko mūziku vairākas stundas dienā...

Riepu griezējs - Reiz gadījās tā, ka uz vienas no ielām ceļā un Ņujorku kravas mašīna pazaudēja savu kravu:tūkstoš skalpeļu.Nav iespējams saskaitīt cik mašīnas pārdūra savas riepas braucot pa šo ceļu.

Mēle īstajā vietā - Laupītāji ielauzās kādā ASV pilsētiņas Leisijas restorānā.Laupītāji sasēja pavāru un ieslēdza virtuvē.Taču pavārs ar mēles galu uzspieda policijas telefona nummuru un izsauca policiju un zagļi tika veiksmīgi noķerti.

Ļaunu nedomājot - Dora Vilsona skatījās pa logu, kā divi vīrieši ceļ kravas mašīnā kaimiņienes paklājus.Kad viņa jautāja, ko viņi dara, viņi atbildēja, ka vedīšot paklājus uz tīrīšanu.Ļaunu nedomājot viņa piedāvāja vai nevar arī viņas paklājus aizvest uz tīrīšanu.Vīri piekrita, bet Vilsones kundza tā arī vairs neredzēja ne abus vīrus, ne savus paklājus.

Alnis nelaimē - Tas notika Krievijā.Mazam alnēnam draudēja nosl\\\\ikšana purvā.Viņa māte nostājās uz ceļa un apturēja kādu autobracēju.Pēc tam alniene aizveda automašīnas pasažierus līdz purvam, kur slīka alnēns.Kad mazuli izglāba, varēja saskatīt milzīgo pateicību alņu mātes acīs.

Dārgais arums - Amerikāņu laukstrānieks vārdā Antons Bartons, atgriežoties no lauka, iedzēra nedaudz alus.Krietni noreibis,viņš aizmirsa pacelt sava traktora ecēšas.Pirms arāju aizturēja policija, viņš bija paspējis uzart labu gabalu asfalta uz šosejas.

Jumta žurkas - Palermo Itālijā žurkas burtiski bariem krīt uz galvas.Grauzēji tā savairojās, ka kanālos tiem kļuva par šauru, tāpēc žurkas okupēja vecpilsētas māju jumtus.Bet tā, kā vietējie jumti ir visai slīpi, bieži vien kādai žurkai gadās nokrist no jumta virsū garāmgājējiem.

Tarakāni..kameras priekšā - Pat tarakāni var uzsākt aktiera karjēru!Kādā austrāliešu filmā piedalījās 5000 šo radījumu.Tomēr kameras priekšā drīkstēja kāpt tikai tie, kas bija garāki par 3cm.

44 2 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

interesanti.. emotion vajag turpinājumu!!

1 0 atbildēt

Labs! Es arī par turpinājumu!!!

1 0 atbildēt

Turpinājumu vajag! :)

1 0 atbildēt

turpināt :D

1 0 atbildēt

Luuudzuu vel ;D

1 0 atbildēt

Pirmais nav smieklīgi. Par alnēnu emotion foršs, un par uzarto asfaltu emotion

0 0 atbildēt

labixD

0 0 atbildēt

esmu liela un joprojām lasu donaldu daku :D un visi izņ*t 1 un par alnēnu ir lasīti :D

0 0 atbildēt