0

 19  1
Darbinieku departamenta labotais nolikums. Stājas spēkā nekavējoties

Drēbes.
Mēs iesakam ģērbties atbilstoši saņemamajai algai. Ja jūs nēsājat dārgus kostīmus un somas, jūsu lietas iet pārāk labi un algas pielikums jums nav vajadzīgs. Ja jūs ģērbjaties slikti, jums vajag iemācīties labāk tikt galā ar savu naudu, tātad pielikums jums neder. Ja jūs ģērbieties viduvēji, tas nozīmē, ka jūs mākat vadīt savas finansiālās lietas un pielikums jums nav nepieciešams.

Slimību dienas:
Mēs vairs nepieņemam slimības lapas. Ja jau jūs varējāt aiziet līdz ārstam, tad jūs arī varat tikt līdz darbam.

Ķirurģiska iejaukšanās:
Operācijas no šī brīža tiek aizliegtas. Kamēr jūs strādājiet pie mums, mums ir vajadzīgi visi jūsu iekšējie orgāni. Jūs nevarat izoperēt jebko. Jūs tikāt pieņemts veselā veidā. Jeb kura operācija var būt par iemeslu atlaišanai.

Personīgās dienas:
(protams, neatrašanās šajās dienās darbā neapmaksājas) Katram darbiniekam ir 104 personīgās dienas gadā. Tās saucas sestdiena un svētdiena.

Atvaļinājums:
Visi darbinieki ies atvaļinājumā vienlaicīgi. Atvaļinājuma dienas ir 1.Janvāris, 1.Maijs un Līgo svētki.

Neierašanās sakarā ar bērēm:
Tas nav iemesls neierasties darbā. Jūs ne ar ko nevarat palīdzēt mirušajiem. Lai tad arī nestrādājošie tos izvada pēdējā gājienā. Retos gadījumos, ja tomēr bērēs bez jūsu klātbūtnes neiztikt, tām ir jānotiek vakarā, bet mēs būsim pretīmnākoši un ļausim jums strādāt pusdienlaiku, lai jūs varētu stundu ātrāk aiziet.

Neierašanās sakarā ar savu nāvi:
Var būt par attaisnojošs iemesls. Bet jums nepieciešams pabrīdināt divas nedēļas iepriekš, lai mēs varētu atrast citu darbinieku un apmācīt to.

Tualetes izmantošana:
Mēs izskaitļojām, ka darbinieki patērē pārāk daudz laika tualetes apmeklēšanai. Turpmāk mēs ieviesīsim apmeklējumu pēc alfabēta. Katram burtam tiks veltītas 20 minūtes. Ja jūs nespējāt izmantot savu laiku, jūs gaidīsiet līdz nākamajai dienai. Ārkārtas gadījumā jūs varēsiet samainīties ar savu kolēģi, bet tādā gadījumā ir nepieciešamas abu priekšnieku rakstiskas atļaujas.
Papildus ieviešas trīsminūšu ierobežojums uz kabīnes izmantošanu. Pēc trīs minūšu iztecēšanas jūs izdzirdēsiet skaņas signālu, tualetes papīrs ievilksies kastītē, durvis atvērsies un jūs tiksiet nofotografēts. Pie atkārtota pārkāpuma jūsu foto tiks izlikt sienas avīzē.

Pusdienas pārtraukums:
Tieviem darbiniekiem ir 30 minūtes, lai kārtīgi paēstu. Normāliem pietiek ar 15 minūtēm, lai iekostu, bet resniem 5 minūtes, lai iedzertu diētisko kokteili un tievēšanas tabletes.

Paldies par kalpošanu mūsu kompānijā. Mēs darām visu iespējamo priekš jums. Tomēr visus jautājumus, komentārus, izbailes, uztraukumus, sūdzības un piedāvājumus varat sūtīt uz jeb kuru citu vietu. Patīkamu atpūtu.

Kadru daļa

Komentāri 0

0/2000