136

 44  44

Neskatoties uz šodienas sarežģīto situāciju visā pasaulē, kā rezultātā daudzas kompānijas ir zaudējušas ienākumus, izputējušas vai pārtraukušas savu darbību, mūsu SW transports joprojām būs gatavs prezentācijai uz EXPO2020 agrāk zināmo norises laiku, kā bija solīts gadu iepriekš. Neskatoties uz to, ka EXPO 2020 tiek pārcelts uz 2021 Oktobri, mēs prezentēsim visu to, ko bija plānots prezentēt EXPO norises laikā.

Izlasē ir vieni no manuprāt svarīgākajiem notikumiem kompānijas darbībā.

Jauni digitāli instrumenti SkyWay ražošanā

SkyWay sadarbība ar francijas kompāniju Mafelec.

Kā tiek pārbaudīta SkyWay metālkonstrukciju izturība?

Vietne angļu valodā Railway-technology.com publicēja rakstu par SkyWay būvniecību Apvienotajos Arābu Emirātos.

Intervija ar Šārdžas parka izpilddirektoru Huseinu Al-Mahmoudi un daudz kas vēl...

Pievienotie video

Jaunas durvis jaunajam SkyWay transportam

Unitsky String Technologies Co. tuvojas noslēgumam SkyWay transporta bīdāmo durvju pašu konstrukcijas izstrāde. Nākotnes Unibus-i tiks aprīkoti ar jaunu ergonomisku pasažieru iekāpšanas un izkāpšanas sistēmu. Nākamais posms – pilnvērtīga durvju maketa izstrāde sistēmas testēšanai parastās un ārkārtas situācijās.

Jaunajā video Unitsky String Technologies Co. funkcionālās sistēmanalīzes biroja vadītājs Aleksejs Kahanovičs pastāstīja, kā jaunā durvju sistēma palielinās SkyWay stīgu transporta drošību.

Kā darbojas stīgu transporta «smadzenes»?

Ir pabeigta stīgu transportam adaptētā neironu tīkla izstrāde. Atgādināsim, ka SkyWay ritošā sastāva kustību kontrolē intelektuāla sistēma, kas padara transporta darbu drošu un autonomu.

Intelektuālā sistēma ar desmitiem sensoru var diagnosticēt ierīču darbību transportlīdzekļa iekšpusē un reaģēt uz šķēršļiem maršrutā.

Par viedās SkyWay sistēmas darba principiem pastāstīja projekta partnerkompānijas SIA «Insydev» speciālisti.

Kā tiek pārbaudīta SkyWay metālkonstrukciju izturība?

SkyWay informācijas dienests ir publicējis stīgu transporta estakāžu skrūvju savienojumu video testus. Stiprības pārbaude palīdzēs palielināt materiālu izturību un palielinās SkyWay tehnoloģijas kalpošanas laiku.

Atgādināsim, ka AAE ir spēkā Eiropas būvnormatīvi, saskaņā ar kuriem transporta estakāžu elementi ir jāsavieno ar skrūvēm. Tāpēc tika apturēta SkyWay kravas trases būvniecība Šārdžā, lai, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, izveidotu spēcīgāku savienojumu un nodrošinātu ilgāku estakādes kalpošanas laiku.

Par skrūvju savienojumu testiem SkyWay metālkonstrukcijās pastāstīja konstruktoru biroja «Transporta estakāde» priekšnieks Vjačeslavs Babuškins.

Intervija ar Šārdžas parka izpilddirektoru Huseinu Al-Mahmoudi

SkyWay informācijas dienesta vadītājs Mihails Kiričenko aprunājās ar Šārdžas Zinātniskā pētniecības un tehnoloģiju parka izpilddirektoru Huseinu Al-Mahmoudi.

Huseins Al-Mahmoudi kungs pastāstīja, kā notiek stīgu transporta būvniecība Šārdžā, un kāpēc EXPO 2020 Dubaijā varētu būt pagrieziena punkts SkyWay attīstībā.

Atgādinām, ka Šārdžas Zinātniskajā pētniecības un tehnoloģiju parkā plānots izveidot SkyWay testēšanas centru ar kravas un pasažieru transporta līnijām.

Sīkāka informācija par SkyWay attīstību Šardžā intervijā ar Huseinu Al-Mahmoudi kungu:

Komentāri 136

0/2000

aaa.. kur sertefikācija? 2 gadus jau stāsti ka viss notiek..

- bļin durvis jaunas izdomājuši..

- a milzu osta?

- Dubajā jau šitie sū.. braukājot- nu vismaz 2 gadus atpakaļ esot līgums.. - šobrīd jau vajadzētu būt..

ai.. ko te stāstīt.. .. viena vienīga iršana..

 8  0 atbildēt

"Manu tā tevis nosaukto tukšo diršanu daudzi lasa un es atšķirībā no tevis publicēju ļoti interesantas lietas, kuras patīk jebkuram cilvēkam, kas interesējās par tehnoloģijām, zinātni, tā kā, tu tur nomierinies."

=====================================

Latviešu valodas skolotāja tev iemauktu ar slapju grīdas lupatu pa viepli. Bet par saturu - diršana, kā parasti!

 8  0 atbildēt

Ai..... Tev vell nav apnicis tukši dirst.

 7  0 atbildēt

sadedz ellē!

 6  0 atbildēt

Sen nebijusi publikācija par nākotnes transportu!! Kamēr privātās kompānijas sāk nogādāt tuvējā kosmosā uz SKS astronaotus.... pa to laik SKYWAY jau 25 gadus ar izcilo ģēniju Juņicki priekšgalā kā lokomotīve, pārliecinoši un neapstājami virzās uz kārtējo izstādi ar saviem tehnoloģiju izstrādājumiem!!! ..

 6  0 atbildēt

Vēl šitas cirvjakāts to bulšitu te dzen.....

Ātrāk margrietiņas uz marsa audzēs, nekā šitās grabažas kur reāli darbosies.!

Kā jau pirms 3 gadiem paredzēju-nav un nebūs 🙂

 5  0 atbildēt

Zaje*ali , cik ilgi ziņas no šī sūda nāks.

 5  0 atbildēt

Kā jau minēju - neko jaunu jūs tur neesat izdomājuši..

Kā iedomājās 21. gadsimtu, 40 gadus atpakaļ...

- nu ļoti daudz līdzību ar to jūs "inovatīvo" izstrādi..

 5  0 atbildēt

Nu ko,atkal piķis trūkst?

 4  0 atbildēt

Šitajā sūdā investējot ieguvums būs apmēram, kà naudu atdodot bomzim pie origo.

 4  0 atbildēt

Tā jau pasaulē sūdu nepietiek, jauni jātaisa!

 4  0 atbildēt

Labāk ''taisi'' zāles COVID ārstēšanai.

 4  0 atbildēt

👍

 3  1 atbildēt

Interesanti ja iegulda 1000 dolārus/eiro šajā projektā pēc mēneša vai diviem varēs izņemt pamatsummu ar procentiem... Vai vispār var nopelnīt ar šādu lietu...

 2  0 atbildēt

Prieks, ka Siguldas gaisa vilcienam būs pieejams jauns modelis!

 1  0 atbildēt

Nesen internetā parādījās ziņas, ka Krievijas specdienesti maksājuši Afganistanas kaujiniekiem lai nogalinā ASV un NATO dislocētos karavīrus Afganistānā . Afganistānā k-kādu kaujinieku no parasta aitu gana atšķirt ir neiespējami.... tātad Krievija sponsorēja ,lai k-kādus kaujiniekus,kas nogalināja par naudu NATO un ASV karavīrus!!/?

 0  0 atbildēt

Vari palasīt visu vēsturi, lai nav jārunā stulbības - https://en.wikipedia.org/wiki/SpaceX

Neaizmirsti, ka SpaceX bija kaudze neveiksmīgu testu, kur sprāga nesējraķetes līdz brīdim, kamēr cilvēki lidoja Kosmosā. Tas ir gandrīz vai 20 gadu ilgs darbs, turklāt ar dāsnu valsts finansējumu, inženieriem, kas zina savu darbu, kuriem nebija velosipēds no jauna jaizgudro, tikai jāmordenizē.

Juniciks strādā pie ne mazāk apjomīgāka darba, jo ir jaizstrādā ne tikai moderns autonoms transports, bet vēl tā infrastruktūra, depo, sistēma un tā tālāk, jo nekur nekas tāds nav ticis darīts un Junickis to visu no nulles dara. Tu vēl daudz ko nesaproti, bet sāc ar SpaceX, lai tev nebūtu tavā vecumā jāgvelž tādas stulbības.

 0  2 atbildēt

Ja jau tu tik ļoti tici, ka Junickis ilgi strādā, tad vari nosaukt kaut vai vienu transporta nozari, kas ir izstrādāta pāris gados? Junickis izstrādā veselu nozari, nevis tikai atsevišķu transportu, bet otrā līmeņa transporta nozari ar kravas un pasažieru transportu, kas brauc otrajā līmenī, un darbojas autonomi. Aviācija arī ir nozare, kas atrodas trešajā līmenī, gaisā.

 0  2 atbildēt