Neilgi pēc savas "burvju" ierīces izgudrošanas, kompānijai sanāca pievērst vairāku investoru uzmanību un piesaistīt līdzekļus uzņēmuma attīstībai, neskatoties uz to, ka abiem izgudrotājiem - Elizabetei un Čeningam - vēl nebija sanācis pierādīt to, ka viņu ierīce tiešām strādā. Starp vairākiem investoriem, kas iedeva naudu uzņēmuma attīstībai, pazīstamākaijs bija Tims Drapers (Timothy Cook Draper), kurš bija Elizabetes bērnības draudzenes Džesijas (Jessica Cook "Jesse" Draper) tēvs. Elizabetei sanāca pārliecināt vīrieti tik ļoti, ka viņš investēja 1 miljonu dolāru Elizabetes uzņēmumā. Starp uzņēmuma "atbalstītājiem" bija arī "Walmart" veikalu tīkla īpašnieki, uzņēmuma "COX" īpašnieki un dažādi citu lieli uzņēmumu īpašnieki.
Vienā acu mirklī "Theranos" sasniedza savas veiksmes augstāko punktu. 2004.gada decembrī uzņēmumam bija vien 6 miljonu liels kapitāls. 2010.gada beigās uzņēmuma kapitāls bija 92 miljoni. 2011.gadā Holmsa tikās ar bijušo valsts sekretāru Džordžu Šultcu (Georg Shultz). Vi;nu tikšanās ilga divas stundas, pēc kā Šultcs piekrita pievienoties "Theranos" dirketoru padomei, kas tika atzīta par vienu no labākajām un ietekmīgākajām direktoru padomēm ASV pēdējo gadu laikā.
Neskatoties uz to, ka Elizabete piesaistīja tik daudz pazīstamu un iektemīgu investoru, viņa neveica nekādas atskaites par to, kur un uz ko līdzekļi tiek tērēti, kā arī investoriem nebija ne jausmas, kas īsti notiek uzņēmumā, jo Elizabete pati nestāstīja, kas notiek viņas laboratorijā un arī darbinieki nedrīkstēja to apspriest ar kompānijai nepiederošajiem cilvēkiem. Elizabete to pamatoja ar to, ka viņa "nevēlās, lai notiek informācijas noplūde un lai citas kompānijas "nozog" viņas ideju".
2013.gadā kompaņija paziņoja par sadarbību ar Wolgreens farmakoloģisko firmu, kas piedāvāja aptiekas apmeklētājiem veikt asins testu uzreiz pie viņiem aptiekā, saņemot rezultātus vien dažu minūšu laikā.