1

Klāt atkal ir pienācis WWDC, un tik daudz kas ir izsludināts. Šogad tikka izziņoti veseli 4 produkti. Pie tam šoreiz ka katru gadu izlaiž jaunos iPhone telefonu modeļu, un šogad viņi ir īpaši pretrunīgi, bet par to visu mazliet vēlāk.

1. iPad

Lai cik dīvaini nešķistu, bet Apple izlaida jaunu iPad ar vien lielāku displeju. iPad jau sen ir ierindojies, kā budžeta versija. Atjauninājumi ietver lielāku 10.2 collu "Retina" displeju, un atbalstu "Smart Keybord", kas bija ekskluzīvi tikai iPad Pro. Apple jau kādu labu laiku cenšās pircējiem iestāstīt, ka iPad ir labāks nekā PC, un pat var aizstāt jūsu portatīvo datoru, tāpēc šogad tika prezentēts iPadOS, kas ir profesionālāka versija iOS (telefona programmatūra). Tagad to darbina vecais labais A10 Fushion čips no 2016. gada. Cenas apmēram - 300‎€ (32 gb atmiņa Wifi), 410‎€ (32 gb atmiņa, 4G), 410‎€ (128 gb atmiņa Wifi), 510‎€ (128 gb atmiņa, 4G).

2. Apple Watch Series 5

Jaunais OLED displejs, ar jauno "Always-On Retina display" funkciju. Apple Watch tagad varēs rādīt laiku vienmēr, un enerģiju taupa tikai spilgtums, kad paceļ roku, tad displejs kļūst spilgtāks. Kompass arī tika pievienots. Tika arī vēl vairāk siksniņu izziņotas priekš jaunās sērijas. Tas tiek taisīts no 100% pārstrādāta metāla. Cenas sākot no 360€, par visparastāko līdz pat 1260€ par visekskluzīvāko. Tā kā Apple Watch Series 3 bija vispopulārākais pulkstenis no visiem Apple Watch, tadēļ tā cenu samazināja līdz pat 180€.

3. iPhone 11

Šis telefons tika izveidots, kā aizstāja iPhone Xr, kas bija lētāka versija iPhone X. Tātad ir 6 krāsas: Melna, Sarkana (Product RED), Violetā, Sudraba, Dzeltenā, Zaļā. Lielākais atjauninājums ir tā 2 kamera viena ir 12 MP ar platuma sensora, bet otra ir 12MP ar īpaši platuma sensoru. Tas nozīmē ka ar šo jauno kameru jūs varēsiet savā bildē ietvert 2x lielāku apjomu, nekā ar parasto kameru. Jaunā skaņas sistēma imitē telpisko skaņu, lai iegūtu ieskaujošāku pieredzi. Pirmo reizi iPhone ir "Dolby Atmos", kas jau sen ir Samsung telefonos. Tagad visi jaunie iPhone 11, un 11 Pro iekļaus ātrās uzlādes lādētaju. Savam iPhone varēs pieslēgt 2 audio ierīces vienlaicīgi. Ātrāks WiFi un LTE. Galvenais šoreiz tomer ir kamera, kas ir beidzot optimizēta priekš displeja. Kad tu uzņem foto tad pārējās kameras jau ir gatavas uzreiz pārslēgties. Jaunais A13 Bionic čips, lai saglabātu bateriju izmanto tikai vajadzīgās lietas viņam, nevis darbina visu vienlaicīgi. Jaunais iPhone sāksies no tādas pašas cenas kā iepriekšējais 670‎€. Tagad iPhone Xr ir samazināta cena līdz 550‎€.

4. iPhone 11 Pro

Pēdējais, un vispretrunīgākais modelis no visiem iPhone 11 Pro un Pro Max. Jaunais modelis ir kā nomaiņa iPhone Xs. Apple stāsta ka šis ir pirmais iPhone, kas ir pelnījis Pro nosaukumu galā. Telefonu darbina tas pats A13 Bionic čips, kas darbina arī iPhone 11. Viņam ir tas pats "Dolby Atmos", un jaunā skaņas sistēma, kas imitē telpiskumu. Viņam arī var pievienot 2 Audio ierīces, un viņam ir jaunāks un ātrāks LTE un WiFi, nāk kopā ar ātro lādētaju. Galvenā atšķirība ir kameras. Divu kameru vietā tam ir trīs kameras. Visas ir 12MP kameras, pirmā ir Telefoto kamera, otrā ir ar plato kameras sensoru, un trešā ar īpaši plato. Īpaši platā ir kas nebijis, jo tagad var iegūt savā bildē ar vien vairāk objektu. Priekšēja kamera tagad var filmēt "Slow-Motion", jeb palelinājuma, un līdz pat 4k 60fps, kas ir kas nebijis iPhone. Aizmugure ir veidota, no matēta stikla, un Apple logo ir redzami pavirzīts uz vidu. Šīs kameras ir kļuvušas par lielu izgāšanos, jo prese uc uzskata ka tās ir pārāk neglītas no aizmugures. Cena būs pilnīgi tā pati sākot no 979‎€ par iPhone 11 Pro, un 1279‎€ par iPhone Pro Max.

Apple vel izlaida Apple Arcade īpaši prieks AppStore, un Apple tv+ tikai par 4.99‎€, kur varēs skatīties visādus apple veidotus šovus. Viņi cenšās sacensties ar ‎Netflix. Būs vien jaskatās cik izdevīgi tas būs.

Izmantotie avoti:
https://www.apple.com/lv/

Komentāri 1

0/2000
Izskatās jau pēc neglīta Lūžņa dēļ tām kamerām, bet sheeples gan jau sapirks.
 4  0 atbildēt