Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
105

Ja esi otras pusītes meklējumos, tad dodies meklēt tieši šo trīs izredzēto zodiaka zīmju pārstāvjus. Kas zina, varbūt kāds no viņiem tieši šobrīd stāv tev blakus...

3vieta ndash Ūdensvīrs... Autors: The Diāna 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir vislabākie mīlnieki
Autora bilde
1.

3.vieta – Ūdensvīrs. Vīrietis - sapņotājs. Viņa izdoma un fantāzija sniedzas ārpus šīs pasaules. Ūdensvīru vīriešiem raksturīgas dzidri zilas un nebēdnīgas acis, kurās ir grūti nenoslīkt. Viņi ārēji ir ļoti harmoniski un rāmi. Tomēr tā šķiet tikai no ārpuses. Iekšēji viņos bango jūtu jūra. Ūdensvīru vīrieši noteikti būs tie, kuri piedāvās izmēģināt nebijušas sajūtas - sākot ar dušā iešanu ar zeķēm kājās un beidzot ar našķošanos trijos naktī ar siļķītēm ledusskapja gaismiņā.. Nebaidies un noriskē. Viņi zina, ko dara.

2vieta ndash Svari Svaru... Autors: The Diāna 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir vislabākie mīlnieki
Autora bilde
2.

2.vieta – Svari. Svaru vīriešiem partneres pašsajūta ir ārkārtīgi svarīga. Pašaizliedzība un prasmīga mēle ir viņa firmas zīme. Viņš samīļos katru tava ķermeņa centimetru un pielūgs tevi kā tikpat ļoti kā jebkura sieviete pēc 40 pielūdz savus astoņus kaķus. Gan ar mīļvārdiņiem gan neviltotajām rūpēm un našķīšu piedāvājumiem. Svaru zīmē dzimis vīrietis ar savu taktiku un prasmēm ir katras sievietes sapnis. Ar svaru vīrieti baudpilna (un ilga) nakts ir garantēta. Ļoti iespējams, ka no rīta pat būsi izpelnījusies brokastis ar sirsniņu no zemenēm un putukrējuma.

1vieta ndash Strēlnieks... Autors: The Diāna 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir vislabākie mīlnieki
Autora bilde
3.

1.vieta – Strēlnieks. Strēlnieka zīmes vīrieši varbūt nebūs tie uzticigākie, bet viņi zinās, kā likt dāmai justies labi. Strēlnieks ir uguns zīme, līdz ar to ir ļoti juteklisks un temperamentīgs. Šādus vīriešus bieži var sastapt saviesīgos pasākumos ar labu alkoholu un mūziku, jo viņi ir sabiedrības dvēseles. Ja joprojām nezini, kā viņu atrast, dodies uz jebkuru bāru vai brīvdabas pasākumu ar mūziku un meklē to cilvēku ar glāzi rokās, kurš acīmredzami ir bara jokupēteris un labāko stāstu autors. Iespējams, uzvilcis kaut ko, kas tiev liks nodomāt kaut ko starp ‘’Jēziņ, viņš nopietni???’’ un ‘’Wow, cik seksīgi!’’ Strēlnieks pēc būtības ir cilvēku cilvēks, kuram patīk tuvība un intimitāte.

 Autors: The Diāna 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir vislabākie mīlnieki
Attēls no: unsplash.com
4.
0
105
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes