local-stats-pixel fb-conv-api

Smagā spēlē Latvijas hokeja izlase uzvar Kazahstānas izlasi14

216 0

Šodien Latvija izlase aizvadīja vienu no svarīgākajām spēlēm turnīrā pret Kazahstānas izlasi. Pasaules čempionāts latviešiem ir sācies ļoti raibs, pirmajā spēlē tika izcīnīta vēsturiska uzvara pret Somijas izlasi (3:2), bet otrajā tika piedzīvots minimāls zaudējums vāciešiem (2:3). Pēdējā reize, kad mūsējie tikās ar kazahiem bija Rīgā, Olimpiskajā kvalifikācijas turnīra. Ļoti sīvā spēlē Latvija uzvarēja ar 3:2. Arī šajā reizē Latvijas izlase bija pārāka ar 5:4.

216 0 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Nu..Kazahstānas komandas labākais spēlētājs bija tiesnesis...

24 1 atbildēt

Tiesnešis labi pastrādāja, lai noturētu Kazahstānu spēlē. Bet nu ko, mūsējie bija daudz labāki un tāpēc likumsakarīgs iznākums.

7 1 atbildēt

Es skatos spēli, jokojoties nobļaujos- "Ko? Kazaham sods par to ka mūsējo iesmērē bortā? Tur jau vajag Džeriņam dot." Pēc pusminūtes tiesnesis iedomāja ka sods jādod Džeriņam jo viņš esot bišku pieturejis kazaha nūju emotion

4 1 atbildēt

mazliet jau smieklīgi paliek, ka visi tiesnešus noliek, jaspēlē pēc noteikumiem, viss bija pareizi, nākošajās spēlēs ir jāspēlē disciplinēti, nevis kā šodien, ja nē, tad zaudes garantētas.

divus noraidījumus varēja nedot  -Vasjas un Zemga, bet, ja būtu mums iedevuši 56. minūtē, kur mūsējie kā no textbook pārkāpa noteikumus, viss varēja izvērsties citādāk, bet man prieks par to, ka tā nenotika.

Uz priekšu LATVIJA!!!

2 0 atbildēt

šitā jau priekšlaicīgi sirmus matus var dabūt emotion 3 alus izdzēru vēl pēc spēles, pat ja rīt uz darbu, lai tikai nervus nomierinātu. Tiesnešu darbība varēja būt kvalitatīvāka, tomēr galīgi traki ar nebija, tikai pāris apšaubāmi noraidījumi, kādus kazahiem nedeva līdzīgās situācijās... nekas, tagad sāksies trakākās spēles... ASV, Krievija, jācer kaut uz punktu no abām spēlēm, Baltkrievi nebūs viegli- gan jau tas pats kas šodien, arī pret Šveici derētu paņemt kaut 2 punktus. Teorētiski 8daļfināls neliekas pat nemaz tik nereāls emotion

Latvijas un Zebru izlašu cīņas rezultāts 2:1 uz doto brīdi.

2 1 atbildēt

Kazahi paši iesita tikai pirmo golu. Skaista piespēle utt. Bet lepojos, ka mūsējie nepadevās svītrainajām čūskām. emotion

0 0 atbildēt

Kopš kura laika aklām zebrām atļauts slidot?! Tiesāšana ne tik tendencioza cik haotiska, sataisa sūdus tad mēģina ko Kazahstānai iedot lai uz papīra tīrāks būtu, spēle vienkārši bardaks dēļ strīpainajiem.

Ehh.. bet spēle bija skaista un spējām uzvarēt, ar visu to, ka līdz 3.periodam bija intriga liela! Vēl krogā blakus bija čalis, kurš bija uzlicis stafku 300eur uz mūsu vinni, protams, ka nelaidām viņu ārā pīpēt, jo kā viņš izgāja 1.perioda beigās, Kazahstāna izvirzījās vadībā :D

Gaidām nākamo spēli!

emotion

Ja salīdzina spēles pret Somiju un Vāciju... Man vakar nebija ne mazākās nojausmas, ko viņi sasodīts tur uz laukuma dara! Ņemama komanda ņem mūs, kā maziņos. Kopā ar tiensnešu "acīgumu", bija vnk emotion Šķiet, ka normālas un baudāmas spēles mūsējiem ir pret stiprākajiem pretiniekiem. Tad vismaz viņi cīnās, šoreiz lēnām slidinājās un kko bakstījās. Protams prieks un lepnums par iegūtajiem 3 punktiem. Malači. Lai tik saņemās, jo esam ļoti labās pozīcijās. Saraauj!!! emotion