local-stats-pixel fb-conv-api

112 2

18.janvārī Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas Dinamo pēcspēles metienu sērijā pieveica Maskavas CSKA ar rezultātu 4:3. Vārtus Rīdziniekiem guva Aleksandrs Ņiživijs, Marks Hartigans un Miķelis Rēdlihs.

Lai arī spēles sākums bija lēns ar vienu no īsākajiem pirmajiem periodiem, beigas izrādījās pārsteigumiem pilnas - trešā perioda pēdējās desmit minūtēs tika gūtu 4 vārti un rīdziniekiem īsi pirms pēdējās minūtes sākuma izdevās izlīdzināt rezultātu.

0/2000

Laba spēle un labi ka izglābāmies no zāģa pamatlaikā.

Par Dinamo+

5 0 atbildēt

4tā bilde gan ir sāpīga...

2 0 atbildēt

ideālas bildes..

1 0 atbildēt

Nu shogad muuseejie ir pamatiigi malachi!

4. .......... emotion

Vienu brīd jau baigās dusmas norāva, ka trešajā spēlē pēc kārtas no vadības perioda beigās esam iekļuvuši iedzinējos. minūtes laikā 2 vārti. Bet viss labs, kas beidzas labi.

Varēji jau arī video ielikt.

Biju uz spēli, tik fantastiska! :D Vienu brīdi jau paspēju samierināties, ka zaudēsim. :D