Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [49]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 03.07.19 09:21  
0
0
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 28.07.19 17:35
0
0

Galvenais, lai katram pašam par sevi pēc laika nav kauns!

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 09.05.19 19:29
0
1

atbildot uz Ulrihs komentāru " Neko nesapratu no komentāra. Kaut kāds vārdu ... "

Droši vien jau nav ko atbildēt, tāpēc saki, ka neko nesaproti.. Paskaidrošu vēlreiz - Kari Romas pāvesta vadībā nav kristieši un to pierāda fakts, ka notika Reformācija (Ja tādu terminu vispār zini). Un teikt, ka Pāvesta armija bija kristieši ir tas pats, kas teikt, ka zaļie cilvēciņi nav Krievijas algotņi, jo pēc būtības abas šīs lietas ir nepatiesas. Vienu vārdu sakot - ja Tu domā, ka Romas pāvesta krusta kari ir kristiešu darbs, tad Tu esi daunis, jo krusta kari sākās ar pašu kristiešu iznīcināšanu.

2) Es jau nesaku, ka kaut kas attaisno šeit ieradušos krustnešus.. bet tikpat labi arī šeit dzīvojošie bija tādi pat un vēl lielāki lopi, jo visam klāt bija vēl arī neattīstīti. Tu jau mēģināji teikt, ka te visi svētie dzīvoja līdz ļaunie krustneši atnāca. visu izpostīja utt... kas pilnīgi neatbilst patiesībai.

Anonīms
Look 29.04.19 15:20
0
2

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Vēl viens piemērs kāpēc mums nevajag šo... "

Nomirsti

Anonīms
Mazā Dārtiņa 20.04.19 18:34  
0
2
atbildot uz Els Bels komentāru " Lady Gaga ienīst bērnus. Viņa neļautu t... "

Lady Gaga ir zoofīlene!
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 24.04.19 16:09
0
3

atbildot uz krustnesi komentāru " Tava pasules vēsture laikam sākās no Rietumva... "

Kur ir kāds piemērs islama terorismam pirms tam? Because, kristieši ir tie, kuri uzbruka musulmaņiem krusta karos. Pēc tam kristiešu kolonizatori brauca apkārt pasaulei, un vardarbīgi piespieda pamatiedzīvotājus pieņemt kristietību, nogalinot visus, kas pretojās. 

Kas ir tavs raksturotais ''tēls''? Visticamāk, ka ASV sponsorēts terorists, un ir pilnīgi vienalga, vai tas ir ISIS vai Al Qaeda teroristi Tuvajos Austrumos, Dienvidamerikas labā spārna teroristi vai izraēlas karavīri. Sasaistīt šīs grupas ar reliģiju var tikai politiski illiterate cilvēks. Terorisms un karš 21. gadsimtā (lielākoties) NAV saistīts ar reliģiju, tam visam ir politiski vai ekonomiski iemesli. 

Tu mierīgi varētu atrast pietiekami daudz kristiešu ekstrēmistu, kaut vai tajā pašā ASV, kuri būtu gatavi iet jaunos krusta karos. Ir pietiekami daudz amerikāņu ekstrēmistu, kuri literally dienē armijā, lai varētu nogalināt musulmaņus. Un tu vari man nemēgināt pierādīt, ka kristietība ir pretrunā ar reliģisku vardarbību, bībelē ir pietiekami daudz vardarbības, un miljoniem cilvēku ir nogalināti dēļ šīs propagandas grāmatas.

Te man ir jāpiemin fakts, ka lielākā daļa no 9/11 pat nebija islama ticīgie, kur nu vēl ekstrēmisti. Tas, ka mediji un ASV valdība viņus tā pataisa, nenozīmē, ka tā ir. Tas, ka tu izlasi medijos, ka teroristi bļāva ''Allahu Akbar'', nenozīmē, ka viņi bija islamisti.

Tu noteikti neesi daļa no ''domājošās pasaules'' par kuru tu runā. Tu esi aita, kura seko brutālai reliģijai. Ja viss tavs skatījums uz dzīvi balstās uz reliģiskas grāmatas, ir pilnīgi skaidrs, ka tu nedomā pats, bet tavā vietā domā tava reliģija.

Anonīms
Look 29.04.19 17:31
0
4

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Tas ir vienīgais kas mums visiem garantēts, a... "

Bet tu nomirsi nabags.

Els Bels avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Testu veidotājsMedaļa Profesionālis
  Els Bels 19.04.19 20:49  
0
5
Lady Gaga ienīst bērnus. Viņa neļautu tam puikam sev pieskarties!
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 20.04.19 15:44
0
8

    

« 1  2  3 »