local-stats-pixel

Vienā no pasaules populārākajiem TV šoviem atskaņo Latv15

190 9

Mēs, mazītiņā nācija tālajā Eiropas nostūrī, jūtamies lepni par to vien, ja kāds ārvalstnieks vispār nojauš par mūsu eksistenci. Tomēr šis kungs, pasaulslavenais TV šovu vadītājs Deivids Letermans (David Letterman) dod mums iespēju kārtīgi uzbužināt savas spalviņas un izsliet taisnāk muguras.

25. aprīļa raidījumā Letermans stāsta, ka viņš saņemot ļoti daudz vēstuļu no cilvēkiem visā pasaulē. Daudzus interesējot, kāda tieši tad ir viņa sarunu šova auditorija. Vadītājs nosmej, ka viens no aktuālākajiem jautājumiem esot – cik daudz latviešu skatoties šovu? Lai to noskaidrotu, viņš palūdza pavadošajai grupai nospēlēt Latvijas himnu. Tai skanot, kājās piecēlās viens tiešraides viesis – tā arī tika uzskatīta par atbildi.190 9 15 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://puaro.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 15

0/2000

liekot roku pie sirds klausoties himnu nevajag būt kopš kura laika vai kkadai tradīcijai, tas vienkāŗši parāda cieņu un mīlestību pret savu valsti...

23 1 atbildēt
6 avatars6

Lielaka pasaules dala nemaz nezin par tadu Latviju, tas ir diengan tragiski.... 

9 1 atbildēt

Kruti emotion

9 2 atbildēt

Vakar bijis

5 2 atbildēt

nevajag dusmoties par to, ka cilvēks saka, kopš kura laika liekam roku uz sirds, jo patiešām, latvieši roku uz sirds neliek, vienkārši stāv kājās, roku uz sirds liek amerikāņi,kad skan himna.

1 1 atbildēt

un es iemetu nepaskatoties. eju dzeest aaraa

0 1 atbildēt

Latvia rules the world emotion

0 1 atbildēt

Kopš kura laika mēs liekam roku uz sirds kad spēlē himnu emotion

9 48 atbildēt