local-stats-pixel fb-conv-api

Tā tagad būs! (2)25

159 11

Laimīgu jauno 2017.gadu !

Esmu sapratis, ka ar civilizētām metodēm cīņa pret plikām pakaļām nedos nekādu efektu, jo ‘mazā cilvēka’ viedoklim pret ‘lielo’ cilvēku – nav nekādas izredzes.

Nu ko, tad kā tautas paruna saka: dzīsim to velnu ārā ar belcebulu.

Ja administrācija nevēlējās uzklausīt veselo saprātu, tad spiedīšu uz to, ka viņiem pašiem pieriebjas šī situācija. Turpmāk likšu rakstus, kas satur tikai viena konkrēta satura bildes un mazliet teksta.

Varbūt tad, kad šī portāla saturs sāks līdzināties visādiem tur dofiga, fishki, pejnya un citiem krievzemes portāliem, varbūt tad – “brīvās žurnālistikas” bastiona aizstāvjiem apskaidrosies prāts.

Pie reizes, es nopelnīšu cepumus, un puišeļi varēs pavingrināties viegla apmierinājuma gūšanā.

Tā kā esmu ievērojis, ka arī daži sieviešu dzimuma portāla varas pārstāvji (es) ir tīri mierā ar Spoku erotizācijas tendenci – lai tiek arī viņām. Man nebūs grūti uzmeklēt bildītes ar piesegtiem, bet viegli identificējamiem loceklīšiem.

Nu ko visu zemju proletārieši! Savienojieties! Dosim tautai to, pēc kā tā alkst!

Nedaudz iepriekš te viens bija uzgājis Japānas meiteņu sīksvārciņu kolekciju. Lai tā tēma būtu izsmelta, mans pirmais šī žanra raksts būs veltīts vidusskolniecēm no saulainās austrumu zemes. Atradu avotu, kur šī kolekcija ir pilnā apmērā.

Priecājieties, izbaudiet, ja nogurst kreisā – turpiniet ar labo!

(Raksta teksts satur 204 vārdus)

159 11 25 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 25

0/2000

Tu centies šo Tavā skatījumā problēmu atrisināt, bet tagad sāksi to paplašināt? emotion emotion emotion emotion  

Pret ''ļaunumu'' nevajag cīnīties ar ''ļaunumu''. emotion 

14 0 atbildēt

Nu vot. Tik tālu esam... Lūdzu lūdzu pauzi ar tām apaļdibenēm, strupdibenēm, baltdibenēm, bezdibenēm un padibenēm... Vismaz Vecgada vakarā...

Būsim iecietīgāki viens pret otru, saprotoshāki un neaizmirsīsim vienkārshu lietu-cilvēkmīlestību! Laimīgu Jauno gadu!

12 0 atbildēt
Es vēl neesmu saņēmis saprātīgas atbildes uz sekojošiem jautājumiem: 1) vai 319 cilvēku viedoklis ir pietiekams arguments pret 50 000 cilvēku dienā un 500 000 cilvēku mēnesī, kas apmeklē spokus un kas neuzskatīja par vajadzīgu izteikties šajā sakarā, jo, acīmredzot, neredz problēmu. 2) kurš būs tas cilvēks, kurš noteiks robežu starp drīkst un nedrīkst. 3) Ar ko aizliedzēju viedoklis ir labāks par to autoru viedokli, kuri ievieto šādus rakstus? 4) spokos ir pietiekami daudz filtru, lai izfiltrētu šādus rakstus un aizsūtītu tos uz miskasti, ar nosacījumu, ja tik tiešām raksts nepatīk. 5) un vispār, kam nepatīk plikās pakaļas uzņemieties iniciatīvu un sūtiet rakstus uz miskasti un iztīriet spokus. Ja aktīvi darbosieties, pēc mēneša spoki būs tīri. Esmu visu pateicis un vairs pie šī temata neatgriezīšos. Tie, kas uztraucas, lai paši sāk uzņemties iniciatīvu.
11 0 atbildēt

Šodien ienācu iedot visiem +. Laimīgu 2017.

6 0 atbildēt

nah?

4 0 atbildēt

Pliki dupši bija, ir un būs, samierinies.

4 0 atbildēt

Pret vēzi cinās ar vēža šūnām?

4 0 atbildēt

Un tagad saki - vai bija vērts čakarēt nervus? emotion 

3 0 atbildēt

Šitā tu točna neko nepanāksi + nevajag vainot administrāciju, bet gan administratorus. Pārējie ne pie kā nav vainīgi. emotion Lai jauks vecgada vakars!

4 1 atbildēt

Šī ir bezmaksas paka, plašāks un interesantāks saturs ir par maksu.

Kur, - neteikšu, tā būs reklāma emotion !

2 0 atbildēt
Nuja. Ja savādāk nevar, tad nevar...
2 0 atbildēt

nesaprotu par ko brēka emotion

0 0 atbildēt

Ata emotion 

2 3 atbildēt