local-stats-pixel

Spoku Misteri ir atklāti!158

498 13\\\\Straujiem soļiem tuvojas visu mīlētāju diena- diena, kad vientuļnieki klusi ielien kādā stūrī un ignorē Karūnas un Rafaello reklāmas. Diena, kurā vientuļnieki izkar pie mājas sēru lentas un vienatnē iedzer par tiem, kas kaujā. Diena, kad vientuļas meitenes var atļauties nekrāsoties, jo blakus tāpat nebūtu neviena, kas varētu neatpazīt savu otro pusīti.

Apnicis, ka romantisko tikšanos un 1. skūpstu mūždien izbojā modinātāja zvans? Tev šķiet, ka Tevi šajā dienā neviens nemīl? Neuztraucies, Tevi nemīl arī citās dienās, bet nenokar degli- ir pienācis pēdējais laiks rīkoties.

Meitēn, tas laiks, kad meitenēm bija priekšroka, nu ir pagājis, tāpēc droši meties iekšā bilžu virpulī, atrodi savu Valentīnu un paņem viņu aiz ausīm. Taisnībai ir jāuzvar un vientulības vainagam beidzot ir jākrīt.

Pavei, cik spokos ir daudz smuku puišu, izdevība kā no zila gaisa, un Valentīndienas akcija – nemaksā nekādus procentus.

Atgādināšu arī puišiem – vientuļajiem vilkiem, ŠEIT jūs vēljoprojām varat aplūkot drosmīgās spoku skaistules, un kas zin, varbūt Valentīndienu jūs sagaidīsiet kopā?

P.S. Ja gadījumā ir radies misēklis un tavs lietotājvārds ir uzrakstīts nepareizi, raksti man uz PM un mēs šo kļūmi labosim.

MEKLĒ PĒC NIKA
http://spoki.lv/searchUser.php

« 1  2  3  4  5 »
498 13 158
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 158

0/2000

Oj bļāaa.... No sākuma Jacky uz profiliem sūta vēstules kas aicina uz iepazišanos ar kādu šajā portālā, tad konkursi spoku pārīšiem, un tagad vēl šis huiņa emotion Nožēlonami.

2 6 atbildēt

ja es būtu aizsūtījis savu bildi es būtu uzvarējis,bet zinu,ka butu arī negatīvi komentāri(no "skaistuļiem) un es neciešu kritiku.Tapēc neiesūtīju

1 10 atbildēt

Man pēc otras lapas apnika....:(.visi prakstis vienādi,

JUSTIN BIEber-vot to es saucu par skaituma etalonuemotion

0 18 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »